Vereniging 'DEM' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Jamaal Awad
  • Senioren mannen - 100m - 11,16
Dre Pinas
  • Senioren mannen - 400m - 50,82
Vyron Saridin
  • Senioren mannen - HSS - 12,31
Mariska Poel
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:41,27

Hoogtepunten

Michiel van der Groen Msen 800m
  • 2:04,13
  • Jamaal Awad Msen 100m
  • 11,16
  • Dion Kies Vsen 200m
  • 30,61
  • Mariska Poel Vsen 3000m
  • 10:41,27
  • Dion Kies Vsen Discus
  • 20,45
  • Dre Pinas Msen 400m
  • 50,82
  • Kevin Jansen Msen 100m
  • 11,51
  • Jamaal Awad Msen 200m
  • 23,59
  • Dion Kies Vsen Kogel
  • 7,92
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jamaal Awad DEM Mannen Team 1 11,16 +2.3 m/s11,28 766
    5 Kevin Jansen DEM Mannen Team 1 11,51 +2.3 m/s11,71 0
    21 Yael Scope DEM Mannen Team 2 12,47 +1.2 m/s12,50 488
    Synnargio Ignatia DEM Mannen Team 2 DNS 11,83 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Jamaal Awad DEM Mannen Team 1 23,59 -0.1 m/s22,80 683
    18 Timo Karreman DEM Mannen Team 2 25,52 +0.3 m/s26,79 514
    21 Ben Bakker DEM Mannen Team 2 26,11 +0.3 m/s25,91 0
    Kevin Jansen DEM Mannen Team 1 DNS 23,61 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Dre Pinas DEM Mannen Team 1 50,82 51,00 769
    9 Hans den Boer DEM Mannen Team 1 53,62 51,90 0
    Sydney Stengs DEM Mannen Team 2 DNS 1:05,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Michiel va...der Groen DEM Mannen Team 1 2:04,13 2:01,99 679
    11 Jelco Kohlenberg DEM Mannen Team 1 2:07,03 2:06,00 0
    14 Piet van Vuuren DEM Mannen Team 2 2:09,13 2:14,00 601
    26 Joran van der Stoep DEM Mannen Team 2 2:19,35 2:25,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Ronald Poel DEM Mannen Team 1 16:43,44 16:40,00 635
    17 Walter Kohlenberg DEM Mannen Team 1 19:33,70 --- 0
    Piet van Vuuren DEM Mannen Team 2 DNS --- 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Vyron Saridin DEM Mannen Team 1 19,37 +0.8 m/s--- 488
    13 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 20,45 +0.8 m/s--- 0
    18 Yael Scope DEM Mannen Team 2 25,40 +0.8 m/s--- 195


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera Mannen (Zweedse) AV Hera - Msen 4 2:03,90 874
    2 DEM Mannen Team 1 (Zweedse) DEM - Msen 4 2:04,27 868
    3 AV Suomi Mannen (Zweedse) AV Suomi - Msen 4 2:05,13 854
    4 AV NOVA Mannen Team 1 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:05,29 851
    5 AV Edam Mannen (Zweedse) AV Edam - Msen 4 2:08,82 797
    6 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas - Msen 4 2:09,61 785
    7 SV Noordkop Mannen (Zweedse) SV Noordkop - Msen 4 2:11,85 753
    8 AV NOVA Mannen Team 2 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:14,23 720
    9 AV Hollandia Mannen (Zweedse) AV Hollandia - Msen 4 2:14,43 717
    10 Tempo AV Mannen (Zweedse) Tempo AV - Msen 4 2:14,57 715
    11 SAV Mannen (Zweedse) SAV - Msen 4 2:15,81 698
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (Zweedse) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 2:18,53 662
    13 AV Trias Mannen (Zweedse) AV Trias - Msen 4 2:21,79 621
    14 AV Atos Mannen (Zweedse) AV Atos - Msen 4 2:24,30 591
    15 AC Waterland Mannen (Zweedse) AC Waterland - Msen 4 2:27,10 558
    16 AKU / AV Startbaan Mannen (Zweedse) - Msen 0 DNS 0
    16 AV NOVA Mannen Team 3 (Zweedse) AV NOVA - Msen 0 DNS 0
    16 DEM Mannen Team 2 (Zweedse) DEM - Msen 4 DNS 0
    16 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Jack Dekker DEM Mannen Team 1 23,01 27,01 27,01 --- 404
    18 Antwayne White DEM Mannen Team 2 22,07 24,25 24,25 --- 336
    20 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 22,02 22,02 --- 0
    22 Sjoerd Neuteboom DEM Mannen Team 2 17,79 18,92 19,05 19,95 19,95 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    18 Jack Dekker DEM Mannen Team 1 8,97 9,08 8,84 9,08 --- 391
    19 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 8,03 8,03 --- 0
    24 Sjoerd Neuteboom DEM Mannen Team 2 6,10 7,19 6,59 7,19 --- 238


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Dre Pinas DEM Mannen Team 1 1,70 --- 587
    14 Antwayne White DEM Mannen Team 2 1,60 --- 492


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Vyron Saridin DEM Mannen Team 1 12,31 12,08 12,31 +0.0 m/s--- 602
    5 Antwayne White DEM Mannen Team 2 11,66 11,49 11,66 -1.0 m/s--- 530
    8 Joris de Ruiter DEM Mannen Team 1 10,93 10,98 11,20 11,20 -0.1 m/s--- 0
    20 Joran van der Stoep DEM Mannen Team 2 9,32 9,15 9,30 9,48 9,48 -1.4 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Dion Kies DEM Vrouwen 30,61 -0.4 m/s20,91 445


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Mariska Poel DEM Vrouwen 10:41,27 10:29,90 691


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Dion Kies DEM Vrouwen 18,36 16,65 20,45 20,45 24,95 330


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Dion Kies DEM Vrouwen 7,83 6,90 6,86 7,92 7,92 8,10 440