Vereniging 'DEM' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Duncan van Ling
  • Jongens Junior C - Discus - 24,14
Dennis Schaap
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Simon Veldhuis
  • Jongens Junior D - 80m - 11,44
Ilias Toutziarakis
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,53
Sam van der Aar
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,54
Simon Veldhuis
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,05
Eline Brouwer
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,08
Danique Schram
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:35,11
Eline Brouwer
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,05
Danique Visser
  • Meisjes Junior C - Discus - 22,74
Silke de Haas
  • Meisjes Junior C - Discus - 20,99
Lynn van der Meij
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Danique Visser
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Eline Brouwer
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,79
Yvana Pol
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,81
Sien van Vuuren
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:22,72
Anne Palenstijn
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:32,38
Lotte Ploeger
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,93
Isa Landsaat
  • Meisjes Junior D - Speer - 22,99
Yvana Pol
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,72
Nena Schuijt
  • Meisjes Junior D - Kogel - 6,98
Lizzy Lieverst
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Lotte Ploeger
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,77

Hoogtepunten

Danique Visser MJC Hoog
  • 1,45
  • Simon Veldhuis JJD 80m
  • 11,44
  • Simon Veldhuis JJD Hoog
  • 1,35
  • Dennis Schaap JJC Ver
  • 4,54
  • Lynn van der Meij MJC Hoog
  • 1,45
  • Yvana Pol MJD 60m
  • 8,81
  • Eline Brouwer MJC 80mH
  • 13,05
  • Eline Brouwer MJC 80m
  • 11,08
  • Simon Veldhuis JJD Kogel
  • 9,05
  • Dennis Schaap JJC Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Toon van Vuuren DEM JC DNS 15,50 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Toon van Vuuren DEM JC 2:39,45 2:40,82 473


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Dennis Schaap DEM JC 19,97 -0.9 m/s19,50 364


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Kevin Koeckhoven DEM JC 26,79 28,07 444
    7 Duncan van Ling DEM JC 22,34 21,50 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Duncan van Ling DEM JC 24,14 --- 380
    5 Kevin Koeckhoven DEM JC 19,86 20,30 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Duncan van Ling DEM JC 8,32 7,89 438
    5 Kevin Koeckhoven DEM JC 7,93 8,41 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Dennis Schaap DEM JC 1,50 1,50 623
    7 Luuk Kooij DEM JC 1,30 1,30 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Dennis Schaap DEM JC 4,54 m/s4,68 527
    8 Luuk Kooij DEM JC 3,79 m/s4,07 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 11,44 -0.2 m/s11,80 549
    10 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 12,29 -0.2 m/s12,12 428
    18 Bram Klepper DEM JD Team 2 13,13 -0.2 m/s13,02 325
    20 Ronan Molenaar DEM JD Team 1 13,29 -0.2 m/s12,68 0
    25 Weslie Silfhout DEM JD Team 2 13,98 -0.2 m/s14,26 232
    26 Twan Fatels DEM JD Team 2 15,23 +0.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Sam van der Aar DEM JD Team 1 3:42,16 3:46,41 407
    15 Bram Klepper DEM JD Team 2 4:10,12 4:34,03 268
    16 Vanya Lubbers DEM JD Team 1 4:20,57 --- 224
    18 Zef Kranenburg DEM JD Team 1 4:21,79 --- 0
    Tom Janssen DEM JD Team 2 DNS 3:53,91 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 15,53 m/s--- 360
    3 Sam van der Aar DEM JD Team 1 15,54 m/s--- 360
    9 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 16,90 m/s--- 0
    16 Weslie Silfhout DEM JD Team 2 19,18 m/s--- 139
    18 Twan Fatels DEM JD Team 2 19,67 m/s--- 115
    Tom Janssen DEM JD Team 2 DNS 18,62 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland JD Team 1 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 44,53 568
    2 AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 45,52 530
    3 AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 47,60 456
    4 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 47,88 446
    5 DEM JD Team 1 (4x80m) DEM - JJD 4 48,15 437
    6 AV NEA-Volharding JD (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 48,89 413
    7 AV Zaanland JD Team 2 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 50,10 375
    8 AV Lycurgus JD Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 51,12 294
    9 AV Lycurgus JD Team 4 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 54,40 203
    10 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    10 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 0 DNS 0
    10 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 0 DNS 0
    10 DEM JD Team 2 (4x80m) DEM - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Sam van der Aar DEM JD Team 1 21,97 --- 361
    19 Ronan Molenaar DEM JD Team 1 11,40 --- 0
    20 Bram Klepper DEM JD Team 2 8,30 --- 53
    Daniel Brouwer DEM JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 9,05 --- 476
    20 Twan Fatels DEM JD Team 2 4,43 --- 201
    21 Vanya Lubbers DEM JD Team 1 4,20 --- 0
    Daniel Brouwer DEM JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 1,35 --- 499
    8 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 1,30 --- 0
    12 Weslie Silfhout DEM JD Team 2 1,20 --- 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 3,91 m/s--- 400
    15 Zef Kranenburg DEM JD Team 1 3,32 m/s--- 0
    Daniel Brouwer DEM JD Team 2 DNS --- 0
    Tom Janssen DEM JD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Eline Brouwer DEM MC 11,08 +0.0 m/s--- 606
    5 Danique Schram DEM MC 11,59 +1.2 m/s11,84 526
    14 Zoe Lammertink DEM MC 12,44 +1.2 m/s12,33 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Danique Schram DEM MC 2:35,11 2:33,30 511
    6 Silke de Haas DEM MC 2:42,95 2:38,00 444


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Eline Brouwer DEM MC 13,05 +1.7 m/s13,05 582
    6 Lynn van der Meij DEM MC 14,43 +1.7 m/s13,25 449
    7 Zoe Lammertink DEM MC 15,59 +1.7 m/s15,73 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 42,13 667
    2 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 43,58 606
    3 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,74 560
    4 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 45,31 538
    5 AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 46,76 485
    6 AC Waterland MC (4x80m) AC Waterland - MJC 4 47,76 451
    7 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 DNS 0
    7 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0
    7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 2 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Danique Visser DEM MC 22,74 21,93 356
    3 Silke de Haas DEM MC 20,99 19,50 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Danique Visser DEM MC 7,99 8,59 421


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lynn van der Meij DEM MC 1,45 1,40 0
    1 Danique Visser DEM MC 1,45 --- 582


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Eline Brouwer DEM MC 4,79 m/s4,93 578


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Yvana Pol DEM MD Team 1 8,81 +2.1 m/s8,67 586
    4 Nena Schuijt DEM MD Team 2 9,06 +2.1 m/s9,32 537
    13 Isa Schram DEM MD Team 1 9,59 +2.1 m/s9,66 444
    14 Lizzy Lieverst DEM MD Team 1 9,64 +1.5 m/s9,68 0
    19 Dominique Beentjes DEM MD Team 2 10,02 +1.5 m/s10,03 375
    20 Nikki Lagrand DEM MD Team 2 10,10 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sien van Vuuren DEM MD Team 1 3:22,72 3:22,43 527
    2 Anne Palenstijn DEM MD Team 2 3:32,38 --- 465
    7 Isa Schram DEM MD Team 1 3:42,10 3:43,56 408
    10 Jet Commandeur DEM MD Team 1 3:43,85 3:46,71 0
    17 Eveline Krom DEM MD Team 2 3:59,13 4:21,45 319


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 10,93 +1.4 m/s12,62 489
    7 Rachida Loukili DEM MD Team 1 13,04 +1.1 m/s--- 281
    8 Nikki Lagrand DEM MD Team 2 13,07 +1.1 m/s--- 279
    11 Jet Commandeur DEM MD Team 1 13,19 +1.4 m/s13,75 0
    15 Rianne Kooij DEM MD Team 2 13,72 +1.1 m/s--- 228
    16 Dominique Beentjes DEM MD Team 2 14,13 +1.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 34,11 606
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,52 487
    2 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,69 529
    4 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 35,72 528
    5 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 38,03 427
    6 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 38,36 413
    7 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 38,43 411
    8 AV Castricum MD (4x60m) AV Castricum - MJD 4 38,94 390
    9 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 39,15 382
    10 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 39,60 365
    11 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 39,70 361
    12 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0
    12 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Isa Landsaat DEM MD Team 1 22,99 --- 379
    4 Nikki Lagrand DEM MD Team 2 15,87 --- 241
    8 Rianne Kooij DEM MD Team 2 13,71 --- 0
    12 Rachida Loukili DEM MD Team 1 12,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Rachida Loukili DEM MD Team 1 13,20 --- 167
    6 Tania Willemse DEM MD Team 1 13,17 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Yvana Pol DEM MD Team 1 8,72 --- 459
    3 Nena Schuijt DEM MD Team 2 6,98 --- 364
    5 Tania Willemse DEM MD Team 1 6,56 --- 0
    11 Eveline Krom DEM MD Team 2 5,96 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lizzy Lieverst DEM MD Team 1 1,40 --- 541
    4 Eveline Krom DEM MD Team 2 1,25 --- 426
    4 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 1,25 --- 0
    14 Dominique Beentjes DEM MD Team 2 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 3,77 m/s--- 372
    4 Isa Landsaat DEM MD Team 1 3,74 m/s--- 0
    5 Anne Palenstijn DEM MD Team 2 3,63 m/s--- 344
    5 Rianne Kooij DEM MD Team 2 3,63 m/s--- 0