Vereniging 'Ciko `66' op 'Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Ezra Hendriks
  • Masters Mannen - 100m - 12,14
Ricardo Rivers
  • Masters Mannen - 200m - 24,13
Ezra Hendriks
  • Masters Mannen - 200m - 24,37
Arie Owen
  • Masters Mannen - 5000m - 16:37,8h

Hoogtepunten

Ricardo Rivers M35 200m
  • 24,13
  • Arie Owen M40 5000m
  • 16:37,8h
  • Roland Hartjes M45 Hoog
  • 1,65
  • Erik Delpeut M45 800m
  • 2:14,72
  • Ezra Hendriks M40 200m
  • 24,37
  •  

    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Team Categorie 100m OBPTeam punten
    2 Ezra Hendriks Ciko `66 Ciko `66 Mannen M40 12,14 m/s12,10 659
    22 Frank Zanderink Ciko `66 Ciko `66 Mannen M55 14,70 m/s14,54 0


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Team Categorie 200m OBPTeam punten
    2 Ricardo Rivers Ciko `66 Ciko `66 Mannen M35 24,13 -1.4 m/s23,92 0
    3 Ezra Hendriks Ciko `66 Ciko `66 Mannen M40 24,37 -1.4 m/s23,73 716


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam Team Categorie 800mOBPTeam punten
    7 Erik Delpeut Ciko `66 Ciko `66 Mannen M45 2:14,72 2:11,69 663


    Masters Mannen - 5000 meter

    # Naam Team Categorie 5000mOBPTeam punten
    1 Arie Owen Ciko `66 Ciko `66 Mannen M40 16:37,8h 16:20,54 710


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis Mannen Team 1 (Zweedse) Altis - M35 4 2:08,8h 797
    2 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - M35 4 2:11,0h 765
    3 AC TION Mannen (Zweedse) AC TION - M35 4 2:13,0h 737
    4 Ciko `66 Mannen (Zweedse) Ciko `66 - M35 4 2:13,1h 735
    5 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - M35 4 2:16,3h 692
    6 GAC Hilversum Mannen (Zweedse) GAC Hilversum - M35 4 2:17,3h 678
    7 AV Impala Mannen (Zweedse) AV Impala - M35 4 2:19,5h 650
    8 AV Pallas `67 Mannen (Zweedse) AV Pallas `67 - M35 4 2:21,9h 620
    9 AV Daventria 1906 Mannen (Zweedse) AV Daventria 1906 - M35 4 2:31,4h 510
    10 AV Wijchen Mannen (Zweedse) AV Wijchen - M35 4 2:38,2h 440
    11 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - M35 4 2:39,3h 429
    12 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - M35 4 2:39,7h 425
    13 Altis Mannen Team 2 (Zweedse) Altis - M35 4 2:44,7h 378
    14 Climax Mannen (Zweedse) Climax - M35 4 2:45,4h 372
    15 AV Heerenveen Mannen (Zweedse) AV Heerenveen - M35 4 2:52,9h 307
    16 AV Zuidwal Mannen (Zweedse) AV Zuidwal - M35 0 DNS 0
    16 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - M35 0 DNS 0
    16 Nijmegen Atletiek Mannen (Zweedse) Nijmegen Atletiek - M35 0 DNS 0
    16 Tempo AV Mannen (Zweedse) Tempo AV - M35 0 DNS 0


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam Team Categorie KogelOBPTeam punten
    20 Roland Hartjes Ciko `66 Ciko `66 Mannen M45 9,03 --- 503
    31 Frank Zanderink Ciko `66 Ciko `66 Mannen M55 8,03 --- 0


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam Team Categorie HoogOBPTeam punten
    4 Roland Hartjes Ciko `66 Ciko `66 Mannen M45 1,65 --- 671
    6 Richard van Bommel Ciko `66 Ciko `66 Mannen M45 1,55 --- 0


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Team Categorie Ver OBPTeam punten
    9 Richard van Bommel Ciko `66 Ciko `66 Mannen M45 4,73 m/s--- 463