Vereniging 'RK HAV' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Tim de Bruijn
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Katja van Eetvelt
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,01

Hoogtepunten

Tim de Bruijn JJC 150m
  • 20,05
  • Eva den Exter MJC 800m
  • 2:46,64
  • Xenia Kroonen MJC Ver
  • 4,20
  • Matthijs de Brouwer JJC Ver
  • 3,77
  • Jules de Witte JJC 800m
  • 3:16,59
  • Eva den Exter MJC 150m
  • 22,66
  • Katja van Eetvelt MJC Hoog
  • 1,40
  • Tim de Bruijn JJC Hoog
  • 1,55
  • Katja van Eetvelt MJC 150m
  • 20,01
  • Matthijs de Brouwer JJC 150m
  • 24,50
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    7 Tim de Bruijn RK HAV RK HAV JC 20,05 -2.4 m/s--- 614
    22 Matthijs de Brouwer RK HAV RK HAV JC 24,50 -2.4 m/s--- 284
    23 Tijl de Witte RK HAV RK HAV JC 27,08 -2.4 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    16 Jules de Witte RK HAV RK HAV JC 3:16,59 --- 217


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 48,90 756
    2 THOR JC (4x100m) THOR - JJC 4 50,93 678
    3 AV Scheldesport JC (4x100m) AV Scheldesport - JJC 4 51,52 657
    4 AV `56 JC (4x100m) AV `56 - JJC 4 56,13 455
    4 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 56,73 487
    6 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 4 57,27 421
    7 RK HAV JC (4x100m) RK HAV - JJC 4 1:00,01 396
    8 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    8 Delta Sport JC (4x100m) Delta Sport - JJC 0 DNS 0
    8 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Jules de Witte RK HAV RK HAV JC NM --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    13 Tijl de Witte RK HAV RK HAV JC 3,24 --- 109


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    3 Tim de Bruijn RK HAV RK HAV JC 1,55 --- 663


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    10 Matthijs de Brouwer RK HAV RK HAV JC 3,77 -1.1 m/s--- 372


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    1 Katja van Eetvelt RK HAV RK HAV MC 20,01 -1.3 m/s20,85 618
    13 Eva den Exter RK HAV RK HAV MC 22,66 -1.1 m/s--- 405


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    10 Eva den Exter RK HAV RK HAV MC 2:46,64 --- 415


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    7 Xenia Kroonen RK HAV RK HAV MC 15,13 -0.2 m/s--- 391


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,98 631
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 43,70 601
    3 Delta Sport MC (4x80m) Delta Sport - MJC 4 43,95 591
    3 RK HAV MC (4x80m) RK HAV - MJC 4 43,95 591
    5 THOR MC Team 1 (4x80m) THOR - MJC 4 45,81 519
    6 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 46,29 502
    7 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 4 49,03 409
    8 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 49,13 405
    9 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 0 DNS 0
    9 AV Scheldesport MC (4x80m) AV Scheldesport - MJC 0 DNS 0
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 THOR MC Team 2 (4x80m) THOR - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    16 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MC 12,38 --- 162
    Georgette Thilleman RK HAV RK HAV MC NM --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    11 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MC 15,10 --- 209


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    8 Georgette Thilleman RK HAV RK HAV MC 7,00 --- 366
    14 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MC 5,90 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    4 Katja van Eetvelt RK HAV RK HAV MC 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    4 Xenia Kroonen RK HAV RK HAV MC 4,20 -0.8 m/s--- 458


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    18 Alexandra Elias RK HAV RK HAV MD 10,09 -1.2 m/s--- 364
    26 Stefanie Ooms RK HAV RK HAV MD 10,99 -0.2 m/s--- 240


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    22 Ann den Exter RK HAV RK HAV MD 4:15,79 --- 244


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,54 584
    2 SV Diomedon MD (4x60m) SV Diomedon - MJD 4 35,42 542
    3 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 36,67 485
    4 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 38,20 420
    5 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 4 38,34 414
    6 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 4 39,69 362
    7 RK HAV MD (4x60m) RK HAV - MJD 4 39,99 350
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 4 40,43 334
    9 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 0 DNS 0
    9 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    9 Delta Sport MD (4x60m) Delta Sport - MJD 0 DNS 0
    9 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    9 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    12 Merel de Kerf RK HAV RK HAV MD 12,22 --- 158


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    15 Merel de Kerf RK HAV RK HAV MD 6,06 --- 310


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    9 Alexandra Elias RK HAV RK HAV MD 1,20 --- 389


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    19 Ann den Exter RK HAV RK HAV MD 2,74 -1.4 m/s--- 166
    22 Stefanie Ooms RK HAV RK HAV MD 2,33 -0.1 m/s--- 0