Vereniging 'AV Jahn II' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Gert Engels
  • Senioren mannen - Kogel - 11,39

Hoogtepunten

Freek Moll Msen 100m
  • 12,20
  • Rita Moll Vsen Kogel
  • 7,42
  • Heidi Wiechers Vsen Discus
  • 22,61
  • Ronald Hinrichs Msen 400m
  • 59,72
  • Gert Engels Msen Kogel
  • 11,39
  • Melick Itangishaka Msen 200m
  • 24,16
  • Heidi Wiechers Vsen Kogel
  • 7,94
  • Gert Engels Msen Discus
  • 31,55
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    7 Freek Moll AV Jahn II AV Jahn II Mannen 12,20 -1.1 m/s11,98 540
    20 Chuxiao Zeng AV Jahn II AV Jahn II Mannen 15,48 +1.0 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    5 Melick Itangishaka AV Jahn II AV Jahn II Mannen 24,16 +0.0 m/s24,50 630
    17 Chuxiao Zeng AV Jahn II AV Jahn II Mannen 33,28 +0.3 m/s--- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    13 Ronald Hinrichs AV Jahn II AV Jahn II Mannen 59,72 58,50 441


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    15 Sjoerd Jannink AV Jahn II AV Jahn II Mannen 2:52,28 --- 119


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:04,59 862
    2 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:07,18 822
    3 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:08,97 795
    4 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 4 2:10,81 768
    5 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:11,40 759
    6 AV Haaksbergen Mannen (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:14,20 720
    7 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:16,23 692
    8 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:18,05 669
    9 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen (Zweedse) - Msen 4 2:24,58 587
    10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:24,85 584
    11 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 4 2:26,63 563
    12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 DNS 0
    12 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    4 Gert Engels AV Jahn II AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 31,55 --- 509
    18 Lars Hoving AV Jahn II AV Jahn II Mannen 20,07 --- 225
    20 Sjoerd Jannink AV Jahn II AV Jahn II Mannen 17,84 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Gert Engels AV Jahn II AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 11,39 --- 559
    19 Lars Hoving AV Jahn II AV Jahn II Mannen 8,07 --- 312
    21 Sjoerd Jannink AV Jahn II AV Jahn II Mannen 6,05 --- 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    6 Heidi Wiechers AV Jahn II AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen 22,61 --- 382


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    13 Heidi Wiechers AV Jahn II AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen 7,94 --- 441
    15 Rita Moll AV Jahn II AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen 7,42 --- 0