Vereniging 'Hellas Utrecht' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Tim de Wild
  • Jongens Junior C - 800m - 2:15,99
Stan Atsma
  • Jongens Junior C - Speer - 40,43
Bjorn van der Velden
  • Jongens Junior C - Discus - 33,69
Bjorn van der Velden
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,83
Stan Atsma
  • Jongens Junior C - Ver - 5,51
Sydney Albertzoon
  • Jongens Junior D - 80m - 11,02
Meije Bosma
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:01,80
Sam de Wild
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:10,75
Sydney Albertzoon
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,38
Neo Thijssen
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,20
Meije Bosma
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,55
David Fontein
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
David Fontein
  • Jongens Junior D - Ver - 4,30
Coos Veldpaus
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,61
Kim Brouwer
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,00
Isis Hordijk
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,31
Nienke Overgoor
  • Meisjes Junior C - Discus - 24,63
Nienke Overgoor
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,53
Emma Jacobs
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Isis Hordijk
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,53
Maya Clark
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,48
Aimee Vriesman
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,15
Maya Clark
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,23
Charissa Flierman
  • Meisjes Junior D - Discus - 17,47
Anouk Overgoor
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,44

Hoogtepunten

Tim de Wild JJC 800m
  • 2:15,99
  • Coos Veldpaus MJC 80m
  • 10,61
  • Joeri Steenman JJC 100m
  • 12,99
  • Maya Clark MJD 60m
  • 8,48
  • Stan Atsma JJC 100mH
  • 15,30
  • Stan Atsma JJC Ver
  • 5,51
  • Kim Brouwer MJC 80m
  • 11,00
  • Maya Clark MJD 60mH
  • 10,23
  • Meije Bosma JJD 1000m
  • 3:01,80
  • Isis Hordijk MJC 80mH
  • 13,31
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Joeri Steenman Hellas Utr...JC Team 1 12,99 -0.4 m/s13,20 670
    8 Michael Quirk Hellas Utr...JC Team 1 13,16 +0.2 m/s13,00 645
    10 Tim Consemulder Hellas Utr...JC Team 2 13,43 -0.5 m/s13,80 608
    15 Martijn Pos Hellas Utr...JC Team 1 14,09 -0.4 m/s13,50 0
    17 Lucca Marks Hellas Utr...JC Team 3 14,58 -0.9 m/s--- 464
    22 Meijne Viersen Hellas Utr...JC Team 2 15,64 -0.9 m/s--- 351
    Jesse van der Veken Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tim de Wild Hellas Utr...JC Team 1 2:15,99 2:15,00 708
    4 William Knol Hellas Utr...JC Team 1 2:22,87 2:22,00 631
    6 Rens Fontein Hellas Utr...JC Team 2 2:28,44 2:30,00 574
    23 Ivo Straten Hellas Utr...JC Team 2 3:23,83 2:40,00 178


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Stan Atsma Hellas Utr...JC Team 1 15,30 -0.2 m/s15,00 697
    10 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JC Team 1 17,63 +2.2 m/s--- 509
    11 Joeri Steenman Hellas Utr...JC Team 1 17,68 --- 0
    12 Tim Consemulder Hellas Utr...JC Team 2 18,04 -0.2 m/s16,70 481
    20 Meijne Viersen Hellas Utr...JC Team 2 21,27 --- 297
    21 Tygo Versteegh Hellas Utr...JC Team 2 21,40 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 49,21 744
    2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 49,32 739
    3 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 50,45 696
    4 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 52,24 631
    5 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 53,55 587
    6 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 54,39 559
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,99 509
    8 SC Antilope JC (4x100m) SC Antilope - JJC 4 57,00 479
    9 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 0 DNS 0
    9 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Stan Atsma Hellas Utr...JC Team 1 40,43 37,21 39,00 40,39 40,43 --- 645
    10 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JC Team 1 22,31 X 24,57 X 24,57 --- 0
    14 Rens Fontein Hellas Utr...JC Team 2 16,24 19,12 16,85 13,42 19,12 --- 307
    16 Ivo Straten Hellas Utr...JC Team 2 11,78 14,27 13,90 12,57 14,27 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JC Team 1 24,07 X 33,69 33,21 33,69 --- 529
    5 Jesse van der Veken Hellas Utr...JC Team 2 X X 18,18 20,50 20,50 --- 316
    11 Martijn Pos Hellas Utr...JC Team 1 X X X 17,53 17,53 --- 0
    12 Sven Herber Hellas Utr...JC Team 2 15,54 X 14,80 17,39 17,39 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JC Team 1 10,65 10,15 10,04 10,83 10,83 --- 562
    7 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JC Team 1 8,81 X 7,30 7,62 8,81 --- 0
    11 Rens Fontein Hellas Utr...JC Team 2 7,98 7,39 7,49 7,81 7,98 --- 420
    12 Lucca Marks Hellas Utr...JC Team 3 6,52 6,62 6,80 6,66 6,80 --- 354
    14 Sven Herber Hellas Utr...JC Team 2 6,37 6,39 6,42 6,43 6,43 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Michael Quirk Hellas Utr...JC Team 1 1,55 --- 663
    6 Tim de Wild Hellas Utr...JC Team 1 1,50 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Stan Atsma Hellas Utr...JC Team 1 X 5,51 5,22 5,24 5,51 +1.5 m/s--- 719
    4 Tim Consemulder Hellas Utr...JC Team 2 X X 3,72 4,86 4,86 -0.4 m/s--- 593
    5 Martijn Pos Hellas Utr...JC Team 1 4,82 X 4,57 4,62 4,82 +0.3 m/s--- 0
    8 Lucca Marks Hellas Utr...JC Team 3 4,42 4,14 3,81 - 4,42 +1.6 m/s--- 502
    9 Tygo Versteegh Hellas Utr...JC Team 2 4,28 3,84 4,28 4,39 4,39 +1.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sydney Albertzoon Hellas Utr...JD Team 1 11,02 +0.1 m/s11,80 615
    4 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JD Team 2 11,27 +1.0 m/s--- 575
    6 Floris van der Vijgh Hellas Utr...JD Team 1 11,69 +0.1 m/s12,10 512
    7 Mehdi Rmouj Hellas Utr...JD Team 3 11,79 +1.0 m/s--- 497
    17 Casper Evelein Hellas Utr...JD Team 2 12,34 +1.0 m/s--- 422
    21 Stan van der Veken Hellas Utr...JD Team 3 12,48 +1.0 m/s--- 404
    26 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JD Team 2 13,20 +1.0 m/s--- 0
    33 Jan Pieter de Waal Hellas Utr...JD Team 3 14,29 +1.0 m/s--- 0
    Max van der Weerd Hellas Utr...JD Team 1 DNS 12,16 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Meije Bosma Hellas Utr...JD Team 1 3:01,80 3:02,00 684
    2 Sam de Wild Hellas Utr...JD Team 1 3:10,75 3:12,34 613
    7 Finn van Ek Hellas Utr...JD Team 2 3:17,71 --- 562
    8 Harm Welleweerd Hellas Utr...JD Team 1 3:18,72 3:16,94 0
    12 Gijs Bomer Hellas Utr...JD Team 2 3:28,03 3:19,35 492
    13 Mehdi Rmouj Hellas Utr...JD Team 3 3:31,33 --- 471
    25 Jan Pieter de Waal Hellas Utr...JD Team 3 3:58,39 --- 323
    26 Stan van der Veken Hellas Utr...JD Team 3 3:59,03 --- 0
    Ryan van Oudheusden Hellas Utr...JD Team 2 DQ --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sydney Albertzoon Hellas Utr...JD Team 1 13,38 +1.0 m/s10,07 548
    4 Sam de Wild Hellas Utr...JD Team 1 14,57 +0.9 m/s--- 437
    5 Meije Bosma Hellas Utr...JD Team 1 14,83 +1.0 m/s15,01 0
    6 Mehdi Rmouj Hellas Utr...JD Team 3 15,47 +0.9 m/s--- 365
    12 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JD Team 2 16,04 +0.9 m/s--- 323
    15 Gijs Bomer Hellas Utr...JD Team 2 16,77 +0.9 m/s--- 274
    18 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JD Team 2 17,52 +0.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,60 565
    2 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,93 553
    3 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 47,66 454
    4 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,78 450
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,28 401
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 49,70 337
    6 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 49,78 385
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,88 382
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 50,10 375
    10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 2 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 52,46 305
    11 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 52,77 297
    12 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 DNS 0
    12 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    12 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 1 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Finn van Ek Hellas Utr...JD Team 2 20,58 22,45 X X 22,45 --- 369
    11 Neo Thijssen Hellas Utr...JD Team 1 18,02 X 17,81 X 18,02 --- 285
    12 Harm Welleweerd Hellas Utr...JD Team 1 X 13,55 14,42 17,80 17,80 --- 0
    14 Willem van...eenendaal Hellas Utr...JD Team 3 12,92 14,05 17,58 12,26 17,58 --- 276
    Hugo van den Bogaart Hellas Utr...JD Team 2 X X X X NM --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Neo Thijssen Hellas Utr...JD Team 1 X 7,95 7,99 8,20 8,20 --- 432
    7 Sam de Wild Hellas Utr...JD Team 1 6,69 6,23 5,89 5,42 6,69 --- 0
    9 Casper Evelein Hellas Utr...JD Team 2 6,43 5,85 5,97 5,88 6,43 --- 332
    12 Willem van...eenendaal Hellas Utr...JD Team 3 5,75 5,77 5,83 5,78 5,83 --- 295
    19 Tobias Boxman Hellas Utr...JD Team 3 4,92 4,25 4,60 4,10 4,92 --- 0
    Hugo van den Bogaart Hellas Utr...JD Team 2 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Meije Bosma Hellas Utr...JD Team 1 1,55 --- 663
    2 David Fontein Hellas Utr...JD Team 1 1,35 --- 0
    8 Casper Evelein Hellas Utr...JD Team 2 1,25 --- 426
    14 Ryan van Oudheusden Hellas Utr...JD Team 2 1,20 --- 0
    20 Jan Pieter de Waal Hellas Utr...JD Team 3 1,10 --- 316
    20 Willem van...eenendaal Hellas Utr...JD Team 3 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 David Fontein Hellas Utr...JD Team 1 4,03 4,30 4,25 3,88 4,30 +0.5 m/s--- 478
    5 Floris van der Vijgh Hellas Utr...JD Team 1 4,15 1,08 4,09 3,80 4,15 +1.2 m/s--- 0
    11 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JD Team 2 3,84 3,86 3,63 3,52 3,86 +1.0 m/s--- 390
    16 Stan van der Veken Hellas Utr...JD Team 3 X 3,25 3,52 3,27 3,52 +0.4 m/s--- 322
    21 Tobias Boxman Hellas Utr...JD Team 3 3,05 2,48 2,57 2,89 3,05 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Coos Veldpaus Hellas Utr...MC Team 1 10,61 +0.1 m/s10,90 685
    2 Kim Brouwer Hellas Utr...MC Team 1 11,00 +0.1 m/s11,00 619
    4 Leonie Mariën Hellas Utr...MC Team 2 11,56 +1.3 m/s--- 531
    7 Luus Bruijn Hellas Utr...MC Team 3 11,69 +1.3 m/s--- 512
    9 Nienke Leck Hellas Utr...MC Team 1 11,82 +0.1 m/s11,50 0
    12 Maud Hamoen Hellas Utr...MC Team 2 12,16 +1.3 m/s--- 446
    20 Fay Jonkers Hellas Utr...MC Team 3 12,53 +1.3 m/s--- 397
    21 Isa Haaksma Hellas Utr...MC Team 3 12,66 +1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Christine de Waal Hellas Utr...MC Team 3 2:50,02 --- 389
    12 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 2:50,15 2:40,00 388
    13 Maartje de Gruijl Hellas Utr...MC Team 1 2:51,63 2:30,00 377
    29 Fay Jonkers Hellas Utr...MC Team 3 3:11,43 --- 247
    31 Roos Kortekaas Hellas Utr...MC Team 3 3:14,17 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isis Hordijk Hellas Utr...MC Team 1 13,31 +2.4 m/s13,00 555
    4 Kim Brouwer Hellas Utr...MC Team 1 14,44 +2.4 m/s13,20 448
    9 Leonie Mariën Hellas Utr...MC Team 2 15,59 +0.3 m/s--- 356
    11 Emma Jacobs Hellas Utr...MC Team 3 15,88 +0.3 m/s--- 335
    20 Isa Haaksma Hellas Utr...MC Team 3 17,27 +0.3 m/s--- 243
    31 Fay Jonkers Hellas Utr...MC Team 3 21,90 +0.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,31 703
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,17 623
    3 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 45,35 537
    4 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 45,91 516
    5 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 46,11 508
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,37 499
    7 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,52 494
    8 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 46,90 480
    9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 47,01 476
    10 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 47,42 462
    11 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 47,64 455
    12 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars - MJC 4 48,06 440
    13 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    13 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Nienke Overgoor Hellas Utr...MC Team 1 24,63 17,34 21,03 22,18 24,63 --- 389
    6 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 18,04 18,70 17,41 19,76 19,76 --- 0
    14 Luus Bruijn Hellas Utr...MC Team 3 16,85 14,79 14,22 X 16,85 --- 246
    16 Meike van Ieperen Hellas Utr...MC Team 3 15,34 14,99 15,39 14,20 15,39 --- 0
    18 Maud Hamoen Hellas Utr...MC Team 2 X 13,51 13,32 14,96 14,96 --- 206
    24 Maaike Meewisse Hellas Utr...MC Team 2 12,25 11,78 11,10 11,22 12,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Nienke Overgoor Hellas Utr...MC Team 1 9,14 9,33 X 9,53 9,53 --- 500
    5 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 8,79 8,62 8,53 8,16 8,79 --- 0
    11 Leonie Mariën Hellas Utr...MC Team 2 7,57 6,84 7,29 7,32 7,57 --- 398
    13 Maaike Meewisse Hellas Utr...MC Team 2 5,84 6,39 6,77 7,20 7,20 --- 0
    22 Meike van Ieperen Hellas Utr...MC Team 3 4,89 4,75 X - 4,89 --- 234


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Emma Jacobs Hellas Utr...MC Team 3 1,40 --- 541
    13 Nienke Leck Hellas Utr...MC Team 1 1,25 --- 426
    13 Christine de Waal Hellas Utr...MC Team 3 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Isis Hordijk Hellas Utr...MC Team 1 4,38 4,53 4,41 4,26 4,53 +1.3 m/s--- 525
    4 Nienke Leck Hellas Utr...MC Team 1 4,25 4,26 4,06 4,26 4,26 +0.7 m/s--- 0
    17 Meike van Ieperen Hellas Utr...MC Team 3 X 3,52 3,58 X 3,58 -0.7 m/s--- 334
    18 Roos Kortekaas Hellas Utr...MC Team 3 2,77 3,44 3,13 3,42 3,44 +2.2 m/s--- 0
    20 Maud Hamoen Hellas Utr...MC Team 2 X 3,21 3,23 2,74 3,23 -1.0 m/s--- 264


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Maya Clark Hellas Utr...MD Team 1 8,48 +0.2 m/s8,51 653
    3 Aimee Vriesman Hellas Utr...MD Team 1 9,15 +0.3 m/s--- 521
    6 Tiara de Beet Hellas Utr...MD Team 3 9,42 +0.1 m/s--- 473
    12 Aaya Lazaar Hellas Utr...MD Team 3 9,71 +0.1 m/s--- 424
    13 Lidewij Boddeke Hellas Utr...MD Team 2 9,85 +0.3 m/s--- 401
    15 Lies van Bommel Hellas Utr...MD Team 2 9,88 +0.3 m/s--- 397
    22 Naomi Ruitenburg Hellas Utr...MD Team 3 10,17 +0.3 m/s--- 0
    25 Anoek van Hal Hellas Utr...MD Team 2 10,47 +0.3 m/s--- 0
    Israe Elmakkaoui Hellas Utr...MD Team 1 DNS 9,02 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Sanne Geurtsen Hellas Utr...MD Team 1 3:38,34 --- 429
    7 Lidewij Boddeke Hellas Utr...MD Team 2 3:45,12 --- 391
    8 Floor Bomer Hellas Utr...MD Team 1 3:48,82 --- 371
    14 Fardo de Jong Hellas Utr...MD Team 2 3:56,52 --- 332
    16 Anoek van Hal Hellas Utr...MD Team 2 4:05,26 --- 0
    17 Tyka van der Klein Hellas Utr...MD Team 3 4:08,08 --- 277
    Israe Elmakkaoui Hellas Utr...MD Team 1 DNS 3:39,75 0
    Danique Brons Hellas Utr...MD Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Maya Clark Hellas Utr...MD Team 1 10,23 +0.7 m/s10,21 577
    7 Ilse Van Veenendaal Hellas Utr...MD Team 1 12,80 +0.7 m/s11,99 302
    8 Aimee Vriesman Hellas Utr...MD Team 1 13,00 +1.1 m/s--- 0
    12 Aaya Lazaar Hellas Utr...MD Team 3 13,31 +0.9 m/s--- 260
    13 Meike Tan Hellas Utr...MD Team 2 13,51 +1.1 m/s--- 244
    15 Tiara de Beet Hellas Utr...MD Team 3 13,91 +1.1 m/s--- 214


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 33,37 644
    2 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,68 577
    3 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,58 534
    4 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 36,90 475
    5 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 37,26 459
    6 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,30 457
    7 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,92 431
    8 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 38,21 419
    9 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 38,95 390
    10 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 45,64 167


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Anouk Overgoor Hellas Utr...MD Team 1 13,82 X 15,77 X 15,77 --- 239
    8 Aisha Meijer Hellas Utr...MD Team 2 X 10,04 10,79 14,19 14,19 --- 204
    12 Madelief van Schaick Hellas Utr...MD Team 3 X 11,61 7,65 X 11,61 --- 143
    13 Tyka van der Klein Hellas Utr...MD Team 3 6,21 7,86 10,31 9,53 10,31 --- 0
    15 Fardo de Jong Hellas Utr...MD Team 2 8,47 8,11 7,85 9,15 9,15 --- 0
    Charissa Flierman Hellas Utr...MD Team 1 X X X X NM --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Charissa Flierman Hellas Utr...MD Team 1 17,47 X 15,36 15,73 17,47 --- 258
    9 Anouk Overgoor Hellas Utr...MD Team 1 14,06 X X 12,97 14,06 --- 0
    10 Anoek van Hal Hellas Utr...MD Team 2 12,53 X 12,90 13,58 13,58 --- 176
    12 Froukje Bootsma Hellas Utr...MD Team 2 X 13,41 12,06 11,18 13,41 --- 0
    18 Madelief van Schaick Hellas Utr...MD Team 3 X 7,07 8,95 8,85 8,95 --- 60


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Anouk Overgoor Hellas Utr...MD Team 1 9,52 8,45 8,55 10,44 10,44 --- 543
    4 Charissa Flierman Hellas Utr...MD Team 1 8,94 - - - 8,94 --- 0
    5 Aisha Meijer Hellas Utr...MD Team 2 7,26 8,25 7,84 8,03 8,25 --- 434
    13 Froukje Bootsma Hellas Utr...MD Team 2 5,47 5,45 5,86 5,31 5,86 --- 0
    14 Madelief van Schaick Hellas Utr...MD Team 3 5,22 5,64 5,69 5,40 5,69 --- 287


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Aaya Lazaar Hellas Utr...MD Team 3 1,25 --- 426
    10 Ilse Van Veenendaal Hellas Utr...MD Team 1 1,15 --- 352
    12 Floor Bomer Hellas Utr...MD Team 1 1,10 --- 0
    12 Fardo de Jong Hellas Utr...MD Team 2 1,10 --- 316


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Lies van Bommel Hellas Utr...MD Team 2 3,05 3,66 3,46 3,61 3,66 +1.4 m/s--- 350
    5 Floor Bomer Hellas Utr...MD Team 1 3,53 3,63 X 3,24 3,63 +2.3 m/s--- 344
    8 Sanne Geurtsen Hellas Utr...MD Team 1 3,05 3,39 3,37 3,25 3,39 +2.6 m/s--- 0
    10 Meike Tan Hellas Utr...MD Team 2 3,30 3,14 3,27 3,20 3,30 +0.9 m/s--- 0
    12 Danique Brons Hellas Utr...MD Team 3 3,24 2,99 2,92 3,12 3,24 +1.5 m/s--- 266
    14 Naomi Ruitenburg Hellas Utr...MD Team 3 2,85 3,12 2,92 3,02 3,12 +0.6 m/s--- 0