Vereniging 'AAV `36' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Twan van Rijn
  • Jongens Junior C - 100m - 12,60
Marc Dullemond
  • Jongens Junior C - 800m - 2:17,57
Twan van Rijn
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,72
Jesse Lamberst
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,24
Twan van Rijn
  • Jongens Junior C - Speer - 44,52
Sebastiaan Keijzer
  • Jongens Junior C - Discus - 25,17
Jesse Lamberst
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,75
Julian Roedoe
  • Jongens Junior C - Ver - 5,42
Merijn Hoogerdijk
  • Jongens Junior D - 80m - 11,25
Mylan van der Houwen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:12,90
Stan Reedijk
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,36
Stan Reedijk
  • Jongens Junior D - Speer - 33,52
Twan Dullemond
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Merijn Hoogerdijk
  • Jongens Junior D - Ver - 4,37
Daphne Zintel
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,43
Maud van Beest
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:27,18
Robin Bishop
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,72
Maud van Beest
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,19
Azual Jok Agok
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,94
Daphne Zintel
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Daphne Zintel
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,79
Oliwia Warchol
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,11
Jana Nagtegaal
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:19,98
Yzara van der Born
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:28,14
Jana Nagtegaal
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,09
Marijn Kieft
  • Meisjes Junior D - Speer - 16,60
Jasmijn Oskam
  • Meisjes Junior D - Discus - 17,98
Floortje Tromp
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,82
Floortje Tromp
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Floortje Tromp
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,98
Sterre Heemskerk
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,70

Hoogtepunten

Maud van Beest MJC 800m
  • 2:27,18
  • Daphne Zintel MJC 80m
  • 11,43
  • Twan van Rijn JJC 100m
  • 12,60
  • Daphne Zintel MJC Hoog
  • 1,45
  • Jesse Lamberst JJC Hoog
  • 1,75
  • Jana Nagtegaal MJD 1000m
  • 3:19,98
  • Jesse Lamberst JJC 100mH
  • 15,24
  • Julian Roedoe JJC Ver
  • 5,42
  • Twan van Rijn JJC 100mH
  • 14,72
  • Daphne Zintel MJC Ver
  • 4,79
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Twan van Rijn AAV `36 JC Team 1 12,60 +0.2 m/s12,38 728
    4 Heiko Rotteveel AAV `36 JC Team 1 12,83 +0.2 m/s12,67 693
    9 Julian Roedoe AAV `36 JC Team 1 13,27 -0.4 m/s13,11 0
    20 Lyam Binsbergen AAV `36 JC Team 2 15,06 -0.5 m/s14,68 411
    23 Thijs Hijman AAV `36 JC Team 2 15,88 -0.9 m/s16,05 327


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Marc Dullemond AAV `36 JC Team 1 2:17,57 2:23,79 690
    5 Max van Leeuwen AAV `36 JC Team 1 2:24,94 2:28,00 609
    10 Lyam Binsbergen AAV `36 JC Team 2 2:32,79 2:34,65 533
    15 Djanou Giesbergen AAV `36 JC Team 2 2:45,07 2:42,66 427
    22 Boudewijn ...den Broek AAV `36 JC Team 2 3:12,29 3:10,27 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Twan van Rijn AAV `36 JC Team 1 14,72 -0.2 m/s15,12 753
    3 Jesse Lamberst AAV `36 JC Team 1 15,24 -0.2 m/s16,62 703
    5 Heiko Rotteveel AAV `36 JC Team 1 16,58 -0.3 m/s18,09 0
    13 Jop van Harten AAV `36 JC Team 2 18,14 -0.3 m/s19,80 474
    15 Siep van Amsterdam AAV `36 JC Team 2 19,40 -0.3 m/s20,21 396


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 49,21 744
    2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 49,32 739
    3 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 50,45 696
    4 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 52,24 631
    5 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 53,55 587
    6 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 54,39 559
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,99 509
    8 SC Antilope JC (4x100m) SC Antilope - JJC 4 57,00 479
    9 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 0 DNS 0
    9 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Twan van Rijn AAV `36 JC Team 1 42,27 44,52 42,54 41,17 44,52 35,35 699
    5 Kyan Krol AAV `36 JC Team 1 25,58 27,22 25,33 29,48 29,48 26,27 0
    6 Jop van Harten AAV `36 JC Team 2 27,80 26,44 23,61 26,66 27,80 --- 460
    18 Boudewijn ...den Broek AAV `36 JC Team 2 13,45 13,04 11,85 13,31 13,45 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Sebastiaan Keijzer AAV `36 JC Team 1 24,19 X 22,77 25,17 25,17 24,53 398
    4 Kyan Krol AAV `36 JC Team 1 22,64 20,49 X 17,49 22,64 24,00 0
    8 Siep van Amsterdam AAV `36 JC Team 2 15,38 16,19 18,74 15,25 18,74 --- 283


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Marc Dullemond AAV `36 JC Team 1 8,92 7,58 X 7,89 8,92 9,27 469
    9 Sebastiaan Keijzer AAV `36 JC Team 1 8,18 8,46 8,12 8,34 8,46 8,24 0
    15 Thijs Hijman AAV `36 JC Team 2 6,05 5,82 5,04 5,82 6,05 --- 309


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jesse Lamberst AAV `36 JC Team 1 1,75 1,60 817
    10 Kyan Krol AAV `36 JC Team 1 1,40 --- 0
    11 Djanou Giesbergen AAV `36 JC Team 2 1,35 --- 499
    Boudewijn ...den Broek AAV `36 JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Julian Roedoe AAV `36 JC Team 1 5,18 5,14 5,42 5,07 5,42 +1.3 m/s5,08 702
    10 Djanou Giesbergen AAV `36 JC Team 2 4,09 4,17 4,02 4,37 4,37 +0.4 m/s--- 492
    12 Sebastiaan Keijzer AAV `36 JC Team 1 3,95 3,84 2,47 3,95 3,95 -0.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Merijn Hoogerdijk AAV `36 JD Team 1 11,25 +0.1 m/s11,42 578
    5 Lickson Renting AAV `36 JD Team 1 11,62 +0.1 m/s11,40 522
    8 Stan Reedijk AAV `36 JD Team 1 11,87 +0.1 m/s11,96 0
    16 Henrik Drost AAV `36 JD Team 2 12,27 +2.4 m/s12,95 431
    27 Lennart Prein AAV `36 JD Team 2 13,35 +2.4 m/s13,32 300
    34 Siemen Visser AAV `36 JD Team 2 14,89 +2.4 m/s14,62 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Mylan van der Houwen AAV `36 JD Team 1 3:12,90 3:33,60 597
    6 Raúl Brandhorst AAV `36 JD Team 1 3:15,21 3:20,76 580
    9 Lickson Renting AAV `36 JD Team 1 3:23,75 3:44,53 0
    18 Siemen Visser AAV `36 JD Team 2 3:47,86 4:16,46 376
    19 Henrik Drost AAV `36 JD Team 2 3:49,88 3:52,40 366
    22 Jelmer de Leeuw AAV `36 JD Team 2 3:54,86 4:06,37 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Stan Reedijk AAV `36 JD Team 1 14,36 +1.0 m/s14,38 455
    10 Merijn Hoogerdijk AAV `36 JD Team 1 15,87 +0.3 m/s16,18 336
    16 Huub Roose AAV `36 JD Team 1 17,10 +0.3 m/s16,91 0
    20 Lennart Prein AAV `36 JD Team 2 18,02 +0.3 m/s19,63 199
    22 Sander Niemans AAV `36 JD Team 2 18,26 +0.8 m/s--- 186
    28 Jelmer de Leeuw AAV `36 JD Team 2 20,25 +0.3 m/s18,68 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,60 565
    2 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,93 553
    3 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 47,66 454
    4 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,78 450
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,28 401
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 49,70 337
    6 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 49,78 385
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,88 382
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 50,10 375
    10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 2 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 52,46 305
    11 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 52,77 297
    12 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 DNS 0
    12 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    12 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 1 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Stan Reedijk AAV `36 JD Team 1 27,50 31,35 27,15 33,52 33,52 28,47 548
    6 Joost van der Wal AAV `36 JD Team 1 X 24,02 X X 24,02 12,33 0
    10 Vincent Tjia AAV `36 JD Team 2 17,70 18,45 16,35 15,92 18,45 --- 294
    20 Nick van Leeuwen AAV `36 JD Team 2 13,32 11,85 10,10 10,89 13,32 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Twan Dullemond AAV `36 JD Team 1 7,79 7,72 8,18 7,82 8,18 7,37 431
    6 Joost van der Wal AAV `36 JD Team 1 6,13 7,06 7,08 6,78 7,08 6,66 0
    11 Sander Niemans AAV `36 JD Team 2 5,90 5,64 5,70 5,69 5,90 --- 300


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Twan Dullemond AAV `36 JD Team 1 1,35 1,41 499
    8 Nick van Leeuwen AAV `36 JD Team 2 1,25 --- 426
    8 Joost van der Wal AAV `36 JD Team 1 1,25 1,30 0
    22 Jelmer de Leeuw AAV `36 JD Team 2 1,05 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Merijn Hoogerdijk AAV `36 JD Team 1 4,26 4,36 4,37 4,27 4,37 +0.4 m/s4,17 492
    8 Huub Roose AAV `36 JD Team 1 3,70 3,98 - - 3,98 +1.3 m/s3,77 0
    15 Lennart Prein AAV `36 JD Team 2 3,20 3,54 3,47 X 3,54 +1.3 m/s--- 326
    20 Henrik Drost AAV `36 JD Team 2 3,22 2,99 3,14 2,84 3,22 +1.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Daphne Zintel AAV `36 MC Team 1 11,43 +0.1 m/s11,39 550
    6 Noor Verduin AAV `36 MC Team 2 11,67 +0.0 m/s12,91 515
    11 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 MC Team 1 11,90 +0.1 m/s11,69 482
    14 Elise Spijkers AAV `36 MC Team 2 12,21 +0.0 m/s12,31 439


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maud van Beest AAV `36 MC Team 1 2:27,18 2:29,13 587
    7 Annika Zornig AAV `36 MC Team 2 2:46,71 --- 414
    14 Bodie de Haas AAV `36 MC Team 2 2:51,77 --- 376
    21 Hilal Karadirek AAV `36 MC Team 1 2:57,11 --- 338
    Azual Jok Agok AAV `36 MC Team 1 --- 2:40,15


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Robin Bishop AAV `36 MC Team 1 13,72 +0.8 m/s16,21 514
    3 Maud van Beest AAV `36 MC Team 1 14,19 +2.4 m/s14,03 471
    6 Hilal Karadirek AAV `36 MC Team 1 14,79 +0.8 m/s15,83 0
    17 Noor Verduin AAV `36 MC Team 2 16,80 +0.2 m/s16,85 272
    18 Annika Zornig AAV `36 MC Team 2 17,03 +0.4 m/s--- 258


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,31 703
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,17 623
    3 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 45,35 537
    4 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 45,91 516
    5 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 46,11 508
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,37 499
    7 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,52 494
    8 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 46,90 480
    9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 47,01 476
    10 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 47,42 462
    11 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 47,64 455
    12 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars - MJC 4 48,06 440
    13 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    13 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Robin Bishop AAV `36 MC Team 1 20,35 16,48 19,60 18,07 20,35 --- 313
    9 Laura Gaarthuis AAV `36 MC Team 1 17,65 17,75 15,30 15,17 17,75 --- 0
    10 Sofie Visser AAV `36 MC Team 2 15,61 16,07 17,12 X 17,12 --- 251
    13 Vera van der Nagel AAV `36 MC Team 2 11,27 16,03 16,87 16,43 16,87 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Azual Jok Agok AAV `36 MC Team 1 8,15 8,94 7,95 8,48 8,94 --- 470
    12 Laura Gaarthuis AAV `36 MC Team 1 7,07 7,51 7,51 7,25 7,51 --- 0
    18 Sofie Visser AAV `36 MC Team 2 5,30 6,00 5,89 5,31 6,00 --- 306
    19 Bodie de Haas AAV `36 MC Team 2 5,27 5,79 5,99 5,91 5,99 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Daphne Zintel AAV `36 MC Team 1 1,45 --- 582
    6 Azual Jok Agok AAV `36 MC Team 1 1,35 --- 0
    13 Vera van der Nagel AAV `36 MC Team 2 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Daphne Zintel AAV `36 MC Team 1 4,79 X 4,43 4,07 4,79 --- 578
    6 Elise Spijkers AAV `36 MC Team 2 4,07 3,63 3,76 3,75 4,07 +1.0 m/s--- 432
    9 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 MC Team 1 X 3,98 3,99 3,75 3,99 +1.0 m/s--- 0
    13 Bodie de Haas AAV `36 MC Team 2 3,61 3,72 2,74 3,08 3,72 +0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Oliwia Warchol AAV `36 MD Team 1 9,11 +0.2 m/s9,42 528
    5 Emma Vreijling AAV `36 MD Team 1 9,27 +0.2 m/s9,43 499
    7 Jasmijn Oskam AAV `36 MD Team 1 9,51 +2.1 m/s9,63 0
    9 Femke van der Zanden AAV `36 MD Team 2 9,57 +1.0 m/s--- 447
    11 Joyce Rijsdam AAV `36 MD Team 2 9,63 +1.0 m/s--- 437
    13 Silke Lamberst AAV `36 MD Team 2 9,85 +2.1 m/s10,21 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jana Nagtegaal AAV `36 MD Team 1 3:19,98 3:28,90 546
    3 Yzara van der Born AAV `36 MD Team 1 3:28,14 3:33,30 491
    4 Marijn Kieft AAV `36 MD Team 1 3:33,11 3:38,70 0
    11 Nerena Brunt AAV `36 MD Team 2 3:53,83 3:51,40 345


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Jana Nagtegaal AAV `36 MD Team 1 12,09 +0.9 m/s10,66 366
    5 Marijn Kieft AAV `36 MD Team 1 12,40 +0.7 m/s11,34 337
    9 Joyce Rijsdam AAV `36 MD Team 2 13,10 +1.1 m/s--- 277
    11 Jasmijn Oskam AAV `36 MD Team 1 13,20 +0.9 m/s14,28 0
    18 Anouk Heemskerk AAV `36 MD Team 2 14,34 +1.1 m/s--- 184
    21 Nerena Brunt AAV `36 MD Team 2 15,55 +0.6 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 33,37 644
    2 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,68 577
    3 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,58 534
    4 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 36,90 475
    5 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 37,26 459
    6 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,30 457
    7 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,92 431
    8 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 38,21 419
    9 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 38,95 390
    10 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 45,64 167


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Marijn Kieft AAV `36 MD Team 1 16,60 11,65 13,69 15,56 16,60 --- 256
    4 Merel van Reen AAV `36 MD Team 2 12,76 14,62 15,91 13,35 15,91 --- 242
    6 Anouk Heemskerk AAV `36 MD Team 2 14,52 13,90 15,51 X 15,51 --- 0
    7 Emma Vreijling AAV `36 MD Team 1 14,90 4,53 13,55 X 14,90 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Jasmijn Oskam AAV `36 MD Team 1 16,71 14,81 17,98 15,47 17,98 --- 268
    5 Sterre Heemskerk AAV `36 MD Team 1 X 16,28 16,18 X 16,28 --- 0
    13 Joyce Rijsdam AAV `36 MD Team 2 X 11,11 12,21 12,22 12,22 --- 144
    14 Jolie Heemskerk AAV `36 MD Team 2 11,76 X 11,80 X 11,80 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Floortje Tromp AAV `36 MD Team 1 9,82 8,92 8,69 8,94 9,82 --- 514
    6 Oliwia Warchol AAV `36 MD Team 1 X 7,12 6,71 7,45 7,45 --- 0
    15 Merel van Reen AAV `36 MD Team 2 5,65 5,33 5,19 4,41 5,65 --- 284
    16 Femke van der Zanden AAV `36 MD Team 2 4,75 4,20 4,57 X 4,75 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Floortje Tromp AAV `36 MD Team 1 1,35 --- 499
    4 Silke Lamberst AAV `36 MD Team 2 1,30 --- 462
    4 Jana Nagtegaal AAV `36 MD Team 1 1,30 --- 0
    Femke van der Zanden AAV `36 MD Team 2 NM --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Floortje Tromp AAV `36 MD Team 1 3,79 3,98 3,80 3,98 +2.6 m/s--- 414
    3 Sterre Heemskerk AAV `36 MD Team 1 3,63 3,70 3,64 3,68 3,70 +1.6 m/s--- 0
    9 Jolie Heemskerk AAV `36 MD Team 2 3,25 3,31 3,33 3,11 3,33 +1.1 m/s--- 284
    15 Anouk Heemskerk AAV `36 MD Team 2 2,90 3,02 2,99 2,85 3,02 +1.1 m/s--- 0