Vereniging 'Atletico `73' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Twan Duvigneau
  • Senioren mannen - 100m - 11,85
Twan Duvigneau
  • Senioren mannen - 200m - 23,62
Bram van Aalten
  • Senioren mannen - 200m - 23,77
Mathijs Weijkamp
  • Senioren mannen - 5000m - 16:47,86
Bjorn Sloot
  • Senioren mannen - Hoog - 1,75
Marleen Berendsen
  • Senioren vrouwen - Discus - 29,20

Hoogtepunten

Twan Duvigneau Msen 200m
  • 23,62
  • Bram van Aalten Msen 200m
  • 23,77
  • Marleen Berendsen Vsen Discus
  • 29,20
  • Mathijs Weijkamp Msen 5000m
  • 16:47,86
  • Anne Rewinkel Vsen 100m
  • 14,15
  • Bram van Aalten Msen 400m
  • 53,40
  • Anne Rewinkel Vsen Ver
  • 4,14
  • Anouk Bossink Vsen Kogel
  • 9,60
  • Bjorn Sloot Msen Hoog
  • 1,75
  • Jill Jansen Vsen 800m
  • 3:02,58
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Twan Duvigneau Atletico `73 Mannen 11,85 +1.0 m/s11,72 612
    13 Rick Visser Atletico `73 Mannen 12,87 -1.1 m/s12,20 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Twan Duvigneau Atletico `73 Mannen 23,62 +0.8 m/s23,73 680
    2 Bram van Aalten Atletico `73 Mannen 23,77 +0.8 m/s23,08 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Bram van Aalten Atletico `73 Mannen 53,40 52,67 663
    10 Pim Jansen Atletico `73 Mannen 57,60 55,30 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Dirk Mulleman Atletico `73 Mannen 2:08,89 2:04,50 605
    10 Thijs van Aalten Atletico `73 Mannen 2:10,17 2:00,28 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Mathijs Weijkamp Atletico `73 Mannen 16:47,86 17:16,36 627


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Bjorn Sloot Atletico `73 Mannen 17,85 -1.3 m/s16,60 594


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:04,59 862
    2 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:07,18 822
    3 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:08,97 795
    4 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 4 2:10,81 768
    5 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:11,40 759
    6 AV Haaksbergen Mannen (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:14,20 720
    7 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:16,23 692
    8 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:18,05 669
    9 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen (Zweedse) - Msen 4 2:24,58 587
    10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:24,85 584
    11 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 4 2:26,63 563
    12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 DNS 0
    12 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Sander Thomas Atletico `73 Mannen 31,34 --- 504
    13 Rick Visser Atletico `73 Mannen 26,36 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Nicholas Mitchell Atletico `73 Mannen 10,43 --- 491
    14 Rick Visser Atletico `73 Mannen 9,45 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Bjorn Sloot Atletico `73 Mannen 1,75 --- 634


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Pim Jansen Atletico `73 Mannen 11,01 -0.6 m/s--- 456
    Dirk Mulleman Atletico `73 Mannen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Anne Rewinkel Atletico `73 Vrouwen 14,15 +0.8 m/s13,70 485


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Marleen Berendsen Atletico `73 Vrouwen 33,10 +0.0 m/s31,70 311


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sanne Cornelissen Atletico `73 Vrouwen DNS 1:02,31 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Jill Jansen Atletico `73 Vrouwen 3:02,58 3:05,00 378


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Sanne Cornelissen Atletico `73 Vrouwen 20,35 -0.4 m/s17,20 316


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 Vrouwen (Zweedse) AV PEC 1910 - Vsen 4 2:27,51 911
    2 AV De Gemzen Vrouwen (Zweedse) AV De Gemzen - Vsen 4 2:38,00 793
    3 Marathon Pim Mulier Vrouwen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Vsen 4 2:38,25 790
    4 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 2:39,09 781
    5 Cialfo Vrouwen (Zweedse) Cialfo - Vsen 4 2:44,60 726
    6 DAV Kronos Vrouwen (Zweedse) DAV Kronos - Vsen 4 2:45,23 720
    7 Atletico `73 Vrouwen (Zweedse) Atletico `73 - Vsen 4 3:02,22 572
    8 AAV SISU Vrouwen (Zweedse) AAV SISU - Vsen 0 DNS 0
    8 AV Haaksbergen Vrouwen (Zweedse) AV Haaksbergen - Vsen 0 DNS 0
    8 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen (Zweedse) - Vsen 0 DNS 0
    8 HAC `63 Vrouwen (Zweedse) HAC `63 - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Marleen Berendsen Atletico `73 Vrouwen 29,20 --- 528
    12 Anouk Bossink Atletico `73 Vrouwen 20,05 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Anouk Bossink Atletico `73 Vrouwen 9,60 --- 562
    17 Sarah-Luna Mulder Atletico `73 Vrouwen 6,67 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Jill Jansen Atletico `73 Vrouwen 1,10 --- 206


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Anne Rewinkel Atletico `73 Vrouwen 4,14 -1.9 m/s--- 460