Vereniging 'SAV' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Paul Olofsen
  • Senioren mannen - Discus - 39,98
Kjell Heinsius
  • Senioren mannen - Discus - 38,09
Paul Olofsen
  • Senioren mannen - Kogel - 14,72
Kay Olofsen
  • Senioren mannen - Kogel - 14,52

Hoogtepunten

Koen Selie Msen 800m
  • 2:05,31
  • Anja Dudink Vsen Ver
  • 4,16
  • Kay Olofsen Msen Kogel
  • 14,52
  • Carla Beertsen Vsen Discus
  • 24,55
  • Paul Olofsen Msen Discus
  • 39,98
  • Nicole Bakker Vsen 400m
  • 1:12,11
  • Nicole Bakker Vsen 200m
  • 30,34
  • Kjell Heinsius Msen Discus
  • 38,09
  • Paul Olofsen Msen Kogel
  • 14,72
  • Carla Beertsen Vsen Kogel
  • 8,10
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    22 Jelle van der Deure SAV Mannen 12,48 +1.2 m/s12,50 486
    Luismiguël Randt SAV Mannen DQ 11,45 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Luismiguël Randt SAV Mannen 24,14 +1.7 m/s--- 632
    26 Will Mok SAV Mannen 27,21 +1.7 m/s27,26 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Nick Wildoer SAV Mannen 56,31 54,92 554
    20 Jelle van der Deure SAV Mannen 56,82 57,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Koen Selie SAV Mannen 2:05,31 1:55,00 660
    15 Thijmen van Leeuwen SAV Mannen 2:09,30 2:15,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Marco Jong SAV Mannen 18:54,22 --- 430


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Nick Wildoer SAV Mannen 18,13 +0.9 m/s17,48 573
    16 Daniel Hoenderdos SAV Mannen 22,34 +0.8 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera Mannen (Zweedse) AV Hera - Msen 4 2:03,90 874
    2 DEM Mannen Team 1 (Zweedse) DEM - Msen 4 2:04,27 868
    3 AV Suomi Mannen (Zweedse) AV Suomi - Msen 4 2:05,13 854
    4 AV NOVA Mannen Team 1 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:05,29 851
    5 AV Edam Mannen (Zweedse) AV Edam - Msen 4 2:08,82 797
    6 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas - Msen 4 2:09,61 785
    7 SV Noordkop Mannen (Zweedse) SV Noordkop - Msen 4 2:11,85 753
    8 AV NOVA Mannen Team 2 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:14,23 720
    9 AV Hollandia Mannen (Zweedse) AV Hollandia - Msen 4 2:14,43 717
    10 Tempo AV Mannen (Zweedse) Tempo AV - Msen 4 2:14,57 715
    11 SAV Mannen (Zweedse) SAV - Msen 4 2:15,81 698
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (Zweedse) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 2:18,53 662
    13 AV Trias Mannen (Zweedse) AV Trias - Msen 4 2:21,79 621
    14 AV Atos Mannen (Zweedse) AV Atos - Msen 4 2:24,30 591
    15 AC Waterland Mannen (Zweedse) AC Waterland - Msen 4 2:27,10 558
    16 AKU / AV Startbaan Mannen (Zweedse) - Msen 0 DNS 0
    16 AV NOVA Mannen Team 3 (Zweedse) AV NOVA - Msen 0 DNS 0
    16 DEM Mannen Team 2 (Zweedse) DEM - Msen 4 DNS 0
    16 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Paul Olofsen SAV Mannen 37,82 39,98 39,98 --- 685
    3 Kjell Heinsius SAV Mannen 38,09 36,15 34,69 38,09 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Paul Olofsen SAV Mannen 14,72 14,72 --- 772
    2 Kay Olofsen SAV Mannen 14,27 14,31 14,44 14,52 14,52 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Matthijs Jong SAV Mannen 1,75 --- 634


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    18 Will Mok SAV Mannen 9,88 9,88 -1.2 m/s--- 323


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Anja Dudink SAV Vrouwen 14,61 +1.0 m/s--- 416
    13 Daphne Broer SAV Vrouwen 14,89 +1.0 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Nicole Bakker SAV Vrouwen 30,34 +1.9 m/s--- 461
    16 Marion Dekker SAV Vrouwen 34,12 +1.9 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Nicole Bakker SAV Vrouwen 1:12,11 1:07,00 464


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Marion Dekker SAV Vrouwen 3:02,46 2:47,00 379


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Sylvia Bos SAV Vrouwen 14:38,68 12:10,00 186
    Tessa Beertsen SAV Vrouwen DNS 13:09,00 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Loes Essen SAV Vrouwen 20,89 +0.7 m/s--- 285


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Vrouwen (Zweedse) AV Lycurgus - Vsen 4 2:25,77 932
    2 AV Trias Vrouwen (Zweedse) AV Trias - Vsen 4 2:32,70 850
    3 AV Hera Vrouwen (Zweedse) AV Hera - Vsen 4 2:39,75 774
    4 SV Noordkop Vrouwen (Zweedse) SV Noordkop - Vsen 4 2:45,23 720
    5 AV Suomi Vrouwen (Zweedse) AV Suomi - Vsen 4 2:48,02 694
    6 Phanos Vrouwen (Zweedse) Phanos - Vsen 4 2:50,20 674
    7 SAV Vrouwen (Zweedse) SAV - Vsen 4 2:52,06 657
    8 AC Waterland Vrouwen (Zweedse) AC Waterland - Vsen 0 DNS 0
    8 AKU / AV Startbaan Vrouwen (Zweedse) - Vsen 0 DNS 0
    8 AV Atos Vrouwen (Zweedse) AV Atos - Vsen 0 DNS 0
    8 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen (Zweedse) AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen 0 DNS 0
    8 DEM Vrouwen (Zweedse) DEM - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Carla Beertsen SAV Vrouwen 24,55 24,55 27,90 427


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Carla Beertsen SAV Vrouwen 7,94 7,96 8,10 8,10 8,90 454
    18 Daphne Broer SAV Vrouwen 6,44 6,16 6,33 6,44 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Loes Essen SAV Vrouwen 1,20 --- 348


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    10 Anja Dudink SAV Vrouwen - 4,16 4,09 - 4,16 +1.4 m/s--- 465