Vereniging 'SC Reeuwijk' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Wessel Baas
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,29
Robin de Haan
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Madelief de Jong
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Sjoerd de Keijser JJD 80m
  • 12,73
  • Loes van der Berg MJC 800m
  • 2:57,24
  • Robin de Haan JJD 1000m
  • 3:15,05
  • Wessel Baas JJD Speer
  • 28,23
  • Loes van der Berg MJC 80mH
  • 17,39
  • Madelief de Jong MJC Hoog
  • 1,40
  • Madelief de Jong MJC Ver
  • 3,68
  • Wessel Baas JJD Kogel
  • 8,29
  • Robin de Haan JJD Hoog
  • 1,35
  • Madelief de Jong MJC 80m
  • 12,37
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    23 Sjoerd de Keijser SC Reeuwijk JD 12,73 +0.5 m/s--- 372
    25 Milan Tol SC Reeuwijk JD 12,96 +0.4 m/s12,93 345


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Robin de Haan SC Reeuwijk JD 3:15,05 3:17,69 581


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,60 565
    2 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,93 553
    3 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 47,66 454
    4 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,78 450
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,28 401
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 49,70 337
    6 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 49,78 385
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,88 382
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 50,10 375
    10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 2 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 52,46 305
    11 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 52,77 297
    12 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 DNS 0
    12 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    12 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 1 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Wessel Baas SC Reeuwijk JD 24,64 28,23 23,66 24,94 28,23 --- 467
    19 Milan Tol SC Reeuwijk JD 10,50 13,23 13,95 12,45 13,95 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Wessel Baas SC Reeuwijk JD 8,16 7,59 7,57 8,29 8,29 --- 437


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Robin de Haan SC Reeuwijk JD 1,35 --- 499


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    17 Sjoerd de Keijser SC Reeuwijk JD 3,14 2,66 3,10 3,33 3,33 +0.5 m/s--- 284


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Madelief de Jong SC Reeuwijk MC 12,37 +0.0 m/s12,34 418


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    22 Loes van der Berg SC Reeuwijk MC 2:57,24 --- 337


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Loes van der Berg SC Reeuwijk MC 17,39 +0.2 m/s--- 236


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    23 Loes van der Berg SC Reeuwijk MC 4,40 4,56 X 4,58 4,58 --- 212


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Madelief de Jong SC Reeuwijk MC 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    15 Madelief de Jong SC Reeuwijk MC 3,63 2,82 3,16 3,68 3,68 +0.2 m/s--- 354