Vereniging 'AV Castricum' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Mathilda Way
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45

Hoogtepunten

Rens Denneman JJD Kogel
  • 5,58
  • Franka Holland MJC 800m
  • 2:38,83
  • Franka Holland MJC Ver
  • 4,04
  • Rens Denneman JJD Ver
  • 3,43
  • Rens Denneman JJD Speer
  • 20,38
  • Pipp Pauzinga MJC 800m
  • 2:44,86
  • Liam Hoevers JJD Hoog
  • 1,15
  • Bernou van Dam MJC 80m
  • 11,94
  • Liam Hoevers JJD Kogel
  • 4,97
  • Mathilda Way MJC Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Rens Denneman AV Castricum JD 20,38 --- 331
    21 Liam Hoevers AV Castricum JD 7,49 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Rens Denneman AV Castricum JD 5,58 --- 279
    18 Liam Hoevers AV Castricum JD 4,97 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Liam Hoevers AV Castricum JD 1,15 --- 352


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Rens Denneman AV Castricum JD 3,43 m/s--- 304


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Bernou van Dam AV Castricum MC 11,94 +1.8 m/s--- 476
    19 Cynthia H...n 't Veld AV Castricum MC 13,20 +1.8 m/s--- 317
    20 Lisa Arts AV Castricum MC 13,70 +1.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Franka Holland AV Castricum MC 2:38,83 --- 479
    8 Pipp Pauzinga AV Castricum MC 2:44,86 --- 429
    11 Cynthia H...n 't Veld AV Castricum MC 2:54,48 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Mathilda Way AV Castricum MC 17,73 +2.8 m/s--- 216


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 42,13 667
    2 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 43,58 606
    3 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,74 560
    4 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 45,31 538
    5 AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 46,76 485
    6 AC Waterland MC (4x80m) AC Waterland - MJC 4 47,76 451
    7 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 DNS 0
    7 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0
    7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 2 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Pipp Pauzinga AV Castricum MC 19,74 --- 302


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Bernou van Dam AV Castricum MC 6,12 --- 313


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mathilda Way AV Castricum MC 1,45 --- 582


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Franka Holland AV Castricum MC 4,04 m/s--- 426
    Lisa Arts AV Castricum MC DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Deirdre Groot AV Castricum MD 9,72 +0.1 m/s--- 422
    21 Lenneke Pettinga AV Castricum MD 10,11 +0.1 m/s--- 361
    26 Famke Nijssen AV Castricum MD 10,61 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Deirdre Groot AV Castricum MD 3:48,21 --- 374
    12 Iris Kleverlaan AV Castricum MD 3:49,14 --- 369
    19 Bo de Wilde AV Castricum MD 4:01,55 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Famke Nijssen AV Castricum MD 16,68 +1.4 m/s--- 46


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 34,11 606
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,52 487
    2 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,69 529
    4 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 35,72 528
    5 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 38,03 427
    6 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 38,36 413
    7 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 38,43 411
    8 AV Castricum MD (4x60m) AV Castricum - MJD 4 38,94 390
    9 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 39,15 382
    10 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 39,60 365
    11 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 39,70 361
    12 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0
    12 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Dania Klaver AV Castricum MD 9,88 --- 98
    14 Eline Booms AV Castricum MD 9,69 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Lenneke Pettinga AV Castricum MD 12,24 --- 145
    13 Sophie ten Wolde AV Castricum MD 10,12 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Dania Klaver AV Castricum MD 5,25 --- 258
    18 Sophie ten Wolde AV Castricum MD 4,06 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Bo de Wilde AV Castricum MD 1,10 --- 316
    21 Eline Booms AV Castricum MD 1,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Bente Mon...zinos Mul AV Castricum MD 3,26 m/s--- 270
    22 Lisa Thompson AV Castricum MD 2,97 m/s--- 0