Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Thomas Jellema
  • Jongens Junior C - 100m - 12,88
Thomas Jellema
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,01
Thomas Jellema
  • Jongens Junior C - Ver - 4,86
Yarno Dijkman
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Yarno Dijkman
  • Jongens Junior D - Ver - 4,29
Marit Bout
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,24
Rosaly Zomerdijk
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,41
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,50
Marit Bout
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,00
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - Discus - 30,10
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,08
Gwen Broek
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,33
Charlotte Meurs
  • Meisjes Junior D - Speer - 16,59
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,35
Charlotte Meurs
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,58

Hoogtepunten

Alyshia Kavehercy MJD 60m
  • 8,33
  • Thomas Jellema JJC 100mH
  • 16,01
  • Chris Schipper JJC 100mH
  • 17,08
  • Thomas Jellema JJC 100m
  • 12,88
  • Rosaly Zomerdijk MJC 80m
  • 11,41
  • Chris Schipper JJC 100m
  • 13,16
  • Alyshia Kavehercy MJD Kogel
  • 11,35
  • Gwen Broek MJC Hoog
  • 1,45
  • Thomas Jellema JJC Ver
  • 4,86
  • Marit Bout MJC 80m
  • 11,24
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 12,88 -0.5 m/s12,81 686
    4 Chris Schipper AV NEA-Vol...JC Team 1 13,16 -0.5 m/s13,03 645
    6 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 13,95 +1.0 m/s--- 540
    11 Roan Slingerland AV NEA-Vol...JC Team 2 17,54 +1.0 m/s--- 181


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 2:44,09 2:40,51 435


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 16,01 +0.5 m/s16,45 634
    4 Chris Schipper AV NEA-Vol...JC Team 1 17,08 -0.9 m/s--- 549


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 27,75 35,63 460
    8 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 19,78 24,13 320
    10 Roan Slingerland AV NEA-Vol...JC Team 2 16,64 --- 0
    Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 DNS 27,03 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 DNS 19,81 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 DNS 8,66 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 4,86 4,57 593
    9 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 3,71 3,98 0
    10 Roan Slingerland AV NEA-Vol...JC Team 2 3,15 --- 248


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 12,05 -0.2 m/s11,61 461


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3:35,71 3:40,21 445


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland JD Team 1 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 44,53 568
    2 AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 45,52 530
    3 AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 47,60 456
    4 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 47,88 446
    5 DEM JD Team 1 (4x80m) DEM - JJD 4 48,15 437
    6 AV NEA-Volharding JD (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 48,89 413
    7 AV Zaanland JD Team 2 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 50,10 375
    8 AV Lycurgus JD Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 51,12 294
    9 AV Lycurgus JD Team 4 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 54,40 203
    10 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    10 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 0 DNS 0
    10 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 0 DNS 0
    10 DEM JD Team 2 (4x80m) DEM - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Mauro Rodrigus AV NEA-Volharding JD 16,15 --- 247


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 6,29 --- 324
    12 Mauro Rodrigus AV NEA-Volharding JD 6,00 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 1,40 --- 541


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 4,29 --- 476
    10 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3,62 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Marit Bout AV NEA-Vol...MC Team 1 11,24 +0.0 m/s11,34 580
    3 Rosaly Zomerdijk AV NEA-Vol...MC Team 1 11,41 +0.0 m/s10,78 553
    4 Laura Wilde AV NEA-Vol...MC Team 1 11,46 +0.0 m/s11,35 0
    16 Elisa Babuccci AV NEA-Vol...MC Team 2 12,77 +1.2 m/s12,69 367


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MC Team 1 2:43,50 3:00,68 440
    9 Djeedy Manhoef AV NEA-Vol...MC Team 1 2:47,59 3:04,45 407
    10 Silvia Bloemendaal AV NEA-Vol...MC Team 1 2:50,81 2:47,75 0
    16 Elisa Babuccci AV NEA-Vol...MC Team 2 3:14,03 3:01,26 231


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 13,50 +1.7 m/s13,35 536
    3 Marit Bout AV NEA-Vol...MC Team 1 14,00 +1.7 m/s14,43 488
    5 Djeedy Manhoef AV NEA-Vol...MC Team 1 14,34 +2.8 m/s15,95 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 42,13 667
    2 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 43,58 606
    3 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,74 560
    4 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 45,31 538
    5 AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 46,76 485
    6 AC Waterland MC (4x80m) AC Waterland - MJC 4 47,76 451
    7 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 DNS 0
    7 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0
    7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 2 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 30,10 28,01 476
    12 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 14,31 15,74 192
    13 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 13,99 17,86 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 10,08 10,35 526
    7 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 7,06 6,45 369
    9 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 6,67 6,79 0
    11 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MC Team 1 5,63 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Gwen Broek AV NEA-Vol...MC Team 1 1,45 1,40 582
    11 Silvia Bloemendaal AV NEA-Vol...MC Team 1 1,20 1,15 0
    15 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 1,00 --- 242


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Gwen Broek AV NEA-Vol...MC Team 1 4,03 4,26 424
    7 Thyra Terweij AV NEA-Vol...MC Team 1 3,95 4,73 0
    10 Elisa Babuccci AV NEA-Vol...MC Team 2 3,62 3,89 342
    12 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 3,46 3,66 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MD Team 1 8,33 +2.1 m/s8,31 686
    5 Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 1 9,12 +2.1 m/s8,97 526
    7 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 3 9,28 +2.1 m/s9,33 497
    9 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 3 9,39 +1.5 m/s9,68 478
    15 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 3 9,66 +1.5 m/s9,87 0
    23 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 2 10,25 +1.5 m/s10,96 341
    29 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 2 11,01 +1.5 m/s10,93 237


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Brenda de Vos AV NEA-Vol...MD Team 1 3:41,56 3:47,67 411
    9 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 3:43,43 3:44,40 400
    13 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 3:50,01 3:50,20 0
    14 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 2 3:50,12 3:49,64 364


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 12,64 +1.4 m/s12,66 316
    19 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 14,69 +1.4 m/s16,34 160


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 34,11 606
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,52 487
    2 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,69 529
    4 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 35,72 528
    5 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 38,03 427
    6 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 38,36 413
    7 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 38,43 411
    8 AV Castricum MD (4x60m) AV Castricum - MJD 4 38,94 390
    9 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 39,15 382
    10 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 39,60 365
    11 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 39,70 361
    12 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0
    12 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 16,59 --- 256
    5 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 2 14,99 --- 222
    11 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 12,78 --- 0
    15 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 3 9,35 --- 83
    19 Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 6,64 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 13,00 --- 162
    12 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 10,20 --- 94
    14 Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 1 9,90 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MD Team 1 11,35 --- 585
    12 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 2 5,47 --- 272
    15 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 3 5,20 --- 255
    16 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 5,09 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 1,40 --- 541
    4 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 3 1,25 --- 426
    10 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 1,20 --- 0
    14 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 3 1,15 --- 0
    17 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 2 1,10 --- 316


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MD Team 1 4,58 --- 535
    9 Brenda de Vos AV NEA-Vol...MD Team 1 3,57 --- 0
    11 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 3 3,48 --- 314
    13 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 2 3,38 --- 294
    16 Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 3,28 --- 0
    20 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 2 3,08 --- 0