Vereniging 'AV Edam' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Bouke Bouma
  • Senioren mannen - 800m - 2:00,23
Marnix Kolkman
  • Senioren mannen - Hoog - 1,90
Danny Groot
  • Senioren mannen - HSS - 12,95

Hoogtepunten

Danny Groot Msen HSS
  • 12,95
  • Marnix Kolkman Msen Hoog
  • 1,90
  • Bouke Bouma Msen 800m
  • 2:00,23
  • Marnix Kolkman Msen 400m
  • 53,58
  • Nico Zwarthoed Msen 800m
  • 2:02,42
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Danny Groot AV Edam Mannen 11,69 +1.5 m/s11,91 646
    19 Bram Dobbenberg AV Edam Mannen 12,38 +1.2 m/s12,44 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Bram Dobbenberg AV Edam Mannen 25,27 +0.3 m/s25,22 534
    23 Ricardo Aberkrom AV Edam Mannen 26,43 +0.3 m/s25,79 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Marnix Kolkman AV Edam Mannen 53,58 55,00 656
    18 Nico Zwarthoed AV Edam Mannen 56,62 57,64 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Bouke Bouma AV Edam Mannen 2:00,23 1:57,98 744
    5 Nico Zwarthoed AV Edam Mannen 2:02,42 2:05,17 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Thijs Mossel AV Edam Mannen 17:16,40 16:58,54 579
    10 Joey Plat AV Edam Mannen 17:38,40 17:30,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Jan Tuijp AV Edam Mannen 19,81 +0.9 m/s19,12 461


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera Mannen (Zweedse) AV Hera - Msen 4 2:03,90 874
    2 DEM Mannen Team 1 (Zweedse) DEM - Msen 4 2:04,27 868
    3 AV Suomi Mannen (Zweedse) AV Suomi - Msen 4 2:05,13 854
    4 AV NOVA Mannen Team 1 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:05,29 851
    5 AV Edam Mannen (Zweedse) AV Edam - Msen 4 2:08,82 797
    6 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas - Msen 4 2:09,61 785
    7 SV Noordkop Mannen (Zweedse) SV Noordkop - Msen 4 2:11,85 753
    8 AV NOVA Mannen Team 2 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:14,23 720
    9 AV Hollandia Mannen (Zweedse) AV Hollandia - Msen 4 2:14,43 717
    10 Tempo AV Mannen (Zweedse) Tempo AV - Msen 4 2:14,57 715
    11 SAV Mannen (Zweedse) SAV - Msen 4 2:15,81 698
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (Zweedse) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 2:18,53 662
    13 AV Trias Mannen (Zweedse) AV Trias - Msen 4 2:21,79 621
    14 AV Atos Mannen (Zweedse) AV Atos - Msen 4 2:24,30 591
    15 AC Waterland Mannen (Zweedse) AC Waterland - Msen 4 2:27,10 558
    16 AKU / AV Startbaan Mannen (Zweedse) - Msen 0 DNS 0
    16 AV NOVA Mannen Team 3 (Zweedse) AV NOVA - Msen 0 DNS 0
    16 DEM Mannen Team 2 (Zweedse) DEM - Msen 4 DNS 0
    16 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Ricardo Aberkrom AV Edam Mannen 27,18 31,84 30,72 31,84 --- 516
    12 Erwin Bökenkamp AV Edam Mannen 29,46 30,08 30,34 30,34 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Erwin Bökenkamp AV Edam Mannen 11,60 11,14 11,28 11,56 11,60 --- 573
    10 Ricardo Aberkrom AV Edam Mannen 10,11 10,63 10,02 10,63 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Marnix Kolkman AV Edam Mannen 1,90 --- 769


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Danny Groot AV Edam Mannen 12,78 12,57 12,50 12,95 12,95 -0.4 m/s12,89 670