Vereniging 'AV Triathlon' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Geert Uljee
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,64
Joost Berkhof
  • Jongens Junior D - 80m - 11,22
Arvid Jansons
  • Jongens Junior D - Speer - 29,43
Meike Stoter
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:37,35
Chaja Plochg
  • Meisjes Junior C - Discus - 27,22
Jikke van der Ploeg
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:17,58
Isa van Sintemaartensdijk
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,29
Joyce Bakker Schut
  • Meisjes Junior D - Discus - 20,01
Isa van Sintemaartensdijk
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Joost Berkhof JJD 80m
  • 11,22
  • Meike Stoter MJC 800m
  • 2:37,35
  • Silke Mensink MJC Hoog
  • 1,35
  • Joost Berkhof JJD 1000m
  • 3:14,43
  • Isa van Sintemaartensdijk MJD Hoog
  • 1,40
  • Geert Uljee JJC 100m
  • 13,51
  • Jikke van der Ploeg MJD 1000m
  • 3:17,58
  • Ties van Bakel JJC Hoog
  • 1,45
  • Janneke van Hofslot MJC 800m
  • 2:39,95
  • Jesse van der Veen JJC Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Geert Uljee AV Triathl...JC Team 1 13,51 -0.4 m/s13,34 597
    13 Jesse van der Veen AV Triathl...JC Team 2 13,79 -0.5 m/s13,74 561
    16 Jonah Broer AV Triathl...JC Team 2 14,27 -0.5 m/s14,58 501
    18 Gijs Broere AV Triathl...JC Team 2 14,75 -0.5 m/s14,00 0
    Mark Hollestelle AV Triathl...JC Team 1 DNS 13,40 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Jonah Broer AV Triathl...JC Team 2 2:29,56 2:36,85 563
    11 Jibbe Teeuwisse AV Triathl...JC Team 1 2:33,22 2:40,00 529
    12 Pier van der Ploeg AV Triathl...JC Team 1 2:35,89 --- 504
    20 Gijs Broere AV Triathl...JC Team 2 2:54,70 --- 355


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Hugo van Westerneng AV Triathl...JC Team 2 20,76 --- 323


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 49,21 744
    2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 49,32 739
    3 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 50,45 696
    4 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 52,24 631
    5 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 53,55 587
    6 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 54,39 559
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,99 509
    8 SC Antilope JC (4x100m) SC Antilope - JJC 4 57,00 479
    9 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 0 DNS 0
    9 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Jibbe Teeuwisse AV Triathl...JC Team 1 19,00 26,73 25,52 26,70 26,73 --- 443
    12 Gijs Broere AV Triathl...JC Team 2 17,17 19,71 16,16 18,58 19,71 --- 318
    13 Pier van der Ploeg AV Triathl...JC Team 1 18,48 14,20 15,78 19,41 19,41 17,00 0
    15 Hugo van Westerneng AV Triathl...JC Team 2 17,91 14,45 18,63 18,61 18,63 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Mark Hollestelle AV Triathl...JC Team 1 17,95 18,32 19,01 15,67 19,01 --- 288
    7 Jesse van der Veen AV Triathl...JC Team 2 X 15,00 18,89 18,56 18,89 --- 286


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Geert Uljee AV Triathl...JC Team 1 9,34 9,30 9,06 9,64 9,64 --- 505
    8 Ties van Bakel AV Triathl...JC Team 1 8,80 8,13 X 8,30 8,80 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Jesse van der Veen AV Triathl...JC Team 2 1,50 --- 623
    9 Ties van Bakel AV Triathl...JC Team 1 1,45 --- 582
    12 Hugo van Westerneng AV Triathl...JC Team 2 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Jonah Broer AV Triathl...JC Team 2 3,93 4,27 3,99 4,26 4,27 +1.3 m/s--- 472


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Joost Berkhof AV Triathl...JD Team 1 11,22 +0.5 m/s--- 583
    15 Julian Kwakman AV Triathl...JD Team 2 12,21 +0.5 m/s--- 439
    18 Tobias de Wit AV Triathl...JD Team 1 12,38 +0.5 m/s--- 417
    20 Rhune van Doorn AV Triathl...JD Team 2 12,39 +2.4 m/s--- 415
    28 Rick Snijder AV Triathl...JD Team 2 13,42 +0.5 m/s--- 0
    32 Stijn Beverwijk AV Triathl...JD Team 1 13,96 +0.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Joost Berkhof AV Triathl...JD Team 1 3:14,43 --- 585
    11 Rhune van Doorn AV Triathl...JD Team 2 3:26,68 --- 501
    15 Nathan Houwaard AV Triathl...JD Team 2 3:36,67 --- 439
    16 Rick Snijder AV Triathl...JD Team 2 3:37,40 --- 0
    27 Kalle Kok AV Triathl...JD Team 1 3:59,26 --- 318


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Djorden Andrea AV Triathl...JD Team 1 15,62 +0.2 m/s--- 354
    11 Arvid Jansons AV Triathl...JD Team 2 15,95 +0.2 m/s--- 330
    24 Max Rijkers AV Triathl...JD Team 2 18,78 +0.2 m/s--- 159
    26 Ivo Zoomer AV Triathl...JD Team 1 19,91 +0.2 m/s--- 104
    27 Kalle Kok AV Triathl...JD Team 1 20,08 +0.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,60 565
    2 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,93 553
    3 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 47,66 454
    4 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,78 450
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,28 401
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 49,70 337
    6 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 49,78 385
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,88 382
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 50,10 375
    10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 2 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 52,46 305
    11 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 52,77 297
    12 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 DNS 0
    12 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    12 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 1 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Arvid Jansons AV Triathl...JD Team 2 29,43 26,19 23,92 26,80 29,43 --- 486
    16 Ivo Zoomer AV Triathl...JD Team 1 11,84 10,41 12,83 16,18 16,18 --- 247
    18 Teun Bisschops AV Triathl...JD Team 2 14,17 11,82 13,90 14,61 14,61 --- 0
    23 Stijn Beverwijk AV Triathl...JD Team 1 7,06 10,48 X X 10,48 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Joost Berkhof AV Triathl...JD Team 1 6,62 X 5,98 6,13 6,62 --- 343
    14 Nathan Houwaard AV Triathl...JD Team 2 5,65 5,10 X 5,61 5,65 --- 284
    17 Teun Bisschops AV Triathl...JD Team 2 4,34 4,45 5,16 3,78 5,16 --- 0
    Boet van Bakel AV Triathl...JD Team 1 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Djorden Andrea AV Triathl...JD Team 1 1,25 --- 426
    14 Arvid Jansons AV Triathl...JD Team 2 1,20 --- 0
    14 Max Rijkers AV Triathl...JD Team 2 1,20 --- 389
    Boet van Bakel AV Triathl...JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Djorden Andrea AV Triathl...JD Team 1 3,97 4,03 3,99 4,24 4,24 +1.7 m/s--- 466
    9 Julian Kwakman AV Triathl...JD Team 2 3,90 3,77 X 3,59 3,90 +0.7 m/s--- 398
    14 Max Rijkers AV Triathl...JD Team 2 3,48 3,19 2,95 3,54 3,54 +1.2 m/s--- 0
    19 Tobias de Wit AV Triathl...JD Team 1 3,23 3,22 3,18 3,23 3,23 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Sanne Bakker Schut AV Triathl...MC Team 2 12,18 +0.7 m/s12,22 443
    23 Jolijn Stemerdink AV Triathl...MC Team 2 12,75 +0.0 m/s12,81 370
    24 Kaixin Tensen AV Triathl...MC Team 1 12,78 +0.0 m/s12,70 366
    25 Emma te Winkel AV Triathl...MC Team 1 12,80 +0.0 m/s12,74 364
    28 Eeske Roex AV Triathl...MC Team 1 13,46 +1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Meike Stoter AV Triathl...MC Team 1 2:37,35 2:41,00 492
    4 Janneke van Hofslot AV Triathl...MC Team 2 2:39,95 2:29,00 469
    8 Nina van der Vat AV Triathl...MC Team 1 2:47,34 2:44,00 409
    16 Hanna Latour AV Triathl...MC Team 1 2:52,91 3:00,00 0
    19 Marit Jansons AV Triathl...MC Team 2 2:54,69 --- 355
    26 Yara Janssen AV Triathl...MC Team 2 2:59,00 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Meike Stoter AV Triathl...MC Team 1 14,75 +2.4 m/s15,36 422
    15 Silke Mensink AV Triathl...MC Team 1 16,47 +0.2 m/s--- 294
    19 Jolijn Stemerdink AV Triathl...MC Team 2 17,07 +0.2 m/s--- 255
    22 Maura te Grotenhuis AV Triathl...MC Team 2 17,64 +0.8 m/s16,55 221


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,31 703
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,17 623
    3 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 45,35 537
    4 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 45,91 516
    5 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 46,11 508
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,37 499
    7 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,52 494
    8 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 46,90 480
    9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 47,01 476
    10 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 47,42 462
    11 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 47,64 455
    12 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars - MJC 4 48,06 440
    13 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    13 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Chaja Plochg AV Triathl...MC Team 2 27,01 25,40 25,89 27,22 27,22 --- 431
    5 Emma te Winkel AV Triathl...MC Team 1 19,96 19,01 17,22 19,96 --- 306
    19 Nora Kwakman AV Triathl...MC Team 1 13,91 13,64 14,04 12,63 14,04 --- 0
    21 Kendra Limburg AV Triathl...MC Team 2 X 11,79 12,81 11,82 12,81 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Annelou Praas AV Triathl...MC Team 1 8,58 8,92 7,57 8,52 8,92 --- 469
    8 Sanne Bakker Schut AV Triathl...MC Team 2 8,05 7,87 7,90 7,98 8,05 --- 424
    15 Nina van der Vat AV Triathl...MC Team 1 X 6,88 6,07 6,66 6,88 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Silke Mensink AV Triathl...MC Team 1 1,35 --- 499
    10 Valerie Bernasco AV Triathl...MC Team 2 1,30 --- 462
    13 Kendra Limburg AV Triathl...MC Team 2 1,25 --- 0
    13 Nora Kwakman AV Triathl...MC Team 1 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Yara Janssen AV Triathl...MC Team 2 4,06 3,82 3,92 3,99 4,06 +0.9 m/s--- 430
    11 Marit Jansons AV Triathl...MC Team 2 3,71 3,59 3,66 3,80 3,80 +2.2 m/s--- 0
    12 Kaixin Tensen AV Triathl...MC Team 1 3,79 3,58 3,73 X 3,79 +1.1 m/s--- 376
    21 Eeske Roex AV Triathl...MC Team 1 2,60 2,97 2,87 2,97 +0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Jacobien Hoyng AV Triathl...MD Team 2 9,60 +0.1 m/s--- 442
    20 Marlieke Castelein AV Triathl...MD Team 2 10,06 +0.1 m/s--- 369
    23 Emma Landman AV Triathl...MD Team 2 10,21 +0.1 m/s--- 0
    26 Silke van de Grint AV Triathl...MD Team 1 10,85 +0.1 m/s--- 258
    27 Indyra Jonkers AV Triathl...MD Team 1 11,37 +2.1 m/s--- 193


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jikke van der Ploeg AV Triathl...MD Team 1 3:17,58 --- 563
    10 Joyce Bakker Schut AV Triathl...MD Team 2 3:50,21 --- 364
    15 Ireen Stoter AV Triathl...MD Team 1 3:58,15 --- 324
    18 Ereza Plochg AV Triathl...MD Team 2 4:09,63 --- 270
    20 Silke van de Grint AV Triathl...MD Team 1 4:20,03 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Isa van Si...rtensdijk AV Triathl...MD Team 1 11,29 +0.6 m/s--- 448
    14 Lieke Bakker AV Triathl...MD Team 2 13,57 +0.6 m/s--- 239
    16 Jikke van der Ploeg AV Triathl...MD Team 1 13,97 +0.6 m/s--- 210
    19 Marlieke Castelein AV Triathl...MD Team 2 14,35 +0.6 m/s--- 183


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 33,37 644
    2 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,68 577
    3 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,58 534
    4 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 36,90 475
    5 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 37,26 459
    6 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,30 457
    7 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,92 431
    8 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 38,21 419
    9 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 38,95 390
    10 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 45,64 167


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Joyce Bakker Schut AV Triathl...MD Team 2 X 13,95 X X 13,95 --- 198
    11 Lutein Bisschop AV Triathl...MD Team 2 X 11,85 10,18 10,55 11,85 --- 0
    16 Fay Kuipers AV Triathl...MD Team 1 5,30 8,73 X 6,09 8,73 --- 65
    Isa van Si...rtensdijk AV Triathl...MD Team 1 X X X X NM --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Joyce Bakker Schut AV Triathl...MD Team 2 14,61 19,33 17,71 20,01 20,01 --- 307
    6 Danne Teeuwisse AV Triathl...MD Team 1 15,51 X 13,27 16,00 16,00 --- 228
    8 Ereza Plochg AV Triathl...MD Team 2 14,97 13,18 12,46 11,82 14,97 --- 0
    17 Ireen Stoter AV Triathl...MD Team 1 X 10,52 9,20 8,47 10,52 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Lieke Bakker AV Triathl...MD Team 2 7,05 6,78 6,35 7,35 7,35 --- 385
    9 Danne Teeuwisse AV Triathl...MD Team 1 7,29 6,72 6,47 6,26 7,29 --- 382
    10 Lutein Bisschop AV Triathl...MD Team 2 6,46 6,68 X 6,83 6,83 --- 0
    17 Fay Kuipers AV Triathl...MD Team 1 3,67 4,27 4,14 4,42 4,42 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Isa van Si...rtensdijk AV Triathl...MD Team 1 1,40 --- 541
    6 Emma Landman AV Triathl...MD Team 2 1,25 --- 426
    6 Jacobien Hoyng AV Triathl...MD Team 2 1,25 --- 0
    12 Indyra Jonkers AV Triathl...MD Team 1 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Emma Landman AV Triathl...MD Team 2 3,29 3,26 2,29 3,05 3,29 +1.4 m/s--- 276
    16 Ireen Stoter AV Triathl...MD Team 1 2,81 2,74 2,55 2,81 +0.6 m/s--- 180
    18 Fay Kuipers AV Triathl...MD Team 1 2,14 2,37 2,05 2,16 2,37 +1.6 m/s--- 0
    19 Lutein Bisschop AV Triathl...MD Team 2 2,09 2,35 2,35 X 2,35 +1.6 m/s--- 0