Vereniging 'AAC `61' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Valenciano Roffel
  • Jongens Junior D - 80m - 11,29
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Speer - 28,11
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Amber Slomp
  • Meisjes Junior C - Discus - 26,65
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,97
Olivia Carli
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,70
Ilse Prins
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,28
Lotte Slomp
  • Meisjes Junior D - Speer - 24,63
Samarijn Pluijmert
  • Meisjes Junior D - Speer - 22,70
Samarijn Pluijmert
  • Meisjes Junior D - Discus - 22,48
Lotte Slomp
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,51

Hoogtepunten

Mike Berends JJD Hoog
  • 1,45
  • Micca Plak JJC 100m
  • 13,69
  • Floor Dijkstra MJC Ver
  • 4,48
  • Xander Feijen JJC Hoog
  • 1,35
  • Olivia Carli MJD 60m
  • 8,70
  • Floor Dijkstra MJC Hoog
  • 1,50
  • Valenciano Roffel JJD 80m
  • 11,29
  • Jelmer Rensing JJD 1000m
  • 3:23,12
  • Ilse Prins MJD 60m
  • 9,15
  • Rozemarie Fokkema MJC Kogel
  • 10,97
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    7 Micca Plak AAC `61 AAC `61 JC 13,69 -2.2 m/s--- 573
    11 Lars Otten AAC `61 AAC `61 JC 14,45 -0.9 m/s--- 480
    16 Joep Bakelaar AAC `61 AAC `61 JC 15,15 -2.2 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    9 Meine Meier AAC `61 AAC `61 JC 2:39,58 --- 472
    13 Wietze Meijer AAC `61 AAC `61 JC 2:52,50 --- 371
    15 Lars Otten AAC `61 AAC `61 JC 2:58,81 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    9 Frank Strien AAC `61 AAC `61 JC 19,60 -2.7 m/s--- 385
    11 Micca Plak AAC `61 AAC `61 JC 19,94 -2.7 m/s--- 366
    14 Joep Bakelaar AAC `61 AAC `61 JC 22,15 -2.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JC Team 1 (4x100m) AV Impala - JJC 4 50,80 683
    2 AV Heerenveen JC (4x100m) AV Heerenveen - JJC 4 50,82 682
    3 AAC `61 JC (4x100m) AAC `61 - JJC 4 53,14 551
    4 Groningen Atletiek JC (4x100m) Groningen Atletiek - JJC 4 55,31 530
    5 AV Lionitas JC (4x100m) AV Lionitas - JJC 4 55,62 521
    6 AV Aquilo JC (4x100m) AV Aquilo - JJC 4 58,47 387
    7 AV Impala JC Team 2 (4x100m) AV Impala - JJC 4 1:03,54 257
    8 AV Jahn II JC (4x100m) AV Jahn II - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    5 Xander Feijen AAC `61 AAC `61 JC 21,29 --- 348
    6 Joep Bakelaar AAC `61 AAC `61 JC 17,54 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    5 Mark Zuidema AAC `61 AAC `61 JC 27,52 --- 436
    10 Wietze Meijer AAC `61 AAC `61 JC 15,59 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    4 Mark Zuidema AAC `61 AAC `61 JC 7,72 --- 406
    13 Lars Otten AAC `61 AAC `61 JC 5,35 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    10 Xander Feijen AAC `61 AAC `61 JC 1,35 --- 0
    10 Meine Meier AAC `61 AAC `61 JC 1,35 --- 499


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    6 Frank Strien AAC `61 AAC `61 JC 4,23 -1.8 m/s--- 464
    10 Meine Meier AAC `61 AAC `61 JC 3,92 -2.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    2 Valenciano Roffel AAC `61 AAC `61 JD Team 1 11,29 -1.3 m/s11,19 572
    5 Mike Berends AAC `61 AAC `61 JD Team 1 12,07 -1.3 m/s11,84 458
    22 Leander van den Berg AAC `61 AAC `61 JD Team 2 13,73 -2.7 m/s--- 258
    24 Aris Remmerde AAC `61 AAC `61 JD Team 1 13,97 -2.7 m/s--- 0
    25 Robin Timmerman AAC `61 AAC `61 JD Team 2 14,01 -2.7 m/s--- 229


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    7 Jelmer Rensing AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3:23,12 --- 524
    9 Aris Remmerde AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3:36,07 --- 443
    10 Leander van den Berg AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3:36,16 --- 442
    14 Kyle Inwards AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3:43,60 --- 399


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    6 Ate Clobus AAC `61 AAC `61 JD Team 1 16,81 -0.9 m/s--- 272
    16 Daan Kedde AAC `61 AAC `61 JD Team 2 18,38 -0.9 m/s--- 180
    20 Kars Faber AAC `61 AAC `61 JD Team 2 18,68 -0.9 m/s--- 164
    21 Jorre Westerbeek AAC `61 AAC `61 JD Team 1 18,74 -1.1 m/s--- 161


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JD Team 1 (4x80m) AV Impala - JJD 4 46,99 427
    1 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 47,50 459
    3 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 4 48,19 436
    4 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 48,32 382
    4 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 48,38 430
    6 AV Jahn II JD (4x80m) AV Jahn II - JJD 4 48,40 429
    7 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 48,44 428
    8 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 48,78 367
    9 Groningen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,31 310
    10 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 DQ 0
    10 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 DNS 0
    10 AV Impala JD Team 2 (4x80m) AV Impala - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Mike Berends AAC `61 AAC `61 JD Team 1 28,11 --- 465
    5 Ate Clobus AAC `61 AAC `61 JD Team 1 19,93 --- 0
    9 Robin Timmerman AAC `61 AAC `61 JD Team 2 18,07 --- 286
    12 Kyle Inwards AAC `61 AAC `61 JD Team 2 14,09 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    10 Jorre Westerbeek AAC `61 AAC `61 JD Team 1 5,46 --- 272
    13 Kars Faber AAC `61 AAC `61 JD Team 2 5,03 --- 243
    15 Jelmer Rensing AAC `61 AAC `61 JD Team 1 4,75 --- 0
    16 Sjouke Poorte AAC `61 AAC `61 JD Team 2 4,59 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Mike Berends AAC `61 AAC `61 JD Team 1 1,45 --- 582
    5 Daan Kedde AAC `61 AAC `61 JD Team 2 1,25 --- 426
    15 Sjouke Poorte AAC `61 AAC `61 JD Team 2 0,95 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    4 Valenciano Roffel AAC `61 AAC `61 JD Team 1 4,01 +1.7 m/s--- 420
    10 Kars Faber AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3,47 +1.7 m/s--- 312
    12 Daan Kedde AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3,13 +1.1 m/s--- 0
    16 Jorre Westerbeek AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3,03 +1.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    8 Rozemarie Fokkema AAC `61 AAC `61 MC 11,67 -2.0 m/s--- 515
    14 Maaike Scholing AAC `61 AAC `61 MC 11,90 -2.0 m/s--- 482
    Joanne Heys AAC `61 AAC `61 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    10 Elin Slagt AAC `61 AAC `61 MC 2:46,77 --- 414
    13 Rosalie Warringa AAC `61 AAC `61 MC 2:55,34 --- 350
    15 Romy Oostland AAC `61 AAC `61 MC 2:56,82 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    8 Romy Oostland AAC `61 AAC `61 MC 14,99 -1.0 m/s--- 402
    9 Elin Slagt AAC `61 AAC `61 MC 15,06 -1.0 m/s--- 397
    24 Benthe Sipma AAC `61 AAC `61 MC 26,28 -1.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 41,61 690
    2 AV Lionitas MC Team 1 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 43,36 615
    3 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 45,28 539
    4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 45,55 529
    5 AV Horror Sneek MC (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 46,14 507
    6 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 46,22 504
    7 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 46,40 498
    8 AAC `61 MC (4x80m) AAC `61 - MJC 4 46,50 444
    9 AV Lionitas MC Team 2 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 49,35 398
    10 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    2 Amber Slomp AAC `61 AAC `61 MC 26,65 --- 422
    4 Caya van der Mei AAC `61 AAC `61 MC 22,13 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Rozemarie Fokkema AAC `61 AAC `61 MC 10,97 --- 568
    8 Amber Slomp AAC `61 AAC `61 MC 8,42 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    4 Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MC 1,50 --- 623
    Caya van der Mei AAC `61 AAC `61 MC NM --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    4 Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MC 4,48 -2.5 m/s--- 515
    10 Rosalie Warringa AAC `61 AAC `61 MC 3,91 -1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    2 Olivia Carli AAC `61 AAC `61 MD Team 1 8,70 -1.2 m/s--- 608
    9 Ilse Prins AAC `61 AAC `61 MD Team 1 9,15 -1.2 m/s--- 521
    18 Sanne Lahuis AAC `61 AAC `61 MD Team 2 9,97 -1.2 m/s--- 383
    29 Mirle Masselink AAC `61 AAC `61 MD Team 2 11,55 -1.2 m/s--- 172


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    7 Lotte Slomp AAC `61 AAC `61 MD Team 1 3:47,15 --- 380
    12 Nina van Halen AAC `61 AAC `61 MD Team 1 3:57,75 --- 326
    24 Elisa Hoven AAC `61 AAC `61 MD Team 1 4:43,19 --- 0
    Erin Rademaker AAC `61 AAC `61 MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    2 Ilse Prins AAC `61 AAC `61 MD Team 1 11,28 -1.5 m/s--- 450
    11 Samarijn Pluijmert AAC `61 AAC `61 MD Team 1 12,56 -1.5 m/s12,48 323
    18 Nina van Halen AAC `61 AAC `61 MD Team 1 13,44 -1.5 m/s--- 0
    19 Erin Rademaker AAC `61 AAC `61 MD Team 2 13,46 -1.5 m/s--- 248


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Horror Sneek MD Team 1 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 33,55 635
    2 AV Impala MD Team 1 (4x60m) AV Impala - MJD 4 34,50 586
    3 AV Lionitas MD Team 1 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 34,74 574
    4 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 35,05 559
    5 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 35,27 549
    6 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 35,81 523
    7 AV Horror Sneek MD Team 2 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 35,95 517
    8 AV Lionitas MD Team 2 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 36,78 480
    9 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 37,75 438
    10 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 38,67 401
    11 AV Impala MD Team 2 (4x60m) AV Impala - MJD 4 38,91 392
    12 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 39,59 365


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Lotte Slomp AAC `61 AAC `61 MD Team 1 24,63 --- 408
    3 Samarijn Pluijmert AAC `61 AAC `61 MD Team 1 22,70 --- 0
    10 Sophie Meerdink AAC `61 AAC `61 MD Team 2 11,87 --- 149


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    2 Samarijn Pluijmert AAC `61 AAC `61 MD Team 1 22,48 --- 352
    5 Elisa Hoven AAC `61 AAC `61 MD Team 1 17,04 --- 0
    13 Mirle Masselink AAC `61 AAC `61 MD Team 2 12,08 --- 141
    15 Sam Venema AAC `61 AAC `61 MD Team 2 11,53 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    3 Lotte Slomp AAC `61 AAC `61 MD Team 1 9,51 --- 499
    5 Celine Dijkstra AAC `61 AAC `61 MD Team 1 8,88 --- 0
    10 Sanne Lahuis AAC `61 AAC `61 MD Team 2 7,01 --- 366


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    5 Ilse Prins AAC `61 AAC `61 MD Team 1 1,30 --- 462
    15 Sam Venema AAC `61 AAC `61 MD Team 2 1,15 --- 352
    23 Sophie Meerdink AAC `61 AAC `61 MD Team 2 1,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    4 Olivia Carli AAC `61 AAC `61 MD Team 1 4,20 +1.4 m/s--- 458
    12 Veerle Slagt AAC `61 AAC `61 MD Team 2 3,49 +3.0 m/s--- 316
    13 Celine Dijkstra AAC `61 AAC `61 MD Team 1 3,38 +3.2 m/s--- 0
    Erin Rademaker AAC `61 AAC `61 MD Team 2 DNS --- 0