Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Junioren B Poule 46 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Suzan Plat
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,82
Suzan Plat
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:00,86
Danique Bosgoed
  • Meisjes Junior B - 1500m - 4:56,62
Sarah van Beilen
  • Meisjes Junior B - 100mH - 15,08
Sofie Kruise
  • Meisjes Junior B - Discus - 27,76
Sarah van Beilen
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,70
Suzan Plat
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,25

Hoogtepunten

Sarah van Beilen MJB 100mH
  • 15,08
  • Suzan Plat MJB Ver
  • 5,25
  • Nina Hol MJB Hoog
  • 1,50
  • Suzan Plat MJB 400m
  • 1:00,86
  • Sarah van Beilen MJB Hoog
  • 1,70
  •  

    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Suzan Plat AV PEC 1910 Meisjes 12,82 +1.4 m/s12,96 710
    16 Julia Warlich AV PEC 1910 Meisjes 14,67 +1.4 m/s15,20 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Suzan Plat AV PEC 1910 Meisjes 1:00,86 1:01,74 751
    4 Minke Nijhuis AV PEC 1910 Meisjes 1:03,97 1:02,98 0


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Danique Bosgoed AV PEC 1910 Meisjes 4:56,62 4:57,70 697
    4 Julia Eisen AV PEC 1910 Meisjes 5:21,40 5:00,86 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Sarah van Beilen AV PEC 1910 Meisjes 15,08 +1.1 m/s15,23 740
    15 Sanne Pot AV PEC 1910 Meisjes 19,81 +0.7 m/s20,74 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJB 4 50,56 741
    2 AV Horror Sneek Meisjes (4x100m) AV Horror Sneek - MJB 4 51,77 685
    3 AV `34 Apeldoorn Meisjes (4x100m) AV `34 Apeldoorn - MJB 4 52,32 660
    4 AV Athlos Meisjes (4x100m) AV Athlos - MJB 4 52,97 631
    5 AV PEC 1910 Meisjes (4x100m) AV PEC 1910 - MJB 4 54,01 587
    6 AAC `61 Meisjes (4x100m) AAC `61 - MJB 4 54,05 585
    7 HAC `63 Meisjes (4x100m) HAC `63 - MJB 4 56,19 499
    8 AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 57,00 468
    9 AV NOP Meisjes (4x100m) AV NOP - MJB 4 57,86 436
    10 AV Hanzesport Meisjes (4x100m) AV Hanzesport - MJB 0 DNS 0
    10 AV Impala Meisjes (4x100m) AV Impala - MJB 0 DNS 0
    10 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJB 0 DNS 0
    10 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Iris Nass AV PEC 1910 Meisjes 28,92 31,05 30,15 31,64 31,64 --- 628
    Sofie Kruise AV PEC 1910 Meisjes NM --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Sofie Kruise AV PEC 1910 Meisjes 22,33 24,19 27,76 26,51 27,76 --- 497
    13 Iris Nass AV PEC 1910 Meisjes X X 17,16 18,91 18,91 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Sofie Kruise AV PEC 1910 Meisjes 9,00 9,59 9,12 9,79 9,79 --- 575
    10 Iris Nass AV PEC 1910 Meisjes 9,26 8,68 8,54 9,04 9,26 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.75ResOBPTeam punten
    2 Sarah van Beilen AV PEC 1910 Meisjes O O XXO O XXX 1,70 --- 934
    7 Nina Hol AV PEC 1910 Meisjes O O O O XXO XXX 1,50 --- 0


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Suzan Plat AV PEC 1910 Meisjes 4,98 5,25 4,89 5,25 5,25 -0.2 m/s--- 736
    17 Julia Warlich AV PEC 1910 Meisjes 3,90 3,91 3,80 3,88 3,91 +0.2 m/s--- 0