Vereniging 'AV `56' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Sven Kramer
  • Jongens Junior C - Speer - 30,17
Sven Kramer
  • Jongens Junior C - Kogel - 12,28
Ipe Verbrugge
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:17,73
Remco de Baar
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Merel Baaijens
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,85
Fenna Gelderblom
  • Meisjes Junior C - Speer - 27,49
Tamar Daalen
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,44
Amy de Graaf
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:21,64
Fenne Pellaers
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,19
Yara Karelse
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30

Hoogtepunten

Ipe Verbrugge JJD 1000m
  • 3:17,73
  • Jesse Dikkenberg JJC 800m
  • 2:32,57
  • Remco de Baar JJD Hoog
  • 1,40
  • Tamar Daalen MJC Ver
  • 4,44
  • Merel Baaijens MJC 80mH
  • 13,85
  • Amy de Graaf MJD 1000m
  • 3:21,64
  • Sven Kramer JJC Kogel
  • 12,28
  • Amy de Graaf MJD 60m
  • 9,05
  • Iza Nijse MJC 150m
  • 21,23
  • Ryan Karelse JJC Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Luc Westen AV `56 JC 21,53 -2.4 m/s--- 489
    18 Roan Hekkers AV `56 JC 21,83 -1.0 m/s22,86 466
    20 Jovi Koens AV `56 JC 23,26 -2.4 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Jesse Dikkenberg AV `56 JC 2:32,57 2:32,00 535
    12 Bowen Geense AV `56 JC 2:49,60 2:41,00 392
    14 Ben Weststrate AV `56 JC 2:54,21 2:51,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Jovi Koens AV `56 JC 20,79 -0.8 m/s20,62 321
    11 Bowen Geense AV `56 JC 21,19 -1.9 m/s--- 301
    Sven Oele AV `56 JC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 48,90 756
    2 THOR JC (4x100m) THOR - JJC 4 50,93 678
    3 AV Scheldesport JC (4x100m) AV Scheldesport - JJC 4 51,52 657
    4 AV `56 JC (4x100m) AV `56 - JJC 4 56,13 455
    4 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 56,73 487
    6 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 4 57,27 421
    7 RK HAV JC (4x100m) RK HAV - JJC 4 1:00,01 396
    8 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    8 Delta Sport JC (4x100m) Delta Sport - JJC 0 DNS 0
    8 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Sven Kramer AV `56 JC 30,17 25,78 27,17 30,01 30,17 --- 498
    10 Sven Oele AV `56 JC 12,29 11,19 12,36 12,36 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Sven Kramer AV `56 JC 11,16 12,28 12,28 12,38 626
    4 Ryan Karelse AV `56 JC 9,47 9,63 9,40 9,15 9,63 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Ryan Karelse AV `56 JC 1,50 1,60 623
    12 Ben Weststrate AV `56 JC 1,35 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Roan Hekkers AV `56 JC 4,46 4,43 4,48 4,48 -0.9 m/s--- 515
    6 Jesse Dikkenberg AV `56 JC - 4,26 4,00 4,26 -1.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Quinten Mertens AV `56 JD Team 1 12,19 -1.5 m/s11,98 442
    15 Nino van den Berg AV `56 JD Team 1 13,21 -1.6 m/s--- 315
    18 Aaron Smit AV `56 JD Team 2 13,61 -1.6 m/s--- 271


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ipe Verbrugge AV `56 JD Team 1 3:17,73 3:17,08 561
    8 Koen Steenblok AV `56 JD Team 1 3:37,25 3:31,67 436
    18 Aaron Smit AV `56 JD Team 2 4:14,59 --- 249
    19 Rody Dees AV `56 JD Team 2 4:54,06 --- 103


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Remco de Baar AV `56 JD Team 1 15,82 -1.3 m/s16,97 339
    10 Koen Steenblok AV `56 JD Team 1 17,32 -1.3 m/s17,09 240
    13 Silas Broeksma AV `56 JD Team 2 18,16 -0.9 m/s--- 192
    14 Sil Leenknegt AV `56 JD Team 2 18,82 -0.9 m/s--- 157


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport JD (4x80m) AV Scheldesport - JJD 4 44,77 559
    2 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 45,87 517
    3 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 46,14 457
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,49 460
    5 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 51,79 325
    6 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 4 51,96 320
    7 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 52,10 316
    8 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 52,43 306
    9 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JD (4x80m) SV Diomedon - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Mart Kapteijn AV `56 JD Team 1 15,74 16,33 18,05 15,41 18,05 --- 270
    8 Nino van den Berg AV `56 JD Team 1 12,66 13,82 13,00 14,16 14,16 --- 0
    14 Aaron Smit AV `56 JD Team 2 11,62 11,27 11,78 11,78 --- 133
    16 Simon Smids AV `56 JD Team 2 7,63 10,57 10,57 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Mart Kapteijn AV `56 JD Team 1 6,51 5,79 6,03 6,19 6,51 --- 337
    12 Ipe Verbrugge AV `56 JD Team 1 5,64 4,63 4,89 5,15 5,64 --- 0
    16 Rody Dees AV `56 JD Team 2 4,40 4,47 4,31 4,65 4,65 --- 217


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Remco de Baar AV `56 JD Team 1 1,40 --- 541
    5 Nino van den Berg AV `56 JD Team 1 1,35 --- 0
    12 Silas Broeksma AV `56 JD Team 2 1,20 --- 389
    15 Simon Smids AV `56 JD Team 2 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Quinten Mertens AV `56 JD Team 1 3,77 3,56 3,55 3,37 3,77 -0.8 m/s--- 372
    9 Koen Steenblok AV `56 JD Team 1 3,65 3,20 3,34 - 3,65 -0.9 m/s--- 0
    17 Sil Leenknegt AV `56 JD Team 2 3,23 2,92 3,23 2,82 3,23 -1.7 m/s--- 264


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Iza Nijse AV `56 MC Team 1 21,23 -1.1 m/s--- 513
    8 Merel Baaijens AV `56 MC Team 1 21,95 -1.1 m/s--- 457
    11 Tamar Daalen AV `56 MC Team 1 22,34 -1.3 m/s21,41 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Tessa Schets AV `56 MC Team 1 2:40,13 2:44,00 468
    7 Sanne Baar AV `56 MC Team 1 2:44,21 2:43,00 434
    9 Mette Verbrugge AV `56 MC Team 1 2:45,81 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Merel Baaijens AV `56 MC Team 1 13,85 +0.2 m/s16,20 502
    6 Fenna Gelderblom AV `56 MC Team 1 15,08 -0.4 m/s15,19 395
    11 Iza Nijse AV `56 MC Team 1 16,70 +0.2 m/s16,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,98 631
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 43,70 601
    3 Delta Sport MC (4x80m) Delta Sport - MJC 4 43,95 591
    3 RK HAV MC (4x80m) RK HAV - MJC 4 43,95 591
    5 THOR MC Team 1 (4x80m) THOR - MJC 4 45,81 519
    6 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 46,29 502
    7 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 4 49,03 409
    8 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 49,13 405
    9 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 0 DNS 0
    9 AV Scheldesport MC (4x80m) AV Scheldesport - MJC 0 DNS 0
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 THOR MC Team 2 (4x80m) THOR - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Fenna Gelderblom AV `56 MC Team 1 25,39 27,49 27,30 26,87 27,49 --- 455
    12 Sanne Baar AV `56 MC Team 1 11,52 11,32 13,93 10,64 13,93 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Mette Verbrugge AV `56 MC Team 1 12,09 8,35 12,58 13,87 13,87 --- 182
    17 Yara Burg AV `56 MC Team 1 10,32 10,40 10,71 12,17 12,17 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Tamar Daalen AV `56 MC Team 1 6,36 6,34 5,88 6,36 --- 328
    13 Yara Burg AV `56 MC Team 1 5,92 5,39 4,68 5,92 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Sanne Baar AV `56 MC Team 1 1,30 --- 462
    13 Mette Verbrugge AV `56 MC Team 1 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Tamar Daalen AV `56 MC Team 1 4,37 4,38 4,31 4,44 4,44 -0.5 m/s--- 506
    5 Tessa Schets AV `56 MC Team 1 3,32 4,16 4,08 4,06 4,16 -1.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Amy de Graaf AV `56 MD Team 1 9,05 -2.2 m/s9,03 539
    12 Inke van d...ikkenberg AV `56 MD Team 1 9,65 +0.1 m/s9,50 434
    19 Tirza Hulstein AV `56 MD Team 1 10,29 -0.2 m/s--- 0
    21 Femke van Sluijs AV `56 MD Team 2 10,40 +0.1 m/s9,80 319
    22 Lotte Elstgeest AV `56 MD Team 2 10,45 -0.2 m/s--- 312
    27 Marit Wisse AV `56 MD Team 2 11,47 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Amy de Graaf AV `56 MD Team 1 3:21,64 3:20,49 534
    9 Yara Karelse AV `56 MD Team 1 3:36,81 3:36,00 438
    14 Zoe van Luijk AV `56 MD Team 1 3:51,16 3:52,91 0
    17 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 3:56,11 3:59,80 334
    21 Rachel Paul AV `56 MD Team 2 4:08,19 --- 277
    23 Marit Wisse AV `56 MD Team 2 4:15,90 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Amy de Graaf AV `56 MD Team 1 12,48 -0.2 m/s11,93 330
    12 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 13,77 -1.2 m/s13,59 224
    14 Rachel Paul AV `56 MD Team 2 14,43 -0.9 m/s--- 178
    16 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 2 14,95 -1.2 m/s15,01 144
    17 Zoe van Luijk AV `56 MD Team 1 15,48 -0.9 m/s15,13 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,54 584
    2 SV Diomedon MD (4x60m) SV Diomedon - MJD 4 35,42 542
    3 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 36,67 485
    4 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 38,20 420
    5 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 4 38,34 414
    6 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 4 39,69 362
    7 RK HAV MD (4x60m) RK HAV - MJD 4 39,99 350
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 4 40,43 334
    9 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 0 DNS 0
    9 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    9 Delta Sport MD (4x60m) Delta Sport - MJD 0 DNS 0
    9 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    9 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Tirza Hulstein AV `56 MD Team 1 13,47 11,54 12,93 13,47 --- 187
    13 Mila Kramer AV `56 MD Team 2 11,68 7,89 11,68 --- 144
    16 Zoe van Luijk AV `56 MD Team 1 8,24 7,09 8,40 8,91 8,91 --- 0
    17 Rachel Paul AV `56 MD Team 2 7,45 5,70 7,67 6,51 7,67 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Fenne Pellaers AV `56 MD Team 1 9,19 9,14 8,59 9,16 9,19 --- 483
    10 Tirza Hulstein AV `56 MD Team 1 6,85 6,48 6,63 5,81 6,85 --- 0
    13 Mila Kramer AV `56 MD Team 2 5,88 5,94 6,13 5,77 6,13 --- 314
    16 Femke van Sluijs AV `56 MD Team 2 5,62 5,93 6,04 5,34 6,04 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Yara Karelse AV `56 MD Team 1 1,30 --- 462
    9 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 1,20 --- 0
    14 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 2 1,15 --- 352
    15 Lotte Elstgeest AV `56 MD Team 2 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Inke van d...ikkenberg AV `56 MD Team 1 3,58 3,68 3,63 3,59 3,68 -1.5 m/s--- 354
    13 Fenne Pellaers AV `56 MD Team 1 3,30 3,26 3,49 - 3,49 -0.9 m/s--- 0
    17 Marit Wisse AV `56 MD Team 2 2,61 2,87 - 2,75 2,87 -1.1 m/s--- 192
    21 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 2,46 2,38 2,45 2,53 2,53 -1.2 m/s--- 0