Vereniging 'Avantri' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Berto Anker JJD Hoog
  • 1,20
  • Axel Warmenhoven JJD Ver
  • 3,87
  • Luca Verhagen MJC Hoog
  • 1,20
  • Anouk Luiken MJC Kogel
  • 6,99
  • Henri Vennix JJD 1000m
  • 3:55,26
  • Meike Grube MJC 80m
  • 12,23
  • Luca Verhagen MJC 800m
  • 2:49,13
  • Michano van der Krogt JJD 80m
  • 11,99
  • Tijmen van der Hek JJD Hoog
  • 1,15
  • Anouk Luiken MJC Hoog
  • 1,30
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Michano va...der Krogt Avantri JD 11,99 +2.1 m/s--- 469
    29 Alexander Kentie Avantri JD 13,61 +2.1 m/s--- 271
    31 Henri Vennix Avantri JD 13,90 +2.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    23 Henri Vennix Avantri JD 3:55,26 --- 338
    27 Axel Warmenhoven Avantri JD 3:59,26 --- 318
    31 Stijn Maaskant Avantri JD 4:07,92 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Michano va...der Krogt Avantri JD 16,47 +0.8 m/s--- 294
    19 Berto Anker Avantri JD 17,72 +0.8 m/s--- 216
    21 Tijmen van der Hek Avantri JD 18,21 +0.8 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,60 565
    2 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,93 553
    3 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 47,66 454
    4 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,78 450
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,28 401
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 49,70 337
    6 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 49,78 385
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,88 382
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 50,10 375
    10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 2 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 52,46 305
    11 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 52,77 297
    12 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 DNS 0
    12 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    12 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 1 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Michano va...der Krogt Avantri JD 15,82 X X 14,32 15,82 --- 240
    24 Alexander Kentie Avantri JD X 8,41 9,31 X 9,31 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Alexander Kentie Avantri JD 5,85 6,09 5,91 6,04 6,09 --- 312
    18 Henri Vennix Avantri JD 5,15 4,66 5,06 4,69 5,15 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Berto Anker Avantri JD 1,20 --- 389
    18 Tijmen van der Hek Avantri JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    10 Axel Warmenhoven Avantri JD 3,72 3,87 3,82 3,63 3,87 +0.8 m/s--- 392
    18 Stijn Maaskant Avantri JD 3,24 2,90 3,07 3,09 3,24 +0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Meike Grube Avantri MC 12,23 +1.3 m/s--- 436


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Luca Verhagen Avantri MC 2:49,13 --- 396
    28 Kyra Terlouw Avantri MC 3:08,43 --- 265


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    23 Annabel Rem Avantri MC 17,75 +0.3 m/s--- 215
    28 Kyra Terlouw Avantri MC 19,51 +0.4 m/s--- 123


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,31 703
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,17 623
    3 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 45,35 537
    4 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 45,91 516
    5 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 46,11 508
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,37 499
    7 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,52 494
    8 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 46,90 480
    9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 47,01 476
    10 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 47,42 462
    11 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 47,64 455
    12 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars - MJC 4 48,06 440
    13 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    13 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Meike Grube Avantri MC 13,43 15,25 X 11,21 15,25 --- 212
    25 Annabel Rem Avantri MC 12,08 10,95 11,63 X 12,08 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Anouk Luiken Avantri MC 6,82 6,99 X 5,67 6,99 --- 365


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Anouk Luiken Avantri MC 1,30 --- 462
    19 Luca Verhagen Avantri MC 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    19 Annabel Rem Avantri MC 3,24 2,12 3,27 3,27 +1.1 m/s--- 272