Vereniging 'DAV Kronos' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Roy van Zijl
  • Senioren mannen - HSS - 13,17
Marjolein Bolten
  • Senioren vrouwen - 100mH - 15,49
Marjolein Bolten
  • Senioren vrouwen - Kogel - 11,93
Marjolein Bolten
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,65

Hoogtepunten

Roy van Zijl Msen HSS
  • 13,17
  • Jelle Neeft Msen 800m
  • 2:05,97
  • Marjolein Bolten Vsen Kogel
  • 11,93
  • Roy van Zijl Msen 100m
  • 11,90
  • Marjolein Bolten Vsen Hoog
  • 1,65
  • Annabel Boonman Vsen 100m
  • 14,06
  • Shanice Harmon Vsen 800m
  • 2:39,29
  • Marjolein Bolten Vsen 100mH
  • 15,49
  • Casper Kroon Msen 400m
  • 54,74
  • Steef Severijn Msen 5000m
  • 17:20,32
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Roy van Zijl DAV Kronos Mannen 11,90 +1.0 m/s11,82 601
    19 Fabian Pelgröm DAV Kronos Mannen 13,91 +1.0 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Lars van der Toorn DAV Kronos Mannen 25,48 +1.1 m/s25,96 517
    12 Casper Kroon DAV Kronos Mannen 25,77 +1.1 m/s25,90 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Casper Kroon DAV Kronos Mannen 54,74 57,08 611
    12 Twan Wildeboer DAV Kronos Mannen 58,90 57,07 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Jelle Neeft DAV Kronos Mannen 2:05,97 2:00,12 649
    11 Jonas Amtsfeld DAV Kronos Mannen 2:13,42 2:08,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Steef Severijn DAV Kronos Mannen 17:20,32 15:15,75 572
    Vincent Bosboom DAV Kronos Mannen DNF 18:00,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Roy van Zijl DAV Kronos Mannen 18,64 +0.9 m/s17,52 537


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:04,59 862
    2 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:07,18 822
    3 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:08,97 795
    4 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 4 2:10,81 768
    5 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:11,40 759
    6 AV Haaksbergen Mannen (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:14,20 720
    7 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:16,23 692
    8 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:18,05 669
    9 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen (Zweedse) - Msen 4 2:24,58 587
    10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:24,85 584
    11 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 4 2:26,63 563
    12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 DNS 0
    12 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Thijs Roskamp DAV Kronos Mannen 29,43 --- 461
    Marnick Los DAV Kronos Mannen NM --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Thijs Roskamp DAV Kronos Mannen 9,62 --- 432
    15 Marnick Los DAV Kronos Mannen 8,87 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Thijs Roskamp DAV Kronos Mannen 1,55 --- 444


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Roy van Zijl DAV Kronos Mannen 13,17 -0.1 m/s--- 694
    15 Fabian Pelgröm DAV Kronos Mannen 9,66 -2.2 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Annabel Boonman DAV Kronos Vrouwen 14,06 +0.8 m/s14,35 499


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Merel Lasschuijt DAV Kronos Vrouwen 30,95 +0.7 m/s28,00 426


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Shanice Harmon DAV Kronos Vrouwen 1:10,78 --- 493


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Shanice Harmon DAV Kronos Vrouwen 2:39,29 --- 576
    Annelie Hering DAV Kronos Vrouwen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Annelie Hering DAV Kronos Vrouwen 12:49,54 12:41,32 380
    Jasmijn va...ingerland DAV Kronos Vrouwen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Marjolein Bolten DAV Kronos Vrouwen 15,49 -0.4 m/s15,49 697


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 Vrouwen (Zweedse) AV PEC 1910 - Vsen 4 2:27,51 911
    2 AV De Gemzen Vrouwen (Zweedse) AV De Gemzen - Vsen 4 2:38,00 793
    3 Marathon Pim Mulier Vrouwen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Vsen 4 2:38,25 790
    4 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 2:39,09 781
    5 Cialfo Vrouwen (Zweedse) Cialfo - Vsen 4 2:44,60 726
    6 DAV Kronos Vrouwen (Zweedse) DAV Kronos - Vsen 4 2:45,23 720
    7 Atletico `73 Vrouwen (Zweedse) Atletico `73 - Vsen 4 3:02,22 572
    8 AAV SISU Vrouwen (Zweedse) AAV SISU - Vsen 0 DNS 0
    8 AV Haaksbergen Vrouwen (Zweedse) AV Haaksbergen - Vsen 0 DNS 0
    8 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen (Zweedse) - Vsen 0 DNS 0
    8 HAC `63 Vrouwen (Zweedse) HAC `63 - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Annabel Boonman DAV Kronos Vrouwen 21,44 --- 354
    8 Daniëlle Koopman DAV Kronos Vrouwen 20,78 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marjolein Bolten DAV Kronos Vrouwen 11,93 --- 715
    11 Daniëlle Koopman DAV Kronos Vrouwen 8,24 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marjolein Bolten DAV Kronos Vrouwen 1,65 --- 883


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Merel Lasschuijt DAV Kronos Vrouwen 4,19 -0.5 m/s--- 473
    14 Annelie Hering DAV Kronos Vrouwen 3,55 -0.1 m/s--- 0