Vereniging 'AV Atos' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Joël Mondria
  • Jongens Junior C - 100m - 13,07
Joël Mondria
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,30
Timon Kalogeris
  • Jongens Junior D - Speer - 22,85
Christian Prins
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,96
Christian Prins
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Annabel Stottelaar
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,97
Carmen Guellai
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:38,30
Elin van Breemen
  • Meisjes Junior D - Discus - 14,01
Carmen Guellai
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Carmen Guellai MJD Hoog
  • 1,40
  • Christian Prins JJD Hoog
  • 1,40
  • Leroy Eisden JJD 1000m
  • 3:27,04
  • Melissa Steenbakker MJC Hoog
  • 1,40
  • Alessio Rimedia JJC 800m
  • 2:34,16
  • Lakeisha Adams MJC Hoog
  • 1,30
  • Lakeisha Adams MJC 80m
  • 11,73
  • Joël Mondria JJC 100m
  • 13,07
  • Annabel Stottelaar MJD 60m
  • 8,97
  • Joël Mondria JJC Kogel
  • 9,30
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    3 Joël Mondria AV Atos AV Atos JC 13,07 +1.0 m/s--- 658
    10 Ryan Sanders AV Atos AV Atos JC 15,79 +1.0 m/s--- 336
    Adonay Tekele AV Atos AV Atos JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    6 Alessio Rimedia AV Atos AV Atos JC 2:34,16 --- 520
    8 Yassine el Mortai AV Atos AV Atos JC 2:42,46 --- 448
    10 Romano Guellai AV Atos AV Atos JC 2:47,63 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus JC Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJC 4 49,20 744
    2 AV Lycurgus JC Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJC 4 53,94 574
    3 AV Atos JC (4x100m) AV Atos - JJC 4 55,60 521
    4 AV NEA-Volharding JC Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 DNS 0
    4 AV NEA-Volharding JC Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 DNS 0
    4 AV Zaanland JC (4x100m) AV Zaanland - JJC 0 DNS 0
    4 DEM JC (4x100m) DEM - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    9 Stach Evenhuis AV Atos AV Atos JC 17,29 --- 271
    Adonay Tekele AV Atos AV Atos JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    3 Joël Mondria AV Atos AV Atos JC 9,30 --- 488
    6 Stach Evenhuis AV Atos AV Atos JC 7,56 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    5 Alessio Rimedia AV Atos AV Atos JC 4,05 m/s--- 428
    7 Ryan Sanders AV Atos AV Atos JC 3,82 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    6 Timon Kalogeris AV Atos AV Atos JD Team 1 11,93 +0.4 m/s--- 477
    12 Louie Isibor AV Atos AV Atos JD Team 1 12,38 +0.4 m/s--- 417
    14 Leroy Eisden AV Atos AV Atos JD Team 1 12,46 +0.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    6 Leroy Eisden AV Atos AV Atos JD Team 1 3:27,04 3:35,16 498
    12 Elf Meerman AV Atos AV Atos JD Team 1 3:44,37 3:41,46 395


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    6 Louie Isibor AV Atos AV Atos JD Team 1 16,28 m/s--- 307
    7 Elf Meerman AV Atos AV Atos JD Team 1 16,30 m/s--- 305
    11 Mattia Noom AV Atos AV Atos JD Team 1 17,89 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland JD Team 1 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 44,53 568
    2 AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 45,52 530
    3 AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 47,60 456
    4 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 47,88 446
    5 DEM JD Team 1 (4x80m) DEM - JJD 4 48,15 437
    6 AV NEA-Volharding JD (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 48,89 413
    7 AV Zaanland JD Team 2 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 50,10 375
    8 AV Lycurgus JD Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 51,12 294
    9 AV Lycurgus JD Team 4 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 54,40 203
    10 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    10 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 0 DNS 0
    10 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 0 DNS 0
    10 DEM JD Team 2 (4x80m) DEM - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    2 Timon Kalogeris AV Atos AV Atos JD Team 1 22,85 --- 376
    14 Quinten va...Herwijnen AV Atos AV Atos JD Team 1 15,10 --- 0
    18 Mink Hageman AV Atos AV Atos JD Team 2 13,69 --- 192


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    3 Christian Prins AV Atos AV Atos JD Team 1 8,96 --- 471
    6 Mink Hageman AV Atos AV Atos JD Team 2 7,41 --- 389
    13 Louie Isibor AV Atos AV Atos JD Team 1 5,85 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    3 Christian Prins AV Atos AV Atos JD Team 1 1,40 --- 541
    16 Mattia Noom AV Atos AV Atos JD Team 1 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    4 Christian Prins AV Atos AV Atos JD Team 1 4,17 m/s--- 452
    7 Quinten va...Herwijnen AV Atos AV Atos JD Team 1 4,01 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    6 Lakeisha Adams AV Atos AV Atos MC 11,73 +1.8 m/s--- 506
    18 Meinou Janssen AV Atos AV Atos MC 12,95 +1.8 m/s--- 346


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    5 Melissa Steenbakker AV Atos AV Atos MC 2:42,91 --- 445


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    7 Meinou Janssen AV Atos AV Atos MC 18,39 --- 276


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    5 Meinou Janssen AV Atos AV Atos MC 7,73 --- 406


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    6 Melissa Steenbakker AV Atos AV Atos MC 1,40 --- 541
    9 Lakeisha Adams AV Atos AV Atos MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    9 Lakeisha Adams AV Atos AV Atos MC 3,66 m/s--- 350


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    3 Annabel Stottelaar AV Atos AV Atos MD 8,97 +1.5 m/s--- 554
    17 Stella Kuijs AV Atos AV Atos MD 9,81 +0.6 m/s--- 408
    25 Eva Krijtenburg AV Atos AV Atos MD 10,34 +0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    3 Carmen Guellai AV Atos AV Atos MD 3:38,30 3:30,91 429
    5 Annabel Stottelaar AV Atos AV Atos MD 3:40,96 --- 414
    21 Julia Janssen AV Atos AV Atos MD 4:07,87 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    9 Uma van Nes AV Atos AV Atos MD 13,14 +1.4 m/s13,28 273
    13 Carmen Guellai AV Atos AV Atos MD 13,44 +1.4 m/s12,00 249
    21 Eva Krijtenburg AV Atos AV Atos MD 20,85 +3.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 34,11 606
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,52 487
    2 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,69 529
    4 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 35,72 528
    5 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 38,03 427
    6 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 38,36 413
    7 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 38,43 411
    8 AV Castricum MD (4x60m) AV Castricum - MJD 4 38,94 390
    9 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 39,15 382
    10 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 39,60 365
    11 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 39,70 361
    12 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0
    12 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    9 Robyn Houbiers AV Atos AV Atos MD 13,44 --- 187
    10 Sophie Janssen AV Atos AV Atos MD 13,18 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    3 Elin van Breemen AV Atos AV Atos MD 14,01 --- 185
    4 Sophie Janssen AV Atos AV Atos MD 13,32 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    7 Elin van Breemen AV Atos AV Atos MD 6,29 --- 324
    8 Robyn Houbiers AV Atos AV Atos MD 6,17 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Carmen Guellai AV Atos AV Atos MD 1,40 1,41 541
    4 Uma van Nes AV Atos AV Atos MD 1,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    7 Uma van Nes AV Atos AV Atos MD 3,60 m/s--- 338
    12 Stella Kuijs AV Atos AV Atos MD 3,44 m/s--- 0