Vereniging 'ARV Achilles' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Mark de Bloeme
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Mark de Bloeme
  • Jongens Junior C - Ver - 4,63
Frank de Bloeme
  • Jongens Junior D - Ver - 4,08
Meike van Arendonk
  • Meisjes Junior D - Speer - 22,41

Hoogtepunten

Mark de Bloeme JJC Hoog
  • 1,60
  • Meike van Arendonk MJD Kogel
  • 8,52
  • Meike van Arendonk MJD Hoog
  • 1,30
  • Frank de Bloeme JJD Ver
  • 4,08
  • Mark de Bloeme JJC 150m
  • 20,30
  • Nine Gelderblom MJC Hoog
  • 1,40
  • Frank de Bloeme JJD Hoog
  • 1,30
  • Kaylee Damen MJC Ver
  • 4,09
  • Mark de Bloeme JJC Ver
  • 4,63
  • Sophie van Gurp MJD 1000m
  • 3:36,77
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Mark de Bloeme ARV Achilles JC 20,30 -0.2 m/s--- 592


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mark de Bloeme ARV Achilles JC 1,60 --- 702


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Mark de Bloeme ARV Achilles JC 4,10 4,63 4,51 4,63 -2.2 m/s--- 546


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Frank de Bloeme ARV Achilles JD 12,38 -1.6 m/s--- 417


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Roy van den Broek ARV Achilles JD 13,94 13,94 --- 184


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Roy van den Broek ARV Achilles JD 6,00 6,83 5,95 5,65 6,83 --- 356


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Frank de Bloeme ARV Achilles JD 1,30 --- 462


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Frank de Bloeme ARV Achilles JD 3,64 3,90 4,08 3,64 4,08 -0.9 m/s--- 434
    10 Roy van den Broek ARV Achilles JD 3,14 3,00 3,25 3,63 3,63 -0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Sabine Dirven ARV Achilles MC 23,49 -0.8 m/s--- 348


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Kaylee Damen ARV Achilles MC 2:59,47 --- 322


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Nine Gelderblom ARV Achilles MC 16,98 -0.2 m/s--- 261


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,98 631
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 43,70 601
    3 Delta Sport MC (4x80m) Delta Sport - MJC 4 43,95 591
    3 RK HAV MC (4x80m) RK HAV - MJC 4 43,95 591
    5 THOR MC Team 1 (4x80m) THOR - MJC 4 45,81 519
    6 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 46,29 502
    7 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 4 49,03 409
    8 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 49,13 405
    9 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 0 DNS 0
    9 AV Scheldesport MC (4x80m) AV Scheldesport - MJC 0 DNS 0
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 THOR MC Team 2 (4x80m) THOR - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Maud van de Wouw ARV Achilles MC 14,95 13,66 14,71 14,95 --- 221


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Fleur Verwijmeren ARV Achilles MC 17,71 15,85 17,73 17,73 --- 263
    16 Sabine Dirven ARV Achilles MC 12,76 12,62 12,76 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Fleur Verwijmeren ARV Achilles MC 7,68 7,05 8,23 7,69 8,23 --- 433


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Nine Gelderblom ARV Achilles MC 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Kaylee Damen ARV Achilles MC 4,03 - 3,92 4,09 4,09 -0.1 m/s--- 436


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Sophie van Gurp ARV Achilles MD 9,69 -1.2 m/s--- 427
    20 Eline Luteijn ARV Achilles MD 10,33 -1.2 m/s--- 329
    24 Vera Scholtus ARV Achilles MD 10,62 -1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Sophie van Gurp ARV Achilles MD 3:36,77 --- 438
    19 Vera Scholtus ARV Achilles MD 4:00,46 --- 313


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Eline Luteijn ARV Achilles MD 14,83 -0.9 m/s--- 151


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Meike van Arendonk ARV Achilles MD 16,55 19,78 17,77 22,41 22,41 --- 369


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Meike van Arendonk ARV Achilles MD 8,10 8,52 8,49 8,26 8,52 --- 449


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Meike van Arendonk ARV Achilles MD 1,30 --- 462
    Sophie van Gurp ARV Achilles MD NM --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    18 Eline Luteijn ARV Achilles MD 2,77 - 2,69 2,55 2,77 -0.6 m/s--- 172
    20 Vera Scholtus ARV Achilles MD 2,53 2,43 2,55 2,65 2,65 -1.3 m/s--- 0