Vereniging 'AV Groene Ster' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Bas Noordermeer
  • Jongens Junior D - 80m - 11,85
Bas Noordermeer
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,97
Bas Noordermeer
  • Jongens Junior D - Ver - 4,38

Hoogtepunten

Bas Noordermeer JJD 80m
  • 11,85
  • Dion van Run JJC Hoog
  • 1,50
  • Dion van Run JJC 150m
  • 20,89
  • Bas Noordermeer JJD Ver
  • 4,38
  • Cas Overzier JJC 150m
  • 21,11
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Dion van Run AV Groene Ster JC 20,89 -0.2 m/s--- 541
    14 Cas Overzier AV Groene Ster JC 21,11 -0.2 m/s--- 523


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 2:50,91 --- 382
    15 Thijs van Wassenaar AV Groene Ster JC 2:57,00 --- 339


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 22,42 -1.9 m/s--- 245


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 48,90 756
    2 THOR JC (4x100m) THOR - JJC 4 50,93 678
    3 AV Scheldesport JC (4x100m) AV Scheldesport - JJC 4 51,52 657
    4 AV `56 JC (4x100m) AV `56 - JJC 4 56,13 455
    4 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 56,73 487
    6 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 4 57,27 421
    7 RK HAV JC (4x100m) RK HAV - JJC 4 1:00,01 396
    8 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    8 Delta Sport JC (4x100m) Delta Sport - JJC 0 DNS 0
    8 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Arnoud Lagerwaard AV Groene Ster JC 11,85 11,12 11,81 11,59 11,85 --- 149


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Thijs van Wassenaar AV Groene Ster JC 7,60 7,34 7,29 7,69 7,69 --- 404


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Dion van Run AV Groene Ster JC 1,50 --- 623
    13 Arnoud Lagerwaard AV Groene Ster JC 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Cas Overzier AV Groene Ster JC 4,15 4,21 4,09 4,21 -2.2 m/s--- 460
    13 Arnoud Lagerwaard AV Groene Ster JC 3,42 3,51 3,28 3,28 3,51 -1.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Bas Noordermeer AV Groene Ster JD 11,85 -1.6 m/s--- 489
    12 Tim Bijvoet AV Groene Ster JD 12,85 -1.6 m/s--- 358


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Quinten Vermaas AV Groene Ster JD 3:50,52 --- 362


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Stein Heuvelink AV Groene Ster JD 18,83 -1.3 m/s--- 156
    17 Merijn van den Berg AV Groene Ster JD 19,46 -1.3 m/s--- 125


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport JD (4x80m) AV Scheldesport - JJD 4 44,77 559
    2 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 45,87 517
    3 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 46,14 457
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,49 460
    5 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 51,79 325
    6 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 4 51,96 320
    7 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 52,10 316
    8 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 52,43 306
    9 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JD (4x80m) SV Diomedon - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Bas Noordermeer AV Groene Ster JD 8,97 8,87 8,43 7,93 8,97 --- 472
    14 Quinten Vermaas AV Groene Ster JD 5,15 5,52 5,55 5,55 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Stein Heuvelink AV Groene Ster JD 1,10 --- 316
    18 Merijn van den Berg AV Groene Ster JD 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Bas Noordermeer AV Groene Ster JD 4,35 4,38 4,36 4,11 4,38 -0.3 m/s--- 494
    20 Tim Bijvoet AV Groene Ster JD 2,90 2,85 2,86 2,72 2,90 -0.1 m/s--- 0