Vereniging 'HAC `63' op 'Junioren B Poule 46 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Rasmillea Latulola
  • Meisjes Junior B - Kogel - 10,23

Hoogtepunten

Iris Mulder MJB Hoog
  • 1,45
  • Rasmillea Latulola MJB Kogel
  • 10,23
  • Marco Baas JJB 100m
  • 13,00
  • Marco Baas JJB 400m
  • 1:02,52
  • Lars Mulder JJB Ver
  • 4,55
  • Bart Koster JJB Hoog
  • 1,45
  • Iris Mulder MJB 400m
  • 1:06,94
  • Bart Koster JJB Polshoog
  • 2,20
  • Iris Mulder MJB Ver
  • 4,53
  • Roosmarijn Drent MJB Kogel
  • 8,48
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    20 Marco Baas HAC `63 Jongens 13,00 -0.5 m/s--- 391
    25 Sylvan ten Cate HAC `63 Jongens 15,70 -0.5 m/s--- 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    20 Marco Baas HAC `63 Jongens 1:02,52 --- 357


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn Jongens (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJB 4 45,54 714
    2 Climax Jongens (4x100m) Climax - JJB 4 46,27 673
    3 Nijmegen Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 4 47,47 608
    4 AV Athlos Jongens (4x100m) AV Athlos - JJB 4 47,80 591
    5 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 48,24 569
    6 AV Haaksbergen Jongens (4x100m) AV Haaksbergen - JJB 4 48,93 534
    7 Groningen Atletiek Jongens (4x100m) Groningen Atletiek - JJB 4 49,05 528
    8 AV NOP Jongens (4x100m) AV NOP - JJB 4 49,26 518
    9 AAC `61 Jongens (4x100m) AAC `61 - JJB 4 50,57 456
    10 HAC `63 Jongens (4x100m) HAC `63 - JJB 4 54,11 303
    11 AV Hanzesport Jongens (4x100m) AV Hanzesport - JJB 4 DNS 0
    11 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 DNS 0
    11 AVA `70 Jongens (4x100m) AVA `70 - JJB 0 DNS 0
    11 EAC De Sperwers Jongens (4x100m) EAC De Sperwers - JJB 0 DNS 0
    11 Nijmegen Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    20 Lars Mulder HAC `63 Jongens 24,68 23,61 23,04 X 24,68 --- 233


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.95ResOBPTeam punten
    17 Bart Koster HAC `63 Jongens XXO O XXX 1,45 --- 344


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.002.102.202.30ResOBPTeam punten
    8 Bart Koster HAC `63 Jongens XXO XXO O XX 2,20 --- 270


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    21 Lars Mulder HAC `63 Jongens 4,55 4,32 3,98 4,20 4,55 +0.0 m/s--- 259
    25 Sylvan ten Cate HAC `63 Jongens 3,40 X 3,80 X 3,80 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Rebecca Leune HAC `63 Meisjes 14,33 +1.4 m/s--- 457
    18 Caitlin Baas HAC `63 Meisjes 15,85 +1.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Iris Mulder HAC `63 Meisjes 1:06,94 --- 584
    Joyce Kats HAC `63 Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Laura Veenstra HAC `63 Meisjes 6:30,84 --- 244
    Joyce Kats HAC `63 Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Laura Veenstra HAC `63 Meisjes 20,63 +0.7 m/s--- 300


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJB 4 50,56 741
    2 AV Horror Sneek Meisjes (4x100m) AV Horror Sneek - MJB 4 51,77 685
    3 AV `34 Apeldoorn Meisjes (4x100m) AV `34 Apeldoorn - MJB 4 52,32 660
    4 AV Athlos Meisjes (4x100m) AV Athlos - MJB 4 52,97 631
    5 AV PEC 1910 Meisjes (4x100m) AV PEC 1910 - MJB 4 54,01 587
    6 AAC `61 Meisjes (4x100m) AAC `61 - MJB 4 54,05 585
    7 HAC `63 Meisjes (4x100m) HAC `63 - MJB 4 56,19 499
    8 AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 57,00 468
    9 AV NOP Meisjes (4x100m) AV NOP - MJB 4 57,86 436
    10 AV Hanzesport Meisjes (4x100m) AV Hanzesport - MJB 0 DNS 0
    10 AV Impala Meisjes (4x100m) AV Impala - MJB 0 DNS 0
    10 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJB 0 DNS 0
    10 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Samantha Vondeling HAC `63 Meisjes 12,39 12,20 15,07 15,41 15,41 --- 292
    17 Caitlin Baas HAC `63 Meisjes X 12,73 13,77 10,83 13,77 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Rasmillea Latulola HAC `63 Meisjes 22,30 18,44 22,58 23,22 23,22 --- 396
    16 Samantha Vondeling HAC `63 Meisjes 14,59 17,46 16,60 14,84 17,46 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Rasmillea Latulola HAC `63 Meisjes 10,23 9,99 8,86 9,30 10,23 --- 605
    12 Roosmarijn Drent HAC `63 Meisjes 8,39 8,18 8,48 7,93 8,48 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.75ResOBPTeam punten
    12 Iris Mulder HAC `63 Meisjes O O XO O XO XXX 1,45 --- 672


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Iris Mulder HAC `63 Meisjes 4,38 4,36 4,31 4,53 4,53 +0.4 m/s--- 561
    15 Rebecca Leune HAC `63 Meisjes 4,15 3,73 3,99 3,56 4,15 +0.1 m/s--- 0