Vereniging 'SC Antilope' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Olaf Moons
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60

Hoogtepunten

Romeé Spek MJC Hoog
  • 1,35
  • Noah Bosman JJC 100m
  • 15,00
  • Chantal ten Tije MJC Ver
  • 3,99
  • Romeé Spek MJC Kogel
  • 7,58
  • Niek Esveldt JJC 100m
  • 15,14
  • Thyra de Bruin MJC 80m
  • 11,63
  • Olaf Moons JJC 100mH
  • 18,70
  • Thyra de Bruin MJC 80mH
  • 15,33
  • Noah Bosman JJC Hoog
  • 1,25
  • Olaf Moons JJC Hoog
  • 1,60
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Noah Bosman SC Antilope JC 15,00 +12.0 m/s--- 418
    21 Niek Esveldt SC Antilope JC 15,14 +12.0 m/s--- 402
    24 David Sterkenburg SC Antilope JC 15,97 -0.9 m/s15,70 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 David Sterkenburg SC Antilope JC 2:49,13 3:00,00 396
    19 Milan Esveldt SC Antilope JC 2:53,37 --- 364


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Olaf Moons SC Antilope JC 18,70 +2.2 m/s--- 438
    18 Noah Bosman SC Antilope JC 20,64 +2.2 m/s--- 329


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 49,21 744
    2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 49,32 739
    3 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 50,45 696
    4 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 52,24 631
    5 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 53,55 587
    6 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 54,39 559
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,99 509
    8 SC Antilope JC (4x100m) SC Antilope - JJC 4 57,00 479
    9 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 0 DNS 0
    9 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Milan Esveldt SC Antilope JC 9,53 10,81 13,71 10,22 13,71 --- 193
    19 David Sterkenburg SC Antilope JC 10,40 9,88 10,48 11,55 11,55 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Thomas de Kort SC Antilope JC 12,24 13,02 11,62 14,23 14,23 --- 190
    16 Milan Esveldt SC Antilope JC X 9,89 X X 9,89 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Thijs van ...hoonhoven SC Antilope JC 6,47 6,24 6,56 6,72 6,72 7,44 349
    16 Niek Esveldt SC Antilope JC 5,42 4,83 5,50 4,80 5,50 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Olaf Moons SC Antilope JC 1,60 1,60 702
    14 Noah Bosman SC Antilope JC 1,25 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    13 Thijs van ...hoonhoven SC Antilope JC 3,88 3,45 X 3,66 3,88 +2.4 m/s--- 394
    15 Thomas de Kort SC Antilope JC 3,74 3,72 3,73 3,68 3,74 -0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Thyra de Bruin SC Antilope MC 11,63 +1.3 m/s--- 520
    27 Roos Idema SC Antilope MC 13,44 +1.3 m/s--- 290
    Lynn Duiker SC Antilope MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Anouk de Ruiter SC Antilope MC 2:54,76 4:02,00 354
    24 Julie van Driel SC Antilope MC 2:58,27 4:08,00 330
    27 Romeé Spek SC Antilope MC 3:04,48 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Thyra de Bruin SC Antilope MC 15,33 +0.1 m/s--- 376
    25 Julie van Driel SC Antilope MC 18,09 +0.1 m/s--- 196
    Lynn Duiker SC Antilope MC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,31 703
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,17 623
    3 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 45,35 537
    4 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 45,91 516
    5 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 46,11 508
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,37 499
    7 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,52 494
    8 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 46,90 480
    9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 47,01 476
    10 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 47,42 462
    11 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 47,64 455
    12 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars - MJC 4 48,06 440
    13 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    13 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    23 Roos Idema SC Antilope MC 11,77 12,56 11,00 10,96 12,56 --- 152
    26 Julie van Driel SC Antilope MC 9,91 10,63 X X 10,63 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Romeé Spek SC Antilope MC 7,39 7,48 7,58 7,47 7,58 --- 398
    20 Chantal ten Tije SC Antilope MC 5,65 5,45 5,21 4,65 5,65 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Romeé Spek SC Antilope MC 1,35 --- 499
    Lynn Duiker SC Antilope MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    10 Chantal ten Tije SC Antilope MC 3,23 3,66 3,99 3,99 -0.3 m/s3,84 416
    16 Anouk de Ruiter SC Antilope MC 3,52 3,65 3,62 3,44 3,65 +0.2 m/s--- 0