Vereniging 'AV Attila' op 'Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

André Faesen
  • Senioren mannen - Polshoog - 4,40
Eni van Bree
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:02,22
Iris Bastmeijer
  • Senioren vrouwen - 100mH - 15,23
Tanita Hofmans
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,70
Jolien Stuijk
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,55
Tanita Hofmans
  • Senioren vrouwen - HSS - 11,28

Hoogtepunten

David Staat Msen 110mH
  • 16,08
  • Tanita Hofmans Vsen HSS
  • 11,28
  • Vincent Staat Msen Hoog
  • 1,85
  • André Faesen Msen Polshoog
  • 4,40
  • Eni van Bree Vsen 400m
  • 1:02,22
  • Niels Beks Msen 100m
  • 11,48
  • Jolien Stuijk Vsen Hoog
  • 1,55
  • Iris Bastmeijer Vsen 100mH
  • 15,23
  • Olle van der Walle Msen 200m
  • 23,62
  • Tanita Hofmans Vsen Hoog
  • 1,70
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Niels Beks AV Attila Mannen 11,48 +1.0 m/s11,42 692
    12 Domingos Muanza AV Attila Mannen 11,64 +1.0 m/s11,42 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Olle van der Walle AV Attila Mannen 23,62 +1.7 m/s24,21 680
    Niels Beks AV Attila Mannen DNS 22,70 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Toine van Beckhoven AV Attila Mannen 53,88 52,98 644


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Jeroen Simons AV Attila Mannen 2:27,81 2:10,00 358


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Mike Rasenberg AV Attila Mannen 17:16,75 16:57,29 578


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 David Staat AV Attila Mannen 16,08 +2.1 m/s16,20 741
    Alain Bettonviel AV Attila Mannen DNF 16,77 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek Mannen (Zweedse) Eindhoven Atletiek - Msen 4 2:01,34 916
    2 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:01,58 912
    3 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 4 2:02,42 898
    4 Nijmegen Atletiek Mannen (Zweedse) Nijmegen Atletiek - Msen 4 2:04,46 865
    5 AV Wijchen Mannen (Zweedse) AV Wijchen - Msen 4 2:05,49 848
    6 Ciko `66 Mannen (Zweedse) Ciko `66 - Msen 4 2:06,60 831
    7 Prins Hendrik Mannen (Zweedse) Prins Hendrik - Msen 4 2:07,66 815
    8 ARV Achilles Mannen (Zweedse) ARV Achilles - Msen 4 2:10,11 778
    9 AV Sprint Mannen (Zweedse) AV Sprint - Msen 4 2:10,22 776
    10 NSAV `t Haasje Mannen (Zweedse) NSAV `t Haasje - Msen 4 2:10,72 769
    11 Scorpio Mannen (Zweedse) Scorpio - Msen 4 2:14,40 717
    12 WAV Tartletos Mannen (Zweedse) WAV Tartletos - Msen 4 2:21,12 629


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Joeri Coolen AV Attila Mannen 9,76 10,12 10,09 9,67 10,12 10,30 469
    17 Ferdi van Schijndel AV Attila Mannen 9,54 9,36 9,78 9,54 9,78 10,18 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Ferdi van Schijndel AV Attila Mannen 21,58 19,24 18,87 18,87 21,58 25,00 324
    13 Joeri Coolen AV Attila Mannen X 20,10 20,50 21,46 21,46 25,00 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Vincent Staat AV Attila Mannen 1,85 1,95 725
    Jaro Ijpelaar AV Attila Mannen DNS 1,85 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 André Faesen AV Attila Mannen 4,40 4,40 909


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Domingos Muanza AV Attila Mannen 6,09 6,29 - - 6,29 +2.4 m/s6,50 669
    13 Vincent Staat AV Attila Mannen 5,91 5,91 6,02 5,98 6,02 +0.2 m/s6,30 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Jolien Stuijk AV Attila Vrouwen 13,33 +0.4 m/s13,87 618
    Susan Bekkers AV Attila Vrouwen DQ --- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Iris Bastmeijer AV Attila Vrouwen 27,22 -0.9 m/s26,41 668


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Eni van Bree AV Attila Vrouwen 1:02,22 1:00,03 711


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Judi Becx AV Attila Vrouwen 2:34,87 2:30,00 620


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Noël van Selow AV Attila Vrouwen 12:15,22 --- 452


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Iris Bastmeijer AV Attila Vrouwen 15,23 +2.9 m/s15,20 724


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track Vrouwen (Zweedse) U-Track - Vsen 4 2:26,31 925
    2 AV Passaat Vrouwen (Zweedse) AV Passaat - Vsen 4 2:26,82 919
    3 Scorpio Vrouwen (Zweedse) Scorpio - Vsen 4 2:27,01 917
    4 Ciko `66 Vrouwen (Zweedse) Ciko `66 - Vsen 4 2:27,42 912
    5 NSAV `t Haasje Vrouwen (Zweedse) NSAV `t Haasje - Vsen 4 2:27,89 906
    6 WAV Tartletos Vrouwen (Zweedse) WAV Tartletos - Vsen 4 2:29,08 892
    7 AV Generaal Michaelis Vrouwen (Zweedse) AV Generaal Michaelis - Vsen 4 2:31,99 858
    8 Prins Hendrik Vrouwen (Zweedse) Prins Hendrik - Vsen 4 2:33,93 836
    9 AV Attila Vrouwen (Zweedse) AV Attila - Vsen 4 2:35,14 823
    10 Nijmegen Atletiek Vrouwen (Zweedse) Nijmegen Atletiek - Vsen 4 2:36,72 806
    11 Fit Vrouwen (Zweedse) Fit - Vsen 4 2:40,32 769
    12 AV Wijchen Vrouwen (Zweedse) AV Wijchen - Vsen 4 2:40,75 764


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Carlijn va...en Heuvel AV Attila Vrouwen X 25,69 22,45 X 25,69 --- 452


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Carlijn va...en Heuvel AV Attila Vrouwen 9,75 9,74 10,42 9,42 10,42 11,63 618


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tanita Hofmans AV Attila Vrouwen 1,70 1,76 934
    2 Jolien Stuijk AV Attila Vrouwen 1,55 1,60 0


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Tanita Hofmans AV Attila Vrouwen 10,41 10,89 10,86 11,28 11,28 +3.9 m/s11,00 789