Vereniging 'AV Suomi' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Jelle Venema
  • Senioren mannen - 400m - 49,01
Ilona Zeilmaker
  • Senioren vrouwen - Speer - 30,74

Hoogtepunten

Brenda Calis Vsen 800m
  • 2:36,87
  • Ilona Zeilmaker Vsen Kogel
  • 9,58
  • Steve Bakker Msen 100m
  • 12,07
  • Koen Kroep Msen Hoog
  • 1,65
  • Roseanne Dekker Vsen 200m
  • 28,73
  • Ilona Zeilmaker Vsen Speer
  • 30,74
  • Timo de Goede Msen Speer
  • 43,07
  • Hajo Mossink Msen 200m
  • 25,08
  • Jelle Venema Msen 400m
  • 49,01
  • Brenda Calis Vsen 400m
  • 1:07,54
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    15 Steve Bakker AV Suomi AV Suomi Mannen 12,07 -0.4 m/s12,00 566


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    13 Hajo Mossink AV Suomi AV Suomi Mannen 25,08 -0.5 m/s25,00 550


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    1 Jelle Venema AV Suomi AV Suomi Mannen 49,01 48,20 850
    Daan Molleman AV Suomi AV Suomi Mannen DNS 54,50 0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    21 Eddy Wagner AV Suomi AV Suomi Mannen 4:49,65 5:00,00 466


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    12 Bart Groeneveld AV Suomi AV Suomi Mannen 1:07,65 1:17,00 518


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera Mannen (4x100m) AV Hera - Msen 4 44,69 763
    2 DEM Mannen Team 1 (4x100m) DEM - Msen 4 45,06 741
    3 Tempo AV Mannen (4x100m) Tempo AV - Msen 4 45,65 708
    4 AV NOVA Mannen Team 1 (4x100m) AV NOVA - Msen 4 45,68 706
    4 AV NOVA Mannen Team 3 (4x100m) AV NOVA - Msen 0 45,68 706
    6 SV Noordkop Mannen (4x100m) SV Noordkop - Msen 4 45,95 691
    7 AV Edam Mannen (4x100m) AV Edam - Msen 6 47,11 627
    8 AV Atos Mannen (4x100m) AV Atos - Msen 4 47,29 618
    9 SAV Mannen (4x100m) SAV - Msen 4 47,30 617
    10 AV Hollandia Mannen (4x100m) AV Hollandia - Msen 4 48,29 566
    11 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 48,46 557
    12 AV Trias Mannen (4x100m) AV Trias - Msen 4 49,17 522
    13 AV NOVA Mannen Team 2 (4x100m) AV NOVA - Msen 4 50,25 471
    14 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - Msen 4 DQ 0
    14 AC Waterland Mannen (4x100m) AC Waterland - Msen 2 DNS 0
    14 AKU / AV Startbaan Mannen (4x100m) - Msen 0 DNS 0
    14 DEM Mannen Team 2 (4x100m) DEM - Msen 0 DNS 0
    14 Phanos Mannen (4x100m) Phanos - Msen 0 DNS 0
    14 AV Suomi Mannen (4x100m) AV Suomi - Msen 4 DNF 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    7 Timo de Goede AV Suomi AV Suomi Mannen 43,07 --- 536
    23 Bart Groeneveld AV Suomi AV Suomi Mannen 27,05 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    8 Timo de Goede AV Suomi AV Suomi Mannen 10,85 --- 521
    12 Bart Groeneveld AV Suomi AV Suomi Mannen 10,17 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    7 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi Mannen 1,65 --- 540


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    7 Hajo Mossink AV Suomi AV Suomi Mannen 5,52 +3.1 m/s--- 495
    16 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi Mannen 5,02 +2.7 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    12 Desirée Koster AV Suomi AV Suomi Vrouwen 14,99 -1.9 m/s--- 363
    14 Jessica Sluiters AV Suomi AV Suomi Vrouwen 15,99 -1.9 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    7 Roseanne Dekker AV Suomi AV Suomi Vrouwen 28,73 -1.3 m/s--- 562
    8 Celeste Menso AV Suomi AV Suomi Vrouwen 29,12 -1.3 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    4 Brenda Calis AV Suomi AV Suomi Vrouwen 1:07,54 --- 569
    Marieke Jonker AV Suomi AV Suomi Vrouwen DNS 1:04,00 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    4 Brenda Calis AV Suomi AV Suomi Vrouwen 2:36,87 --- 600


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team 3000mOBPTeam punten
    5 Nicolet Zwaan AV Suomi AV Suomi Vrouwen 12:26,45 --- 428


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    5 Jenna Zaagsma AV Suomi AV Suomi Vrouwen 1:20,74 --- 470


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Trias Vrouwen (4x100m) AV Trias - Vsen 4 51,02 719
    2 AV Lycurgus Vrouwen (4x100m) AV Lycurgus - Vsen 4 51,89 679
    3 AV Hera Vrouwen (4x100m) AV Hera - Vsen 4 53,09 626
    4 Phanos Vrouwen (4x100m) Phanos - Vsen 4 54,19 579
    5 AV Suomi Vrouwen (4x100m) AV Suomi - Vsen 4 56,51 486
    6 DEM Vrouwen (4x100m) DEM - Vsen 5 58,01 430
    7 SV Noordkop Vrouwen (4x100m) SV Noordkop - Vsen 5 58,61 409
    8 AV Atos Vrouwen (4x100m) AV Atos - Vsen 4 58,97 396
    9 SAV Vrouwen (4x100m) SAV - Vsen 4 1:03,47 249
    10 AC Waterland Vrouwen (4x100m) AC Waterland - Vsen 0 DNS 0
    10 AKU / AV Startbaan Vrouwen (4x100m) - Vsen 0 DNS 0
    10 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    3 Ilona Zeilmaker AV Suomi AV Suomi Vrouwen 30,74 --- 612


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    6 Ilona Zeilmaker AV Suomi AV Suomi Vrouwen 9,58 --- 561


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    8 Mette Drenth AV Suomi AV Suomi Vrouwen 1,35 --- 550
    Celeste Menso AV Suomi AV Suomi Vrouwen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    Mette Drenth AV Suomi AV Suomi Vrouwen DNS --- 0