Vereniging 'Delta Sport' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Ruchama Houtzager
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,56
Ruchama Houtzager
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:35,44

Hoogtepunten

Isabella Hulsken MJC 150m
  • 22,59
  • Ruchama Houtzager MJC 800m
  • 2:35,44
  • Ilse Goudswaard MJC 800m
  • 2:43,24
  • Fleur Leenheer MJC Hoog
  • 1,35
  • Ruchama Houtzager MJC 150m
  • 20,56
  •  

    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Ruchama Houtzager Delta Sport MC 20,56 -1.3 m/s20,61 569
    12 Isabella Hulsken Delta Sport MC 22,59 -2.1 m/s23,14 410
    Britt van der Maas Delta Sport MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ruchama Houtzager Delta Sport MC 2:35,44 2:31,00 508
    6 Ilse Goudswaard Delta Sport MC 2:43,24 2,34 442
    Britt van der Maas Delta Sport MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Fleur Leenheer Delta Sport MC 15,98 +0.2 m/s15,85 328
    17 Isabella Hulsken Delta Sport MC 18,03 +0.2 m/s17,03 199
    Isabel van Otzel Delta Sport MC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,98 631
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 43,70 601
    3 Delta Sport MC (4x80m) Delta Sport - MJC 4 43,95 591
    3 RK HAV MC (4x80m) RK HAV - MJC 4 43,95 591
    5 THOR MC Team 1 (4x80m) THOR - MJC 4 45,81 519
    6 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 46,29 502
    7 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 4 49,03 409
    8 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 49,13 405
    9 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 0 DNS 0
    9 AV Scheldesport MC (4x80m) AV Scheldesport - MJC 0 DNS 0
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 THOR MC Team 2 (4x80m) THOR - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Anouk Leenheer Delta Sport MC 12,77 14,57 15,76 13,67 15,76 --- 238
    18 Eva Kievits Delta Sport MC 8,55 8,14 8,61 7,56 8,61 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Anouk Leenheer Delta Sport MC 12,41 12,70 12,60 14,63 14,63 --- 199
    19 Eva Kievits Delta Sport MC 7,74 9,10 9,98 8,12 9,98 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Anouk Leenheer Delta Sport MC 5,73 5,55 5,68 5,50 5,73 --- 289
    17 Eva Kievits Delta Sport MC 3,93 4,34 4,55 4,79 4,79 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Fleur Leenheer Delta Sport MC 1,35 --- 499
    Isabel van Otzel Delta Sport MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Ilse Goudswaard Delta Sport MC 3,92 3,60 3,58 3,58 3,92 -1.7 m/s--- 402
    Britt van der Maas Delta Sport MC - DNS --- 0