Vereniging 'Dynamica ADSV' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior D - 80mH - 12,98
Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior D - Discus - 28,48
Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior D - Kogel - 10,03
Loïs van den Berge
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,97
Loïs van den Berge
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,82
Yasmine de Kraker
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30

Hoogtepunten

Kasper Koopman JJD 1000m
  • 3:30,42
  • Jeffrey Rijkhals JJD 80mH
  • 12,98
  • Kasper Koopman JJD Hoog
  • 1,25
  • Femke Maranus MJD 60m
  • 9,64
  • Jeffrey Rijkhals JJD Discus
  • 28,48
  • Lisanne Lorier MJD 1000m
  • 3:32,36
  • Femke Maranus MJD 1000m
  • 3:39,27
  • Jeffrey Rijkhals JJD Kogel
  • 10,03
  • Yasmine de Kraker MJD Hoog
  • 1,30
  • Loïs van den Berge MJD 60m
  • 8,97
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Sem Euser Dynamica ADSV JD 12,65 -1.9 m/s12,32 382
    21 Luca Vael Dynamica ADSV JD 14,06 -1.9 m/s13,37 224


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 3:30,42 3:37,46 477
    10 Stijn Koole Dynamica ADSV JD 3:48,49 3:39,11 373
    16 Luca Vael Dynamica ADSV JD 4:05,70 3:52,73 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JD 12,98 +0.5 m/s13,27 589
    16 Stein Rietberg Dynamica ADSV JD 19,16 -0.9 m/s--- 140


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport JD (4x80m) AV Scheldesport - JJD 4 44,77 559
    2 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 45,87 517
    3 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 46,14 457
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,49 460
    5 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 51,79 325
    6 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 4 51,96 320
    7 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 52,10 316
    8 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 52,43 306
    9 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JD (4x80m) SV Diomedon - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JD 27,43 28,48 28,48 --- 451
    7 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 14,93 13,40 14,06 14,93 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JD 9,01 9,58 9,93 10,03 10,03 --- 524
    17 Stijn Koole Dynamica ADSV JD 3,22 3,97 3,85 3,97 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    12 Sem Euser Dynamica ADSV JD 3,52 3,46 3,41 3,44 3,52 -0.2 m/s--- 322
    13 Stein Rietberg Dynamica ADSV JD 1,61 3,15 3,40 3,46 3,46 -0.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dana ter Haar Dynamica ADSV MC DNS 2:42,84 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Dana ter Haar Dynamica ADSV MC DNS 15,73 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Noa van Tuijl Dynamica ADSV MC - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Noa van Tuijl Dynamica ADSV MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Noa van Tuijl Dynamica ADSV MC - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 8,97 -2.2 m/s8,90 554
    11 Femke Maranus Dynamica ADSV MD 9,64 +0.1 m/s9,96 435
    15 Faye Adriaensen Dynamica ADSV MD 9,85 +0.1 m/s9,60 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Lisanne Lorier Dynamica ADSV MD 3:32,36 3:31,15 465
    10 Femke Maranus Dynamica ADSV MD 3:39,27 3:37,29 424
    12 Kyra van de Voorde Dynamica ADSV MD 3:49,63 3:52,79 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 11,82 -0.2 m/s12,47 393
    8 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 13,18 -0.2 m/s12,65 270
    10 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 13,48 -0.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,54 584
    2 SV Diomedon MD (4x60m) SV Diomedon - MJD 4 35,42 542
    3 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 36,67 485
    4 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 38,20 420
    5 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 4 38,34 414
    6 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 4 39,69 362
    7 RK HAV MD (4x60m) RK HAV - MJD 4 39,99 350
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 4 40,43 334
    9 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 0 DNS 0
    9 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    9 Delta Sport MD (4x60m) Delta Sport - MJD 0 DNS 0
    9 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    9 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Lisanne Lorier Dynamica ADSV MD 14,63 15,65 18,10 17,56 18,10 --- 287
    14 Hilde Koole Dynamica ADSV MD 7,33 8,53 9,53 10,30 10,30 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 6,79 6,89 7,15 6,88 7,15 --- 374
    17 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 4,83 4,75 4,50 5,55 5,55 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 1,30 --- 462
    16 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 3,54 3,80 3,93 3,96 3,96 -0.9 m/s--- 410
    10 Femke Maranus Dynamica ADSV MD 3,59 - 3,53 - 3,59 -1.0 m/s--- 0