Vereniging 'AV Gouda' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Bart Veltman
  • Jongens Junior C - 100m - 12,46
Pepeijn Nieuwveld
  • Jongens Junior C - 100m - 12,67
Hugo Habraken
  • Jongens Junior C - 800m - 2:20,12
Jurre van Oosten
  • Jongens Junior C - Discus - 28,57
Elmar van Erkel
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,63
Stan van Tilburg
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Bart Veltman
  • Jongens Junior C - Ver - 5,27
Abel Derksen
  • Jongens Junior D - Speer - 29,39
Arjuno Orsini
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Tim van Tilburg
  • Jongens Junior D - Ver - 4,26
Dieuwertje Janssen
  • Meisjes Junior C - Discus - 23,56
Dieuwertje Janssen
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,01
Pien van Berk
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Pien van Berk
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,29
Renske de Wilde
  • Meisjes Junior D - Speer - 18,23
Tinka Klatten
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,20
Suzanne Moons
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Suzanne Moons
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,31

Hoogtepunten

Hugo Habraken JJC 800m
  • 2:20,12
  • Bart Veltman JJC 100m
  • 12,46
  • Femke Moelker MJD 60m
  • 9,24
  • Suzanne Moons MJD Ver
  • 4,31
  • Tinka Klatten MJD Kogel
  • 9,20
  • Bart Veltman JJC Ver
  • 5,27
  • Suzanne Moons MJD Hoog
  • 1,45
  • Pien van Berk MJC Hoog
  • 1,50
  • Pepeijn Nieuwveld JJC 100m
  • 12,67
  • Stan van Tilburg JJC Hoog
  • 1,60
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Bart Veltman AV Gouda JC 12,46 +0.2 m/s12,50 750
    3 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda JC 12,67 +0.2 m/s12,51 717
    12 Frank Ruegg AV Gouda JC 13,67 -0.4 m/s13,39 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Hugo Habraken AV Gouda JC 2:20,12 2:23,99 661
    8 Stan van Tilburg AV Gouda JC 2:30,88 2:32,79 551
    9 Sjoerd Peeters AV Gouda JC 2:32,08 2:33,51 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Elmar van Erkel AV Gouda JC 16,66 -0.2 m/s15,50 581
    7 Frank Ruegg AV Gouda JC 16,72 -0.3 m/s17,25 576
    8 Ewan ter Hennepe AV Gouda JC 17,05 -0.2 m/s15,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 49,21 744
    2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 49,32 739
    3 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 50,45 696
    4 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 52,24 631
    5 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 53,55 587
    6 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 54,39 559
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,99 509
    8 SC Antilope JC (4x100m) SC Antilope - JJC 4 57,00 479
    9 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 0 DNS 0
    9 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Sjoerd Peeters AV Gouda JC 30,57 31,21 29,27 29,85 31,21 --- 514
    7 Robbin Hoogendoorn AV Gouda JC 25,84 27,23 X 23,26 27,23 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Jurre van Oosten AV Gouda JC 28,57 22,26 23,60 25,22 28,57 --- 453
    10 Robbin Hoogendoorn AV Gouda JC X 18,22 16,37 X 18,22 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Elmar van Erkel AV Gouda JC 8,58 9,02 8,43 9,63 9,63 --- 505
    5 Jurre van Oosten AV Gouda JC 8,85 8,93 8,77 6,94 8,93 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Stan van Tilburg AV Gouda JC 1,60 1,55 702
    6 Hugo Habraken AV Gouda JC 1,50 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Bart Veltman AV Gouda JC 5,21 4,98 5,27 X 5,27 +1.4 m/s--- 674
    6 Ewan ter Hennepe AV Gouda JC X 4,70 4,72 X 4,72 +0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Tim van Tilburg AV Gouda JD 11,91 +0.1 m/s11,57 480
    13 Thom de Weger AV Gouda JD 12,06 +0.4 m/s12,16 459
    18 Jack Lavrijsen AV Gouda JD 12,38 +0.4 m/s12,26 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Tim van Tilburg AV Gouda JD 3:24,59 3:26,38 514
    14 Heiko Ribberink AV Gouda JD 3:36,24 3:40,09 442
    17 Naut Carol AV Gouda JD 3:38,77 3:42,90 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Abel Derksen AV Gouda JD 15,58 +0.2 m/s--- 357
    9 Thom de Weger AV Gouda JD 15,69 +1.0 m/s16,07 349
    29 Naut Carol AV Gouda JD 27,01 +0.3 m/s16,39 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,60 565
    2 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,93 553
    3 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 47,66 454
    4 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,78 450
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,28 401
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 49,70 337
    6 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 49,78 385
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,88 382
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 50,10 375
    10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 2 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 52,46 305
    11 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 52,77 297
    12 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 DNS 0
    12 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    12 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 1 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Abel Derksen AV Gouda JD 25,31 28,02 29,39 28,40 29,39 25,19 486
    9 Mats van Husen AV Gouda JD 18,67 20,50 X X 20,50 18,93 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Naut Carol AV Gouda JD 5,92 7,13 5,79 6,71 7,13 6,32 373
    13 Jack Lavrijsen AV Gouda JD 5,52 X X 5,66 5,66 6,00 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Arjuno Orsini AV Gouda JD 1,35 1,35 499
    6 Abel Derksen AV Gouda JD 1,30 1,35 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Tim van Tilburg AV Gouda JD X 4,26 X 4,06 4,26 +1.6 m/s4,03 470
    7 Thom de Weger AV Gouda JD 3,82 3,98 3,90 - 3,98 +1.2 m/s3,97 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Katie Postma AV Gouda MC 12,21 +0.7 m/s12,29 439
    16 Rianne Buijs AV Gouda MC 12,22 +0.7 m/s12,30 438


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Rianne Buijs AV Gouda MC 2:48,03 2:45,00 404
    17 Isabel van Steenwijk AV Gouda MC 2:53,02 2:45,00 367
    23 Kate van Elswijk AV Gouda MC 2:57,47 2:55,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Katie Postma AV Gouda MC 16,78 +0.2 m/s--- 274
    30 Isabel van Steenwijk AV Gouda MC 20,98 +2.4 m/s14,50 58


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,31 703
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,17 623
    3 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 45,35 537
    4 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 45,91 516
    5 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 46,11 508
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,37 499
    7 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,52 494
    8 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 46,90 480
    9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 47,01 476
    10 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 47,42 462
    11 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 47,64 455
    12 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars - MJC 4 48,06 440
    13 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    13 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Dieuwertje Janssen AV Gouda MC 23,56 21,26 X X 23,56 --- 371
    7 Kate van Elswijk AV Gouda MC 15,01 18,12 14,79 X 18,12 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Dieuwertje Janssen AV Gouda MC 8,80 9,01 8,74 8,24 9,01 --- 474


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Pien van Berk AV Gouda MC 1,50 --- 623
    19 Katie Postma AV Gouda MC 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Pien van Berk AV Gouda MC 3,80 4,19 4,29 - 4,29 +2.3 m/s--- 476


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Femke Moelker AV Gouda MD 9,24 +0.2 m/s9,23 504
    8 Puck van der Wolf AV Gouda MD 9,52 +0.2 m/s9,32 455
    19 Anna Kooij AV Gouda MD 10,05 +2.1 m/s10,10 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Femke Moelker AV Gouda MD 3:50,16 3:56,62 364
    12 Puck van der Wolf AV Gouda MD 3:54,89 4:04,48 340
    13 Renske de Wilde AV Gouda MD 3:56,15 4:03,87 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Suzanne Moons AV Gouda MD 12,27 +0.7 m/s11,92 349
    6 Renske de Wilde AV Gouda MD 12,69 +0.6 m/s--- 311
    10 Liv van Rinsum AV Gouda MD 13,17 +0.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 33,37 644
    2 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,68 577
    3 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,58 534
    4 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 36,90 475
    5 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 37,26 459
    6 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,30 457
    7 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,92 431
    8 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 38,21 419
    9 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 38,95 390
    10 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 45,64 167


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Renske de Wilde AV Gouda MD X 18,23 X X 18,23 16,19 290
    14 Anna Kooij AV Gouda MD 9,61 9,04 X X 9,61 14,00 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Romaissa Tatou AV Gouda MD X 13,58 X 17,26 17,26 --- 254
    7 Femke Moelker AV Gouda MD X 14,43 16,00 X 16,00 17,86 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Tinka Klatten AV Gouda MD 9,20 9,03 8,48 8,62 9,20 9,59 483
    7 Romaissa Tatou AV Gouda MD 6,53 7,45 6,65 6,92 7,45 6,59 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Suzanne Moons AV Gouda MD 1,45 1,40 582
    9 Tinka Klatten AV Gouda MD 1,20 1,27 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Suzanne Moons AV Gouda MD 4,02 4,21 3,92 4,31 4,31 +1.9 m/s4,50 480
    7 Romaissa Tatou AV Gouda MD 3,38 3,42 X 3,27 3,42 +0.6 m/s3,71 0