Vereniging 'AAV SISU' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Wies Jacobs Vsen Hoog
  • 1,30
  • Lauraine Kolmschot Vsen Ver
  • 4,49
  • Thomas Mijnders Msen HSS
  • 11,25
  • Lotte Molenkamp Vsen Kogel
  • 8,60
  • Lisanne van Es Vsen Kogel
  • 8,75
  • Bauke Rijper Msen Discus
  • 19,31
  • Hakim Riadi Msen 800m
  • 2:07,90
  • Bauke Rijper Msen 100m
  • 12,88
  • Wies Jacobs Vsen 800m
  • 2:49,50
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Bauke Rijper AAV SISU Mannen 12,88 -1.1 m/s12,40 412


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Floris Molenkamp AAV SISU Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jelmer Boonstra AAV SISU Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Hakim Riadi AAV SISU Mannen 2:07,90 2:06,76 620


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Gido Scherphof AAV SISU Mannen DNS 18:30,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:04,59 862
    2 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:07,18 822
    3 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:08,97 795
    4 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 4 2:10,81 768
    5 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:11,40 759
    6 AV Haaksbergen Mannen (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:14,20 720
    7 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:16,23 692
    8 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:18,05 669
    9 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen (Zweedse) - Msen 4 2:24,58 587
    10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:24,85 584
    11 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 4 2:26,63 563
    12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 DNS 0
    12 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Bauke Rijper AAV SISU Mannen 19,31 --- 204


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Floris Molenkamp AAV SISU Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jelmer Boonstra AAV SISU Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Thomas Mijnders AAV SISU Mannen 11,25 +3.8 m/s--- 484


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Wies Jacobs AAV SISU Vrouwen 14,61 -0.3 m/s--- 416


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Lisanne van Es AAV SISU Vrouwen 31,68 +0.0 m/s--- 385
    14 Miriam Smits AAV SISU Vrouwen 34,57 +0.0 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Lauraine Kolmschot AAV SISU Vrouwen 1:15,22 --- 400


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Wies Jacobs AAV SISU Vrouwen 2:49,50 2:46,00 482


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Miriam Smits AAV SISU Vrouwen 16:25,85 --- 38


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Lauraine Kolmschot AAV SISU Vrouwen 18,68 +0.7 m/s--- 425


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Miriam Smits AAV SISU Vrouwen 19,54 --- 307
    15 Lotte Molenkamp AAV SISU Vrouwen 18,63 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Lisanne van Es AAV SISU Vrouwen 8,75 --- 502
    8 Lotte Molenkamp AAV SISU Vrouwen 8,60 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Wies Jacobs AAV SISU Vrouwen 1,30 --- 484


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Lauraine Kolmschot AAV SISU Vrouwen 4,49 +0.3 m/s--- 551