Vereniging 'AV Zaanland' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Roy Deijkers
  • Jongens Junior D - 80m - 10,86
Jelmer de Gauw
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:22,02
Koot Bink
  • Jongens Junior D - Speer - 22,71
Roy Deijkers
  • Jongens Junior D - Kogel - 11,10
Pim Leibbrand
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Jessamy Roubos
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,03
Jessamy Roubos
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,19
Suzanne Otto
  • Meisjes Junior D - Discus - 16,74
Puck Schipper
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,85

Hoogtepunten

Pim Leibbrand JJD Hoog
  • 1,45
  • Noa Sonius MJD 60m
  • 9,15
  • Jessamy Roubos MJC Kogel
  • 10,03
  • Jessamy Roubos MJC Ver
  • 4,19
  • Roy Deijkers JJD Kogel
  • 11,10
  • Liv de Haas MJC 80m
  • 11,82
  • Roy Deijkers JJD 80m
  • 10,86
  • Puck Schipper MJD 60m
  • 9,52
  • Jelmer de Gauw JJD 1000m
  • 3:22,02
  • Daniël Wielenga JJC Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    4 Daniël Wielenga AV Zaanland AV Zaanland JC 22,55 --- 353


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    7 Daniël Wielenga AV Zaanland AV Zaanland JC 7,47 --- 392


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    4 Daniël Wielenga AV Zaanland AV Zaanland JC 1,45 --- 582


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    1 Roy Deijkers AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 10,86 +0.8 m/s--- 642
    8 Thor Hakon Koopman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 12,18 +0.8 m/s--- 443
    23 Olivier Dijkhuizen AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 13,69 +0.8 m/s--- 263
    24 Matthijs Heistek AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 13,71 +0.8 m/s--- 260


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    2 Jelmer de Gauw AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 3:22,02 --- 532
    4 Leon Heijman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 3:24,81 --- 513
    13 Thijs van Roermund AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 3:48,17 --- 375
    Tycho ten Hoorn AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    4 Pim Leibbrand AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 15,86 m/s--- 336
    14 Koot Bink AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 18,62 m/s--- 167
    15 Olivier Dijkhuizen AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 18,81 m/s--- 157
    17 Thijs van Roermund AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 19,21 m/s--- 137


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland JD Team 1 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 44,53 568
    2 AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 45,52 530
    3 AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 47,60 456
    4 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 47,88 446
    5 DEM JD Team 1 (4x80m) DEM - JJD 4 48,15 437
    6 AV NEA-Volharding JD (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 48,89 413
    7 AV Zaanland JD Team 2 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 50,10 375
    8 AV Lycurgus JD Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 51,12 294
    9 AV Lycurgus JD Team 4 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 54,40 203
    10 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    10 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 0 DNS 0
    10 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 0 DNS 0
    10 DEM JD Team 2 (4x80m) DEM - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    3 Koot Bink AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 22,71 --- 374
    11 Jelmer de Gauw AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 17,63 --- 277
    12 Lucas Koopmans AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 16,40 --- 0
    16 Leon Heijman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 14,77 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Roy Deijkers AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 11,10 --- 574
    10 Dante Staneke AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 6,33 --- 0
    14 Tycho ten Hoorn AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 5,83 --- 295
    18 Matthijs Heistek AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 4,97 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Pim Leibbrand AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 1,45 --- 582
    6 Jelmer de Gauw AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 1,35 --- 0
    9 Koot Bink AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 1,25 --- 0
    9 Lucas Koopmans AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    5 Thor Hakon Koopman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 4,11 m/s--- 440
    6 Dante Staneke AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 4,04 m/s--- 426
    17 Olivier Dijkhuizen AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 3,25 m/s--- 0
    18 Matthijs Heistek AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 3,12 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    7 Liv de Haas AV Zaanland AV Zaanland MC 11,82 +1.8 m/s--- 493


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    15 Luna Huiberts AV Zaanland AV Zaanland MC 3:07,45 --- 271


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    13 Jeute Meester AV Zaanland AV Zaanland MC 18,52 +2.8 m/s--- 172


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 42,13 667
    2 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 43,58 606
    3 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,74 560
    4 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 45,31 538
    5 AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 46,76 485
    6 AC Waterland MC (4x80m) AC Waterland - MJC 4 47,76 451
    7 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 DNS 0
    7 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0
    7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 2 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    10 Jeute Meester AV Zaanland AV Zaanland MC 15,20 --- 211


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Jessamy Roubos AV Zaanland AV Zaanland MC 10,03 --- 524
    13 Luna Huiberts AV Zaanland AV Zaanland MC 4,51 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    14 Luna Huiberts AV Zaanland AV Zaanland MC 1,15 --- 352


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    2 Jessamy Roubos AV Zaanland AV Zaanland MC 4,19 m/s--- 456
    10 Liv de Haas AV Zaanland AV Zaanland MC 3,62 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    6 Noa Sonius AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 9,15 +0.5 m/s--- 521
    10 Puck Schipper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 9,52 +0.5 m/s--- 455
    24 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 10,30 +0.5 m/s--- 333
    28 Pippa Kuiper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 10,80 +0.5 m/s--- 264
    Eline van Beuzekom AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    15 Silver Noomen AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 3:51,06 --- 359
    23 Pien Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 4:15,42 --- 245


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    4 Noa Sonius AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 12,48 +3.1 m/s--- 330
    10 Pien Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 13,18 +1.1 m/s--- 270
    17 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 14,14 +1.1 m/s--- 198


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 34,11 606
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,52 487
    2 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,69 529
    4 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 35,72 528
    5 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 38,03 427
    6 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 38,36 413
    7 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 38,43 411
    8 AV Castricum MD (4x60m) AV Castricum - MJD 4 38,94 390
    9 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 39,15 382
    10 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 39,60 365
    11 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 39,70 361
    12 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0
    12 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    16 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 9,29 --- 81
    18 Pippa Kuiper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 7,02 --- 13
    Suzanne Otto AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    2 Suzanne Otto AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 16,74 --- 243


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    9 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 6,08 --- 311
    Eline van Beuzekom AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    10 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 1,20 --- 389
    14 Pien Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 1,15 --- 0
    Eline van Beuzekom AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    2 Puck Schipper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 3,85 m/s--- 388
    18 Silver Noomen AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 3,15 m/s--- 0
    21 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 3,01 m/s--- 220
    25 Pippa Kuiper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 2,89 m/s--- 0