Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Suzan Plat
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,90
Lena Kater
  • Senioren vrouwen - 200m - 26,60
Minke Nijhuis
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:02,98
Danique Bosgoed
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:22,31
Minke Nijhuis
  • Senioren vrouwen - 3000m - 12:14,04
Lena Kater
  • Senioren vrouwen - 100mH - 16,25
Emma Boeve
  • Senioren vrouwen - Kogel - 9,82
Suzan Plat
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,55
Brenda Oosterbosch
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,15

Hoogtepunten

Lena Kater Vsen 200m
  • 26,60
  • Danique Bosgoed Vsen 800m
  • 2:22,31
  • Suzan Plat Vsen Hoog
  • 1,55
  • Suzan Plat Vsen 100m
  • 12,90
  • Brenda Oosterbosch Vsen Ver
  • 5,15
  •  

    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 12,90 +0.8 m/s13,10 695
    6 Nina Jager AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 13,73 +0.8 m/s13,56 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    1 Lena Kater AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 26,60 +0.7 m/s26,00 715
    5 Nina Jager AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 29,09 +0.7 m/s29,00 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    3 Minke Nijhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 1:02,98 --- 689
    7 Marthe Van Aalderen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 1:10,10 --- 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    2 Danique Bosgoed AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 2:22,31 --- 761


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team 3000mOBPTeam punten
    3 Minke Nijhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 12:14,04 14:00,00 455


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    2 Lena Kater AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 16,25 -0.4 m/s15,50 622
    5 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 17,20 -0.4 m/s16,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 Vrouwen (Zweedse) AV PEC 1910 - Vsen 4 2:27,51 911
    2 AV De Gemzen Vrouwen (Zweedse) AV De Gemzen - Vsen 4 2:38,00 793
    3 Marathon Pim Mulier Vrouwen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Vsen 4 2:38,25 790
    4 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 2:39,09 781
    5 Cialfo Vrouwen (Zweedse) Cialfo - Vsen 4 2:44,60 726
    6 DAV Kronos Vrouwen (Zweedse) DAV Kronos - Vsen 4 2:45,23 720
    7 Atletico `73 Vrouwen (Zweedse) Atletico `73 - Vsen 4 3:02,22 572
    8 AAV SISU Vrouwen (Zweedse) AAV SISU - Vsen 0 DNS 0
    8 AV Haaksbergen Vrouwen (Zweedse) AV Haaksbergen - Vsen 0 DNS 0
    8 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen (Zweedse) - Vsen 0 DNS 0
    8 HAC `63 Vrouwen (Zweedse) HAC `63 - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    4 Emma Boeve AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 28,75 --- 518
    5 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 26,02 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Emma Boeve AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 9,82 --- 577
    12 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 8,09 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    3 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 1,55 --- 779


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 5,15 -0.1 m/s--- 713
    Marthe Van Aalderen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen DNS --- 0