Vereniging 'DEM' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Jamaal Awad
  • Senioren mannen - 100m - 11,48
Rivelino Van der Vloot
  • Senioren mannen - 100m - 11,58
Lars Remijn
  • Senioren mannen - 1500m - 4:10,49
Jessie Geel
  • Senioren vrouwen - 3000m - 11:36,05

Hoogtepunten

Hans den Boer Msen 400m
  • 53,18
  • Dylan Langeveld Msen Polshoog
  • 4,00
  • Ramona de Boer Vsen 200m
  • 29,35
  • Lars Remijn Msen 1500m
  • 4:10,49
  • Felicia Los Vsen 800m
  • 2:49,24
  • Wendy Schelvis Vsen HSS
  • 9,20
  • Jamaal Awad Msen 100m
  • 11,48
  • Jessie Geel Vsen 3000m
  • 11:36,05
  • Jamaal Awad Msen 200m
  • 23,70
  • Dion Kies Vsen Speer
  • 27,00
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Jamaal Awad DEM Mannen Team 1 11,48 -0.6 m/s11,16 692
    3 Rivelino ...der Vloot DEM Mannen Team 2 11,58 -0.6 m/s11,31 670
    9 Kevin Jansen DEM Mannen Team 1 11,91 -1.2 m/s11,49 0
    26 Erik Langeveld DEM Mannen Team 2 13,05 +0.4 m/s13,10 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Jamaal Awad DEM Mannen Team 1 23,70 -0.6 m/s22,80 672
    6 Kevin Jansen DEM Mannen Team 1 23,88 -0.6 m/s23,50 0
    15 Timo van der Stoep DEM Mannen Team 2 25,34 -1.9 m/s25,30 529
    20 Erik Langeveld DEM Mannen Team 2 26,13 -0.2 m/s26,30 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Hans den Boer DEM Mannen Team 1 53,18 52,50 671
    8 Timo van der Stoep DEM Mannen Team 2 54,59 55,00 617
    13 Ben Bakker DEM Mannen Team 1 57,66 57,08 0
    18 Sydney Stengs DEM Mannen Team 2 59,73 1:05,00 0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lars Remijn DEM Mannen Team 1 4:10,49 4:07,00 731
    6 Ronald Poel DEM Mannen Team 2 4:18,86 4:12,00 668
    9 Martijn Dijkstra DEM Mannen Team 1 4:24,98 4:12,00 0
    22 Joran van der Stoep DEM Mannen Team 2 5:01,96 4:59,00 0


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 1:03,57 59,80 610
    9 Mats Beentjes DEM Mannen Team 2 1:05,08 1:04,00 575


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera Mannen (4x100m) AV Hera - Msen 4 44,69 763
    2 DEM Mannen Team 1 (4x100m) DEM - Msen 4 45,06 741
    3 Tempo AV Mannen (4x100m) Tempo AV - Msen 4 45,65 708
    4 AV NOVA Mannen Team 1 (4x100m) AV NOVA - Msen 4 45,68 706
    4 AV NOVA Mannen Team 3 (4x100m) AV NOVA - Msen 0 45,68 706
    6 SV Noordkop Mannen (4x100m) SV Noordkop - Msen 4 45,95 691
    7 AV Edam Mannen (4x100m) AV Edam - Msen 6 47,11 627
    8 AV Atos Mannen (4x100m) AV Atos - Msen 4 47,29 618
    9 SAV Mannen (4x100m) SAV - Msen 4 47,30 617
    10 AV Hollandia Mannen (4x100m) AV Hollandia - Msen 4 48,29 566
    11 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 48,46 557
    12 AV Trias Mannen (4x100m) AV Trias - Msen 4 49,17 522
    13 AV NOVA Mannen Team 2 (4x100m) AV NOVA - Msen 4 50,25 471
    14 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - Msen 4 DQ 0
    14 AC Waterland Mannen (4x100m) AC Waterland - Msen 2 DNS 0
    14 AKU / AV Startbaan Mannen (4x100m) - Msen 0 DNS 0
    14 DEM Mannen Team 2 (4x100m) DEM - Msen 0 DNS 0
    14 Phanos Mannen (4x100m) Phanos - Msen 0 DNS 0
    14 AV Suomi Mannen (4x100m) AV Suomi - Msen 4 DNF 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 39,84 --- 489
    13 Robert Moen DEM Mannen Team 1 36,08 --- 0
    21 Mats Beentjes DEM Mannen Team 2 31,78 --- 360


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Robert Moen DEM Mannen Team 1 11,05 --- 535
    17 Jack Dekker DEM Mannen Team 1 8,61 --- 0
    21 Rivelino ...der Vloot DEM Mannen Team 2 7,20 --- 239
    Joris de Ruiter DEM Mannen Team 2 DNS --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Antwayne White DEM Mannen Team 1 1,60 --- 492
    15 Joran van der Stoep DEM Mannen Team 2 1,55 --- 444


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 4,00 --- 807
    6 Mats Beentjes DEM Mannen Team 2 3,00 --- 528


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Vyron Saridin DEM Mannen Team 1 5,31 +0.5 m/s--- 446
    15 Antwayne White DEM Mannen Team 1 5,15 +0.7 m/s--- 0
    18 Sydney Stengs DEM Mannen Team 2 4,63 +0.1 m/s--- 279
    19 Joran van der Stoep DEM Mannen Team 2 4,55 +0.3 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Ramona de Boer DEM Vrouwen 14,39 -0.3 m/s--- 448
    Melanie Wassenaar DEM Vrouwen DNS 14,00 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Ramona de Boer DEM Vrouwen 29,35 -0.4 m/s29,94 522


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Felicia Los DEM Vrouwen 1:19,28 1:06,00 324
    Hester So...van Roode DEM Vrouwen DNS 1:06,00 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Felicia Los DEM Vrouwen 2:49,24 2:45,00 485
    Hester So...van Roode DEM Vrouwen DNS 2:45,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jessie Geel DEM Vrouwen 11:36,05 11:30,00 544


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Dion Kies DEM Vrouwen 1:26,08 1:15,00 384


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Trias Vrouwen (4x100m) AV Trias - Vsen 4 51,02 719
    2 AV Lycurgus Vrouwen (4x100m) AV Lycurgus - Vsen 4 51,89 679
    3 AV Hera Vrouwen (4x100m) AV Hera - Vsen 4 53,09 626
    4 Phanos Vrouwen (4x100m) Phanos - Vsen 4 54,19 579
    5 AV Suomi Vrouwen (4x100m) AV Suomi - Vsen 4 56,51 486
    6 DEM Vrouwen (4x100m) DEM - Vsen 5 58,01 430
    7 SV Noordkop Vrouwen (4x100m) SV Noordkop - Vsen 5 58,61 409
    8 AV Atos Vrouwen (4x100m) AV Atos - Vsen 4 58,97 396
    9 SAV Vrouwen (4x100m) SAV - Vsen 4 1:03,47 249
    10 AC Waterland Vrouwen (4x100m) AC Waterland - Vsen 0 DNS 0
    10 AKU / AV Startbaan Vrouwen (4x100m) - Vsen 0 DNS 0
    10 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Dion Kies DEM Vrouwen 27,00 29,94 543


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Wendy Schelvis DEM Vrouwen 7,89 --- 438


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Ramona de Boer DEM Vrouwen 1,30 --- 484
    Melanie Wassenaar DEM Vrouwen DNS 1,45 0


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Wendy Schelvis DEM Vrouwen 9,20 +3.4 m/s--- 545