Vereniging 'AC Waterland' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Jayda Essenburg
  • Meisjes Junior D - Speer - 23,60

Hoogtepunten

Laura Bookelman MJC 80m
  • 11,89
  • David Nieuwenhuizen JJD Ver
  • 3,48
  • Jayda Essenburg MJD Speer
  • 23,60
  • David Nieuwenhuizen JJD Speer
  • 14,52
  • David Nieuwenhuizen JJD 80m
  • 12,69
  • Laura Bookelman MJC Hoog
  • 1,20
  • Aukje Hiemstra MJC Hoog
  • 1,40
  • Aukje Hiemstra MJC 80m
  • 12,35
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    16 David Nieuwenhuizen ACWA AC Waterland JD 12,69 -0.2 m/s--- 377


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    17 David Nieuwenhuizen ACWA AC Waterland JD 14,52 --- 211


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    11 David Nieuwenhuizen ACWA AC Waterland JD 3,48 m/s--- 314


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    8 Laura Bookelman ACWA AC Waterland MC 11,89 +1.8 m/s--- 483
    12 Aukje Hiemstra ACWA AC Waterland MC 12,35 +1.8 m/s--- 421


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Chiara Linschoten ACWA AC Waterland MC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 42,13 667
    2 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 43,58 606
    3 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,74 560
    4 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 45,31 538
    5 AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 46,76 485
    6 AC Waterland MC (4x80m) AC Waterland - MJC 4 47,76 451
    7 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 DNS 0
    7 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0
    7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 2 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    6 Lisa van den Brink ACWA AC Waterland MC 18,74 --- 283


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    6 Aukje Hiemstra ACWA AC Waterland MC 1,40 --- 541
    11 Laura Bookelman ACWA AC Waterland MC 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    13 Chiara Linschoten ACWA AC Waterland MC 3,43 m/s--- 304
    14 Lisa van den Brink ACWA AC Waterland MC 3,38 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    26 Kim Hopman ACWA AC Waterland MD 10,61 +0.1 m/s--- 290
    Imee Landkoer ACWA AC Waterland MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    18 Joy Kuiper ACWA AC Waterland MD 3:59,54 --- 317
    Iris Verbeek ACWA AC Waterland MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    6 Maaike Hiemstra ACWA AC Waterland MD 12,96 +1.1 m/s--- 288


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 34,11 606
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,52 487
    2 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,69 529
    4 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 35,72 528
    5 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 38,03 427
    6 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 38,36 413
    7 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 38,43 411
    8 AV Castricum MD (4x60m) AV Castricum - MJD 4 38,94 390
    9 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 39,15 382
    10 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 39,60 365
    11 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 39,70 361
    12 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0
    12 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Jayda Essenburg ACWA AC Waterland MD 23,60 --- 390
    Imee Landkoer ACWA AC Waterland MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Iris Verbeek ACWA AC Waterland MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Jayda Essenburg ACWA AC Waterland MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    18 Maaike Hiemstra ACWA AC Waterland MD 3,15 m/s--- 248
    22 Joy Kuiper ACWA AC Waterland MD 2,97 m/s--- 0