Vereniging 'Trackstars' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Daphne Legerstee MJC Ver
  • 3,69
  • Ymke Evovo MJC Kogel
  • 8,39
  • Marije Tijdgat MJC Hoog
  • 1,25
  • Marije Tijdgat MJC 80m
  • 12,66
  • Tess Berghout MJC 80m
  • 12,81
  •  

    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Marije Tijdgat Trackstars...elande MC 12,66 +0.7 m/s12,25 381
    26 Tess Berghout Trackstars...elande MC 12,81 +0.1 m/s9,36 363
    29 Jente van der Lugt Trackstars...elande MC 13,54 +1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    30 Rebecca Spiering Trackstars...elande MC 3:12,68 --- 239
    32 Jente van der Lugt Trackstars...elande MC 3:32,05 --- 136
    33 Esmée de Rijke Trackstars...elande MC 3:36,76 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    26 Daphne Legerstee Trackstars...elande MC 18,20 +2.4 m/s13,55 190
    27 Tess Berghout Trackstars...elande MC 19,05 +0.1 m/s--- 145
    29 Sietske Evovo Trackstars...elande MC 19,58 +0.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,31 703
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,17 623
    3 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 45,35 537
    4 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 45,91 516
    5 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 46,11 508
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,37 499
    7 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,52 494
    8 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 46,90 480
    9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 47,01 476
    10 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 47,42 462
    11 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 47,64 455
    12 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars - MJC 4 48,06 440
    13 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    13 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Ymke Evovo Trackstars...elande MC 17,04 X 13,56 13,23 17,04 --- 250
    22 Charleen v...der Heide Trackstars...elande MC 12,58 10,40 X 9,32 12,58 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Ymke Evovo Trackstars...elande MC 8,39 7,58 6,52 7,75 8,39 --- 442
    17 Charleen v...der Heide Trackstars...elande MC 5,49 6,08 5,32 5,46 6,08 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Marije Tijdgat Trackstars...elande MC 1,25 1,40 426
    22 Sietske Evovo Trackstars...elande MC 1,05 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Daphne Legerstee Trackstars...elande MC 3,40 3,46 2,50 3,69 3,69 +2.4 m/s--- 356
    22 Esmée de Rijke Trackstars...elande MC 2,31 2,14 2,56 2,56 -0.2 m/s--- 0