Vereniging 'Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Mischa Smits JJD 80m
  • 11,92
  • Timo Slot JJD 80m
  • 11,90
  • Devin Gesser JJD Hoog
  • 1,25
  • Lucie Feenstra MJD 60m
  • 10,01
  • Merlijn Henderson MJD Hoog
  • 1,15
  • Feline Boon MJD Hoog
  • 1,10
  • Nienke Warmoeskerken MJD 60m
  • 10,12
  • Eva Krooder MJD 60m
  • 9,89
  • Jelle Wanders JJD 1000m
  • 3:57,55
  • Timo Slot JJD Speer
  • 26,52
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Timo Slot Jeugd Atle...JD Team 1 11,90 +2.1 m/s--- 482
    11 Mischa Smits Jeugd Atle...JD Team 1 11,92 +2.1 m/s--- 479
    Casper Van den Brom Jeugd Atle...JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    24 Jelle Wanders Jeugd Atle...JD Team 2 3:57,55 --- 327
    Tim Broerse Jeugd Atle...JD Team 1 DQ --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Tim Broerse Jeugd Atle...JD Team 1 16,57 +0.9 m/s--- 287
    17 Mischa Smits Jeugd Atle...JD Team 1 17,16 +0.8 m/s--- 250


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,60 565
    2 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,93 553
    3 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 47,66 454
    4 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,78 450
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,28 401
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 49,70 337
    6 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 49,78 385
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,88 382
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 50,10 375
    10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 2 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 52,46 305
    11 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 52,77 297
    12 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 DNS 0
    12 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    12 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 1 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Timo Slot Jeugd Atle...JD Team 1 22,80 23,32 17,84 26,52 26,52 --- 439
    15 Jelle Wanders Jeugd Atle...JD Team 2 X 16,81 16,14 14,92 16,81 --- 261
    21 Devin Gesser Jeugd Atle...JD Team 2 10,12 13,21 X 12,78 13,21 --- 0
    Casper Van den Brom Jeugd Atle...JD Team 1 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    20 Daan Pasterkamp Jeugd Atle...JD Team 2 X 2,10 X 1,79 2,10 --- 2
    Luuk Brunt Jeugd Atle...JD Team 2 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Devin Gesser Jeugd Atle...JD Team 2 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    22 Daan Pasterkamp Jeugd Atle...JD Team 2 1,86 1,63 1,19 2,08 2,08 +0.4 m/s--- 34
    Luuk Brunt Jeugd Atle...JD Team 2 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Eva Krooder Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,89 +1.0 m/s--- 395
    17 Lucie Feenstra Jeugd Atle...ATHLOI MD 10,01 +1.0 m/s--- 376
    21 Nienke Wa...oeskerken Jeugd Atle...ATHLOI MD 10,12 +1.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 33,37 644
    2 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,68 577
    3 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,58 534
    4 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 36,90 475
    5 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 37,26 459
    6 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,30 457
    7 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,92 431
    8 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 38,21 419
    9 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 38,95 390
    10 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 45,64 167


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Lucie Feenstra Jeugd Atle...ATHLOI MD 12,50 11,99 9,94 12,26 12,50 --- 164


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Eva Krooder Jeugd Atle...ATHLOI MD 11,14 11,53 X X 11,53 --- 127
    16 Nienke Wa...oeskerken Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,94 10,85 X X 10,85 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Nienke Wa...oeskerken Jeugd Atle...ATHLOI MD 5,61 6,07 5,43 - 6,07 --- 310


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Merlijn Henderson Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,15 --- 352
    12 Feline Boon Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Merlijn Henderson Jeugd Atle...ATHLOI MD 3,20 3,48 3,02 3,37 3,48 +1.3 m/s--- 314
    17 Feline Boon Jeugd Atle...ATHLOI MD 2,78 X 2,75 2,77 2,78 +0.9 m/s--- 0