Vereniging 'AV Wijchen' op 'Junioren B Poule 46 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Bram Dozeman
  • Jongens Junior B - Polshoog - 2,80
Lisanne Schapendonk
  • Meisjes Junior B - 1500m - 5:10,56

Hoogtepunten

Lisanne Schapendonk MJB 1500m
  • 5:10,56
  • Diana Top MJB 100m
  • 13,53
  • Lisanne Schapendonk MJB 100mH
  • 17,71
  • Hilde Walraven MJB Ver
  • 4,66
  • Max Muller JJB 1500m
  • 4:28,99
  • Bram Dozeman JJB 110mH
  • 18,25
  • Lars van Huijkelom JJB 100m
  • 11,93
  • Joris de Baat JJB Hoog
  • 1,70
  • Lars van Huijkelom JJB 400m
  • 54,90
  • Diana Top MJB Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Lars van Huijkelom AV Wijchen...ns Team 1 11,93 +1.2 m/s12,10 595
    10 Robbert Ottenbros AV Wijchen...ns Team 1 12,28 +0.4 m/s12,45 0
    15 Tom Stuth AV Wijchen...ns Team 2 12,75 +0.4 m/s12,80 436


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Lars van Huijkelom AV Wijchen...ns Team 1 54,90 55,50 605
    17 Joey Janssen AV Wijchen...ns Team 2 1:00,03 1:00,00 431
    18 Niels van den Berg AV Wijchen...ns Team 1 1:01,01 58,00 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Max Muller AV Wijchen...ns Team 1 4:28,99 4:20,00 596
    11 Koen Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 4:50,02 4:50,00 0
    13 Joris de Baat AV Wijchen...ns Team 2 4:56,99 5:10,00 425
    15 Tijn Kromwijk AV Wijchen...ns Team 2 4:58,21 5:10,00 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Bram Dozeman AV Wijchen...ns Team 1 18,25 +1.5 m/s17,50 564
    10 Max Muller AV Wijchen...ns Team 1 18,63 -0.3 m/s17,50 0
    13 Joris de Baat AV Wijchen...ns Team 2 19,29 +1.5 m/s18,00 493


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn Jongens (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJB 4 45,54 714
    2 Climax Jongens (4x100m) Climax - JJB 4 46,27 673
    3 Nijmegen Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 4 47,47 608
    4 AV Athlos Jongens (4x100m) AV Athlos - JJB 4 47,80 591
    5 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 48,24 569
    6 AV Haaksbergen Jongens (4x100m) AV Haaksbergen - JJB 4 48,93 534
    7 Groningen Atletiek Jongens (4x100m) Groningen Atletiek - JJB 4 49,05 528
    8 AV NOP Jongens (4x100m) AV NOP - JJB 4 49,26 518
    9 AAC `61 Jongens (4x100m) AAC `61 - JJB 4 50,57 456
    10 HAC `63 Jongens (4x100m) HAC `63 - JJB 4 54,11 303
    11 AV Hanzesport Jongens (4x100m) AV Hanzesport - JJB 4 DNS 0
    11 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 DNS 0
    11 AVA `70 Jongens (4x100m) AVA `70 - JJB 0 DNS 0
    11 EAC De Sperwers Jongens (4x100m) EAC De Sperwers - JJB 0 DNS 0
    11 Nijmegen Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Koen van Veen AV Wijchen...ns Team 1 33,64 29,95 30,38 36,30 36,30 --- 434
    17 Joey Janssen AV Wijchen...ns Team 2 X 27,71 24,06 26,86 27,71 --- 289
    21 Karsten Holl AV Wijchen...ns Team 2 22,80 22,56 21,31 23,74 23,74 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Bram Dozeman AV Wijchen...ns Team 1 19,70 22,14 23,00 X 23,00 --- 304
    12 Koen Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 X 22,82 22,31 19,52 22,82 --- 0
    16 Tijn Kromwijk AV Wijchen...ns Team 2 20,14 19,55 X 18,28 20,14 --- 227


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Koen van Veen AV Wijchen...ns Team 1 9,28 X 9,54 9,69 9,69 --- 437
    14 Max Muller AV Wijchen...ns Team 1 X 8,44 8,55 8,65 8,65 --- 0
    16 Tom Stuth AV Wijchen...ns Team 2 7,51 8,15 8,18 8,61 8,61 --- 355
    19 Karsten Holl AV Wijchen...ns Team 2 7,34 7,41 8,38 8,33 8,38 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.95ResOBPTeam punten
    8 Joris de Baat AV Wijchen...ns Team 2 O O O O XO O XO XXX 1,70 --- 587
    10 Robbert Ottenbros AV Wijchen...ns Team 1 O O O XO XXX 1,65 --- 540
    16 Karsten Holl AV Wijchen...ns Team 2 O O XO XXX 1,50 --- 0


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.002.102.202.30ResOBPTeam punten
    3 Bram Dozeman AV Wijchen...ns Team 1 2,80 --- 467
    9 Tijn Kromwijk AV Wijchen...ns Team 2 O O - - 2,10 --- 234


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Lars van Huijkelom AV Wijchen...ns Team 1 5,51 X 4,55 5,28 5,51 -0.1 m/s--- 493
    13 Niels van den Berg AV Wijchen...ns Team 1 5,01 4,85 4,85 4,30 5,01 +0.1 m/s--- 0
    17 Tom Stuth AV Wijchen...ns Team 2 4,43 4,80 3,12 4,18 4,80 +0.6 m/s--- 322
    20 Joey Janssen AV Wijchen...ns Team 2 4,60 4,24 4,50 4,30 4,60 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Diana Top AV Wijchen Meisjes 13,53 +1.9 m/s14,00 584
    19 Merel Buijs AV Wijchen Meisjes 17,70 +1.4 m/s15,50 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Hilde Walraven AV Wijchen Meisjes 1:12,13 1:08,00 464


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Lisanne Schapendonk AV Wijchen Meisjes 5:10,56 5:05,00 613


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Lisanne Schapendonk AV Wijchen Meisjes 17,71 +0.7 m/s17,50 497


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJB 4 50,56 741
    2 AV Horror Sneek Meisjes (4x100m) AV Horror Sneek - MJB 4 51,77 685
    3 AV `34 Apeldoorn Meisjes (4x100m) AV `34 Apeldoorn - MJB 4 52,32 660
    4 AV Athlos Meisjes (4x100m) AV Athlos - MJB 4 52,97 631
    5 AV PEC 1910 Meisjes (4x100m) AV PEC 1910 - MJB 4 54,01 587
    6 AAC `61 Meisjes (4x100m) AAC `61 - MJB 4 54,05 585
    7 HAC `63 Meisjes (4x100m) HAC `63 - MJB 4 56,19 499
    8 AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 57,00 468
    9 AV NOP Meisjes (4x100m) AV NOP - MJB 4 57,86 436
    10 AV Hanzesport Meisjes (4x100m) AV Hanzesport - MJB 0 DNS 0
    10 AV Impala Meisjes (4x100m) AV Impala - MJB 0 DNS 0
    10 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJB 0 DNS 0
    10 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes X 16,39 16,21 17,32 17,32 2,00 339
    16 Merel Buijs AV Wijchen Meisjes 13,97 X X X 13,97 1,00 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 17,83 19,45 19,70 X 19,70 1,00 311
    18 Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes X X 12,20 X 12,20 2,00 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Diana Top AV Wijchen Meisjes 8,37 8,00 X 8,67 8,67 --- 496
    17 Merel Buijs AV Wijchen Meisjes 6,45 6,46 6,65 7,02 7,02 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.75ResOBPTeam punten
    8 Diana Top AV Wijchen Meisjes O O O XO XXO XXX 1,50 2,00 726


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Hilde Walraven AV Wijchen Meisjes 4,54 4,66 4,55 4,48 4,66 +0.0 m/s2,00 594
    13 Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes 3,79 4,19 4,15 4,01 4,19 +0.2 m/s1,00 0