Vereniging 'AV `47' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Maurits Blinkhof
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,41
Maurits Blinkhof
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,99

Hoogtepunten

Alieke van Nieuwenhuizen MJC Kogel
  • 8,45
  • Maurits Blinkhof JJD Kogel
  • 9,99
  • Twan Hogerbrugge JJC Ver
  • 4,72
  • Douwe Konijn JJC Hoog
  • 1,55
  • Lisa van der Willik MJC Ver
  • 4,04
  • Twan Hogerbrugge JJC 100m
  • 13,04
  • Douwe Konijn JJC Kogel
  • 9,31
  • Lot van Nieuwenhuizen MJC 80m
  • 11,88
  • Lisa van der Willik MJC 800m
  • 2:46,68
  • Kato van Wilgen MJC Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Twan Hogerbrugge AV `47 JC 13,04 +0.2 m/s12,80 663


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Stefan de Groot AV `47 JC 2:40,07 2:31,00 468
    18 Sven Breedveld AV `47 JC 2:52,89 2:40,00 368


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Twan Hogerbrugge AV `47 JC 19,50 -0.3 m/s18,30 390
    17 Stefan de Groot AV `47 JC 20,00 -0.3 m/s17,80 363


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Stefan de Groot AV `47 JC X 25,82 X 23,80 25,82 --- 428


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Sven Breedveld AV `47 JC X X X 14,37 14,37 --- 193
    Douwe Konijn AV `47 JC - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Douwe Konijn AV `47 JC 8,93 8,73 9,07 9,31 9,31 --- 489


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Douwe Konijn AV `47 JC 1,55 --- 663


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Twan Hogerbrugge AV `47 JC 4,34 4,55 4,40 4,72 4,72 -0.7 m/s--- 564
    14 Sven Breedveld AV `47 JC 3,81 X 3,73 - 3,81 +2.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Boas van Vemde AV `47 JD 12,20 +0.4 m/s12,60 440
    24 Lucas Huisman AV `47 JD 12,74 +0.4 m/s12,90 371


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    21 Mauro van Vliet AV `47 JD 3:52,21 3:45,00 354
    29 Lucas Huisman AV `47 JD 4:03,02 3:55,00 300


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Maurits Blinkhof AV `47 JD 14,41 +1.0 m/s14,00 451
    25 Roy Gijsen AV `47 JD 18,96 +1.0 m/s15,00 150


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,60 565
    2 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,93 553
    3 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 47,66 454
    4 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,78 450
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,28 401
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 49,70 337
    6 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 49,78 385
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,88 382
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 50,10 375
    10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 2 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 52,46 305
    11 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 52,77 297
    12 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 DNS 0
    12 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    12 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 1 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Bram de Bruijn AV `47 JD 23,85 23,34 22,62 22,03 23,85 --- 394
    13 Roy Gijsen AV `47 JD 16,06 17,69 15,80 16,77 17,69 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Maurits Blinkhof AV `47 JD 9,99 9,58 9,60 8,89 9,99 --- 522
    16 Mauro van Vliet AV `47 JD 5,28 X 5,07 - 5,28 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Bram de Bruijn AV `47 JD 1,30 --- 462
    18 Boas van Vemde AV `47 JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Maurits Blinkhof AV `47 JD 3,38 4,14 4,04 4,06 4,14 +1.6 m/s--- 446
    12 Lucas Huisman AV `47 JD 3,16 3,31 3,44 3,57 3,57 +0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 MC 11,88 +0.7 m/s12,00 484
    30 Roosa van Luijken AV `47 MC 13,83 +1.3 m/s13,50 248
    Maya van den Bosch AV `47 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Lisa van der Willik AV `47 MC 2:46,68 2:50,00 415
    18 Annika van Luijken AV `47 MC 2:54,28 2:45,00 358
    25 Anouk Werkman AV `47 MC 2:58,31 3:00,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Kato van Wilgen AV `47 MC 15,46 +0.8 m/s15,50 366
    12 Dieke van Veen AV `47 MC 16,13 +0.8 m/s16,70 317
    14 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 MC 16,37 +0.8 m/s16,60 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,31 703
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,17 623
    3 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 45,35 537
    4 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 45,91 516
    5 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 46,11 508
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,37 499
    7 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,52 494
    8 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 46,90 480
    9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 47,01 476
    10 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 47,42 462
    11 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 47,64 455
    12 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars - MJC 4 48,06 440
    13 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    13 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Alieke van...wenhuizen AV `47 MC 15,35 14,86 X 16,93 16,93 --- 247
    20 Anouk Werkman AV `47 MC X 12,89 12,86 13,32 13,32 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Alieke van...wenhuizen AV `47 MC 7,99 X 8,15 8,45 8,45 --- 445
    21 Annika van Luijken AV `47 MC 5,42 5,43 5,32 5,61 5,61 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Kato van Wilgen AV `47 MC 1,35 --- 499
    19 Roosa van Luijken AV `47 MC 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Lisa van der Willik AV `47 MC 3,99 4,03 3,88 4,04 4,04 +0.8 m/s--- 426
    Maya van den Bosch AV `47 MC - - - - DNS --- 0