Vereniging 'AV Scheldesport' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Chris Wieles
  • Jongens Junior C - 150m - 18,37
Jonathan Dobbelaar
  • Jongens Junior C - 150m - 19,24
Jamal Abdallah
  • Jongens Junior C - 800m - 2:13,22
Chris Wieles
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,02
Rens Schuit
  • Jongens Junior C - Speer - 28,76
Rens Schuit
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,06
Chris Wieles
  • Jongens Junior C - Ver - 5,51
Lukas Dobbelaar
  • Jongens Junior D - 80m - 11,83
Fabian de Maat
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:23,64
Daan Schuit
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,76
Suzanne Verschuren
  • Meisjes Junior C - Speer - 21,33
Suzanne Verschuren
  • Meisjes Junior C - Discus - 24,04
Suzanne Verschuren
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,71

Hoogtepunten

Chris Wieles JJC 150m
  • 18,37
  • Jonathan Dobbelaar JJC 150m
  • 19,24
  • Jamal Abdallah JJC 800m
  • 2:13,22
  • Suzanne Verschuren MJC Discus
  • 24,04
  • Chris Wieles JJC 100mH
  • 15,02
  • Suzanne Verschuren MJC Speer
  • 21,33
  • Chris Wieles JJC Ver
  • 5,51
  • Myrthe Keijmel MJC 150m
  • 24,42
  • Myrthe Keijmel MJC 800m
  • 2:45,60
  • Suzanne Verschuren MJC Kogel
  • 9,71
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    1 Chris Wieles SCSP AV Scheldesport JC 18,37 -1.4 m/s18,50 780
    3 Jonathan Dobbelaar SCSP AV Scheldesport JC 19,24 -1.4 m/s18,80 690


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    3 Jamal Abdallah SCSP AV Scheldesport JC 2:13,22 2:13,99 741
    5 Ralph de Maat SCSP AV Scheldesport JC 2:24,58 2:26,99 613


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    1 Chris Wieles SCSP AV Scheldesport JC 15,02 -0.8 m/s14,82 724
    7 Ralph de Maat SCSP AV Scheldesport JC 19,36 -0.8 m/s18,94 399


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 48,90 756
    2 THOR JC (4x100m) THOR - JJC 4 50,93 678
    3 AV Scheldesport JC (4x100m) AV Scheldesport - JJC 4 51,52 657
    4 AV `56 JC (4x100m) AV `56 - JJC 4 56,13 455
    4 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 56,73 487
    6 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 4 57,27 421
    7 RK HAV JC (4x100m) RK HAV - JJC 4 1:00,01 396
    8 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    8 Delta Sport JC (4x100m) Delta Sport - JJC 0 DNS 0
    8 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    3 Rens Schuit SCSP AV Scheldesport JC 28,76 --- 476
    6 Tobias de Zeeuw SCSP AV Scheldesport JC 22,34 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    3 Rens Schuit SCSP AV Scheldesport JC 10,06 --- 525
    6 Tobias de Zeeuw SCSP AV Scheldesport JC 8,59 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    10 Rens Schuit SCSP AV Scheldesport JC 1,45 --- 582


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Chris Wieles SCSP AV Scheldesport JC 5,51 -1.2 m/s--- 719
    16 Jonathan Dobbelaar SCSP AV Scheldesport JC 3,31 -1.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    2 Lukas Dobbelaar SCSP AV Scheldesport JD 11,83 -1.5 m/s11,54 491


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    3 Fabian de Maat SCSP AV Scheldesport JD 3:23,64 3:15,20 521
    7 Benjamin Pijnen SCSP AV Scheldesport JD 3:33,93 3:35,10 455
    12 Niels Verschuren SCSP AV Scheldesport JD 3:53,68 3:47,40 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    2 Daan Schuit SCSP AV Scheldesport JD 13,76 +0.5 m/s16,15 510
    7 Lukas Dobbelaar SCSP AV Scheldesport JD 15,96 +0.5 m/s16,12 329


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport JD (4x80m) AV Scheldesport - JJD 4 44,77 559
    2 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 45,87 517
    3 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 46,14 457
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,49 460
    5 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 51,79 325
    6 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 4 51,96 320
    7 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 52,10 316
    8 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 52,43 306
    9 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JD (4x80m) SV Diomedon - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    5 Daan Schuit SCSP AV Scheldesport JD 1,35 1,05 499


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    8 Benjamin Pijnen SCSP AV Scheldesport JD 3,66 -1.0 m/s3,91 350
    16 Niels Verschuren SCSP AV Scheldesport JD 3,26 -1.2 m/s3,33 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    19 Myrthe Keijmel SCSP AV Scheldesport MC 24,42 -2.1 m/s24,17 289


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    8 Myrthe Keijmel SCSP AV Scheldesport MC 2:45,60 2:45,60 423


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    3 Suzanne Verschuren SCSP AV Scheldesport MC 21,33 21,44 349


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    2 Suzanne Verschuren SCSP AV Scheldesport MC 24,04 23,78 379


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Suzanne Verschuren SCSP AV Scheldesport MC 9,71 10,02 508