Vereniging 'SV Veendam Atletiek' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Jan Stuursma
  • Senioren mannen - 5000m - 16:14,14
Merwin Dollison
  • Senioren mannen - 5000m - 17:05,48

Hoogtepunten

Benny Tapken Msen Kogel
  • 9,90
  • Githa Schrijver Vsen Ver
  • 3,45
  • Jan Stuursma Msen 5000m
  • 16:14,14
  • Vince Cairo Msen 100m
  • 12,87
  • Githa Schrijver Vsen 400m
  • 1:26,65
  • Merwin Dollison Msen 5000m
  • 17:05,48
  • Benny Tapken Msen Discus
  • 30,43
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Vince Cairo AV Jahn II...ek Mannen 12,87 +1.0 m/s--- 414


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Vince Cairo AV Jahn II...ek Mannen 28,69 +0.3 m/s--- 286


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jan Stuursma AV Jahn II...ek Mannen 16:14,14 15:40,00 689
    3 Merwin Dollison AV Jahn II...ek Mannen 17:05,48 16:15,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:04,59 862
    2 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:07,18 822
    3 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:08,97 795
    4 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 4 2:10,81 768
    5 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:11,40 759
    6 AV Haaksbergen Mannen (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:14,20 720
    7 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:16,23 692
    8 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:18,05 669
    9 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen (Zweedse) - Msen 4 2:24,58 587
    10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:24,85 584
    11 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 4 2:26,63 563
    12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 DNS 0
    12 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Benny Tapken AV Jahn II...ek Mannen 30,43 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Benny Tapken AV Jahn II...ek Mannen 9,90 --- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Githa Schrijver AV Jahn II...k Vrouwen 1:26,65 --- 204


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Githa Schrijver AV Jahn II...k Vrouwen 3,45 -2.0 m/s--- 269