Vereniging 'AV Hera' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Romello Christiaan
  • Senioren mannen - 200m - 23,23
Ronald Dekker
  • Senioren mannen - 400m - 50,27
Ronald Dekker
  • Senioren mannen - 400mH - 57,35
Eddy Cardol
  • Senioren mannen - Kogel - 14,65
Sandy Lundgren
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,08
Sandy Lundgren
  • Senioren vrouwen - 200m - 26,84
Lianne Quax
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:06,94
Hanne Hofmans
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:29,69
Selma Borst
  • Senioren vrouwen - 3000m - 11:26,12
Anna Doodeman
  • Senioren vrouwen - 400mH - 1:17,70
Jessica Schilder
  • Senioren vrouwen - Kogel - 14,75
Marijke Langendijk
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,45

Hoogtepunten

Ronald Dekker Msen 400m
  • 50,27
  • Koen Hoedjes Msen 100m
  • 11,59
  • Ronald Dekker Msen 400mH
  • 57,35
  • Sandy Lundgren Vsen 100m
  • 13,08
  • Marijke Langendijk Vsen Hoog
  • 1,45
  • Romello Christiaan Msen 200m
  • 23,23
  • Jessica Schilder Vsen Kogel
  • 14,75
  • Sandy Lundgren Vsen 200m
  • 26,84
  • Hanne Hofmans Vsen 800m
  • 2:29,69
  • Eddy Cardol Msen Kogel
  • 14,65
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Koen Hoedjes AV Hera Mannen 11,59 -0.6 m/s11,21 668
    18 Leon Caballer AV Hera Mannen 12,34 -0.4 m/s12,11 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Romello Christiaan AV Hera Mannen 23,23 -0.6 m/s22,97 717
    14 Lars Philipsen AV Hera Mannen 25,18 +0.1 m/s24,60 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Ronald Dekker AV Hera Mannen 50,27 49,33 793


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Pepijn Smilda AV Hera Mannen 4:22,54 4:17,01 641
    12 Jim Kruiver AV Hera Mannen 4:35,08 4:28,43 0


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ronald Dekker AV Hera Mannen 57,35 54,86 775


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera Mannen (4x100m) AV Hera - Msen 4 44,69 763
    2 DEM Mannen Team 1 (4x100m) DEM - Msen 4 45,06 741
    3 Tempo AV Mannen (4x100m) Tempo AV - Msen 4 45,65 708
    4 AV NOVA Mannen Team 1 (4x100m) AV NOVA - Msen 4 45,68 706
    4 AV NOVA Mannen Team 3 (4x100m) AV NOVA - Msen 0 45,68 706
    6 SV Noordkop Mannen (4x100m) SV Noordkop - Msen 4 45,95 691
    7 AV Edam Mannen (4x100m) AV Edam - Msen 6 47,11 627
    8 AV Atos Mannen (4x100m) AV Atos - Msen 4 47,29 618
    9 SAV Mannen (4x100m) SAV - Msen 4 47,30 617
    10 AV Hollandia Mannen (4x100m) AV Hollandia - Msen 4 48,29 566
    11 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 48,46 557
    12 AV Trias Mannen (4x100m) AV Trias - Msen 4 49,17 522
    13 AV NOVA Mannen Team 2 (4x100m) AV NOVA - Msen 4 50,25 471
    14 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - Msen 4 DQ 0
    14 AC Waterland Mannen (4x100m) AC Waterland - Msen 2 DNS 0
    14 AKU / AV Startbaan Mannen (4x100m) - Msen 0 DNS 0
    14 DEM Mannen Team 2 (4x100m) DEM - Msen 0 DNS 0
    14 Phanos Mannen (4x100m) Phanos - Msen 0 DNS 0
    14 AV Suomi Mannen (4x100m) AV Suomi - Msen 4 DNF 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Robin Korving AV Hera Mannen 34,31 --- 402


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Eddy Cardol AV Hera Mannen 14,65 15,66 768


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Robin Korving AV Hera Mannen 1,60 1,70 492


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Robin Korving AV Hera Mannen 2,60 --- 404


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Koen Hoedjes AV Hera Mannen 5,49 +2.0 m/s5,66 488


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 13,08 -0.4 m/s12,60 662


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 26,84 -0.3 m/s26,00 696


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Lianne Quax AV Hera Vrouwen 1:06,94 1:04,00 584
    Selma Borst AV Hera Vrouwen DNS 1:02,00 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Hanne Hofmans AV Hera Vrouwen 2:29,69 2:26,00 675
    Lianne Quax AV Hera Vrouwen DNS 2:32,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Selma Borst AV Hera Vrouwen 11:26,12 11:20,00 569
    Hanne Hofmans AV Hera Vrouwen DNF 11:20,00 0


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 1:17,70 1:15,00 525


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Trias Vrouwen (4x100m) AV Trias - Vsen 4 51,02 719
    2 AV Lycurgus Vrouwen (4x100m) AV Lycurgus - Vsen 4 51,89 679
    3 AV Hera Vrouwen (4x100m) AV Hera - Vsen 4 53,09 626
    4 Phanos Vrouwen (4x100m) Phanos - Vsen 4 54,19 579
    5 AV Suomi Vrouwen (4x100m) AV Suomi - Vsen 4 56,51 486
    6 DEM Vrouwen (4x100m) DEM - Vsen 5 58,01 430
    7 SV Noordkop Vrouwen (4x100m) SV Noordkop - Vsen 5 58,61 409
    8 AV Atos Vrouwen (4x100m) AV Atos - Vsen 4 58,97 396
    9 SAV Vrouwen (4x100m) SAV - Vsen 4 1:03,47 249
    10 AC Waterland Vrouwen (4x100m) AC Waterland - Vsen 0 DNS 0
    10 AKU / AV Startbaan Vrouwen (4x100m) - Vsen 0 DNS 0
    10 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 24,25 30,00 490
    Pauline Meester AV Hera Vrouwen DNS 22,00 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jessica Schilder AV Hera Vrouwen 14,75 16,24 881
    Pauline Meester AV Hera Vrouwen DNS 8,00 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Marijke Langendijk AV Hera Vrouwen 1,45 1,50 672


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Marijke Langendijk AV Hera Vrouwen 9,39 +0.0 m/s--- 568