Vereniging 'AV Clytoneus' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Hugo Jansen
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,18
Hugo Jansen
  • Jongens Junior C - Speer - 46,17
Luna Zimnik
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:36,13
Ilse Tabak
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Anniek van Triest
  • Meisjes Junior D - Speer - 16,98

Hoogtepunten

Luna Zimnik MJC Hoog
  • 1,30
  • Steven van Luinen JJC 100m
  • 12,83
  • Ilse Tabak MJC Hoog
  • 1,40
  • Stefan Francken JJC 100m
  • 13,95
  • Hugo Jansen JJC Speer
  • 46,17
  • Rixt Vos MJC 800m
  • 2:40,95
  • Luna Zimnik MJC 800m
  • 2:36,13
  • Hugo Jansen JJC 100mH
  • 15,18
  • Eva van Schaik MJC 80m
  • 11,69
  • Steven van Luinen JJC 100mH
  • 17,19
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Steven van Luinen AV Clytoneus JC 12,83 -0.9 m/s--- 693
    14 Stefan Francken AV Clytoneus JC 13,95 +12.0 m/s--- 540
    25 Storm Schifflers AV Clytoneus JC 16,05 +12.0 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Anton van Triest AV Clytoneus JC 2:39,67 --- 472
    16 Joppe Bakker AV Clytoneus JC 2:48,19 --- 403
    21 Storm Schifflers AV Clytoneus JC 3:07,28 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Hugo Jansen AV Clytoneus JC 15,18 +2.2 m/s--- 709
    9 Steven van Luinen AV Clytoneus JC 17,19 --- 541
    22 Storm Schifflers AV Clytoneus JC 23,31 +2.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 49,21 744
    2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 49,32 739
    3 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 50,45 696
    4 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 52,24 631
    5 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 53,55 587
    6 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 54,39 559
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,99 509
    8 SC Antilope JC (4x100m) SC Antilope - JJC 4 57,00 479
    9 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 0 DNS 0
    9 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Hugo Jansen AV Clytoneus JC X X 46,17 45,62 46,17 --- 720
    11 Stefan Francken AV Clytoneus JC 23,34 20,14 20,23 23,46 23,46 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Antonie Killestijn AV Clytoneus JC 18,56 15,54 16,47 16,08 18,56 --- 280
    15 Sven Keler AV Clytoneus JC 11,93 12,33 14,05 13,78 14,05 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Duuk Jaspers Faijer AV Clytoneus JC 7,50 7,49 8,20 8,02 8,20 --- 432
    Joop Epping AV Clytoneus JC - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Anton van Triest AV Clytoneus JC 1,30 --- 462
    14 Sven Keler AV Clytoneus JC 1,25 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    16 Antonie Killestijn AV Clytoneus JC 3,42 3,39 X 3,26 3,42 +1.9 m/s--- 302
    Joop Epping AV Clytoneus JC - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    22 Lars Mostert AV Clytoneus JD 12,56 +2.4 m/s--- 394
    30 Yoran ter Haar AV Clytoneus JD 13,65 +2.4 m/s--- 267


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Yoran ter Haar AV Clytoneus JD 3:51,56 --- 357
    30 Hugo Brunt AV Clytoneus JD 4:05,53 --- 289


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    23 Hugo Brunt AV Clytoneus JD 18,31 +0.3 m/s--- 184


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    22 Lars Mostert AV Clytoneus JD X X X 10,90 10,90 --- 125


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Yoran ter Haar AV Clytoneus JD 5,30 4,72 4,46 4,32 5,30 --- 261


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Hugo Brunt AV Clytoneus JD 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    13 Lars Mostert AV Clytoneus JD 3,47 3,56 3,30 3,42 3,56 +1.1 m/s--- 330


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 11,69 +1.3 m/s--- 512
    19 Renee van der Marel AV Clytoneus MC 12,46 +1.3 m/s--- 406
    Tamara Gorter AV Clytoneus MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 2:36,13 --- 502
    5 Rixt Vos AV Clytoneus MC 2:40,95 --- 461
    15 Hannah Garritsen AV Clytoneus MC 2:51,98 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Rixt Vos AV Clytoneus MC 15,72 +0.4 m/s--- 346
    12 Ilse Tabak AV Clytoneus MC 16,13 +0.4 m/s--- 317
    24 Laure Roelofs AV Clytoneus MC 18,06 +0.4 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,31 703
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,17 623
    3 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 45,35 537
    4 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 45,91 516
    5 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 46,11 508
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,37 499
    7 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,52 494
    8 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 46,90 480
    9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 47,01 476
    10 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 47,42 462
    11 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 47,64 455
    12 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars - MJC 4 48,06 440
    13 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    13 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Rosalie van Kakum AV Clytoneus MC 17,97 16,84 X 15,24 17,97 --- 268
    15 Rixt Vos AV Clytoneus MC 13,37 15,40 15,86 14,32 15,86 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Renee van der Marel AV Clytoneus MC 7,78 7,76 X 7,44 7,78 --- 409
    16 Mara Donker AV Clytoneus MC 6,77 6,06 4,41 6,76 6,77 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Ilse Tabak AV Clytoneus MC 1,40 --- 541
    10 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 4,14 4,18 3,90 3,99 4,18 +2.3 m/s--- 454
    Tamara Gorter AV Clytoneus MC - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Anne Maaike van Selm AV Clytoneus MD 10,03 +2.1 m/s--- 373
    24 Dille Zimnik AV Clytoneus MD 10,38 +2.1 m/s--- 322


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Anniek van Triest AV Clytoneus MD 3:34,76 --- 450
    19 Dille Zimnik AV Clytoneus MD 4:14,89 --- 247


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Joanne van Ommeren AV Clytoneus MD 14,02 +0.9 m/s--- 206
    20 Noadja van...ruinhorst AV Clytoneus MD 14,77 +1.1 m/s--- 155


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 33,37 644
    2 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,68 577
    3 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,58 534
    4 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 36,90 475
    5 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 37,26 459
    6 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,30 457
    7 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,92 431
    8 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 38,21 419
    9 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 38,95 390
    10 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 45,64 167


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Anniek van Triest AV Clytoneus MD 16,98 15,55 16,77 16,11 16,98 --- 264


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Joanne van Ommeren AV Clytoneus MD 12,02 11,82 13,42 X 13,42 --- 172


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Dille Zimnik AV Clytoneus MD 5,78 6,12 5,80 5,71 6,12 --- 313


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Noadja van...ruinhorst AV Clytoneus MD 0,95 --- 206


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    13 Anne Maaike van Selm AV Clytoneus MD 3,10 3,11 2,88 3,17 3,17 +1.7 m/s--- 252