Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Junioren B Poule 46 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Boas Okken
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,90
Iris Veldt
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,71
Emy Guikema
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,76
Sara-Mina Saberi
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:02,16
Sofie Dokter
  • Meisjes Junior B - 100mH - 14,91
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior B - Speer - 42,20
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior B - Discus - 33,63
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior B - Kogel - 12,03
Sofie Dokter
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,70
Sofie Dokter
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,63

Hoogtepunten

Thijs Veenstra JJB 400m
  • 54,78
  • Sofie Dokter MJB Hoog
  • 1,70
  • Iris Veldt MJB 100m
  • 12,71
  • Danara Stoppels MJB Speer
  • 42,20
  • Aleksander Sarnatsky JJB Ver
  • 5,63
  • Boas Okken JJB Hoog
  • 1,90
  • Jorrit Stada JJB 110mH
  • 19,43
  • Sofie Dokter MJB Ver
  • 5,63
  • Sofie Dokter MJB 100mH
  • 14,91
  • Aleksander Sarnatsky JJB 100m
  • 12,35
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...k Jongens 12,35 +0.4 m/s12,34 511
    14 Jogchum va...er Meulen Groningen ...k Jongens 12,64 +0.3 m/s13,47 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Thijs Veenstra Groningen ...k Jongens 54,78 55,19 610
    16 Bouwe van Leeuwen Groningen ...k Jongens 59,99 1:04,06 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Cas Stolze Groningen ...k Jongens 4:52,71 --- 449
    18 Jorrit Stada Groningen ...k Jongens 5:09,83 5:30,00 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Jorrit Stada Groningen ...k Jongens 19,43 -0.2 m/s19,71 485
    Aleksander...Sarnatsky Groningen ...k Jongens DQ 17,31 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn Jongens (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJB 4 45,54 714
    2 Climax Jongens (4x100m) Climax - JJB 4 46,27 673
    3 Nijmegen Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 4 47,47 608
    4 AV Athlos Jongens (4x100m) AV Athlos - JJB 4 47,80 591
    5 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 48,24 569
    6 AV Haaksbergen Jongens (4x100m) AV Haaksbergen - JJB 4 48,93 534
    7 Groningen Atletiek Jongens (4x100m) Groningen Atletiek - JJB 4 49,05 528
    8 AV NOP Jongens (4x100m) AV NOP - JJB 4 49,26 518
    9 AAC `61 Jongens (4x100m) AAC `61 - JJB 4 50,57 456
    10 HAC `63 Jongens (4x100m) HAC `63 - JJB 4 54,11 303
    11 AV Hanzesport Jongens (4x100m) AV Hanzesport - JJB 4 DNS 0
    11 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 DNS 0
    11 AVA `70 Jongens (4x100m) AVA `70 - JJB 0 DNS 0
    11 EAC De Sperwers Jongens (4x100m) EAC De Sperwers - JJB 0 DNS 0
    11 Nijmegen Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Martijn Douwes Groningen ...k Jongens 28,09 38,92 34,36 36,30 38,92 --- 475
    12 Bouwe van Leeuwen Groningen ...k Jongens 33,15 32,84 X 32,16 33,15 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Lodewijk Faaij Groningen ...k Jongens X X 22,52 24,97 24,97 --- 354
    9 Jogchum va...er Meulen Groningen ...k Jongens 20,81 22,84 23,61 24,49 24,49 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Lodewijk Faaij Groningen ...k Jongens 9,27 10,33 9,58 9,48 10,33 --- 484
    9 Martijn Douwes Groningen ...k Jongens 9,28 9,61 9,36 10,07 10,07 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.95ResOBPTeam punten
    1 Boas Okken Groningen ...k Jongens XO O O O XO XO XXX 1,90 --- 769
    18 Cas Stolze Groningen ...k Jongens O O O O XXO XXX 1,40 --- 0


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.002.102.202.30ResOBPTeam punten
    5 Boas Okken Groningen ...k Jongens O O 2,50 --- 371


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...k Jongens 5,63 X X 5,52 5,63 +0.8 m/s--- 521
    12 Jogchum va...er Meulen Groningen ...k Jongens 4,90 4,78 4,87 5,04 5,04 +2.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Iris Veldt Groningen ...k Meisjes 12,71 +1.4 m/s12,96 730
    2 Emy Guikema Groningen ...k Meisjes 12,76 +1.4 m/s12,80 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Sara-Mina Saberi Groningen ...k Meisjes 1:02,16 1:02,27 712
    Eva Stienstra Groningen ...k Meisjes DNS 1:03,86 0


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Elina Ettes Groningen ...k Meisjes 5:57,75 --- 376
    11 Josefien Harmsen Groningen ...k Meisjes 6:03,46 --- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes 14,91 +1.1 m/s15,21 759
    6 Vera Derksema Groningen ...k Meisjes 15,40 +1.1 m/s14,99 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJB 4 50,56 741
    2 AV Horror Sneek Meisjes (4x100m) AV Horror Sneek - MJB 4 51,77 685
    3 AV `34 Apeldoorn Meisjes (4x100m) AV `34 Apeldoorn - MJB 4 52,32 660
    4 AV Athlos Meisjes (4x100m) AV Athlos - MJB 4 52,97 631
    5 AV PEC 1910 Meisjes (4x100m) AV PEC 1910 - MJB 4 54,01 587
    6 AAC `61 Meisjes (4x100m) AAC `61 - MJB 4 54,05 585
    7 HAC `63 Meisjes (4x100m) HAC `63 - MJB 4 56,19 499
    8 AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 57,00 468
    9 AV NOP Meisjes (4x100m) AV NOP - MJB 4 57,86 436
    10 AV Hanzesport Meisjes (4x100m) AV Hanzesport - MJB 0 DNS 0
    10 AV Impala Meisjes (4x100m) AV Impala - MJB 0 DNS 0
    10 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJB 0 DNS 0
    10 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Danara Stoppels Groningen ...k Meisjes 41,98 38,19 42,20 39,11 42,20 --- 800
    Vera Derksema Groningen ...k Meisjes NM --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Danara Stoppels Groningen ...k Meisjes 26,24 X X 33,63 33,63 --- 617
    15 Marjolein de Koning Groningen ...k Meisjes X 18,68 15,60 X 18,68 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Danara Stoppels Groningen ...k Meisjes 11,56 11,89 12,01 12,03 12,03 --- 721
    4 Marjolein de Koning Groningen ...k Meisjes 8,65 9,97 9,69 9,46 9,97 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.75ResOBPTeam punten
    1 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes O O 1,70 --- 934
    5 Aukje Vellinga Groningen ...k Meisjes O O O XXX 1,50 --- 0


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes X 5,48 5,63 5,52 5,63 +0.1 m/s--- 824
    19 Elina Ettes Groningen ...k Meisjes 3,32 3,21 2,67 3,46 3,46 +0.4 m/s--- 0