Vereniging 'AV Hylas' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Koen Oostinga Msen 400m
  • 55,22
  • Erik Heijink Msen 400m
  • 52,39
  • Erik Heijink Msen 200m
  • 23,58
  • Ruben Alba Arias Msen 800m
  • 2:02,96
  • Peter Jan Laverman Msen 800m
  • 2:03,82
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Maël Kramer AV Hylas Mannen 11,95 +1.5 m/s11,93 591
    Jim Houtenbos AV Hylas Mannen DNS 13,05 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Erik Heijink AV Hylas Mannen 23,58 -0.1 m/s22,95 684
    13 Julian Kunst AV Hylas Mannen 24,89 +1.3 m/s24,05 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Erik Heijink AV Hylas Mannen 52,39 51,97 703
    15 Koen Oostinga AV Hylas Mannen 55,22 58,90 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Ruben Alba Arias AV Hylas Mannen 2:02,96 2:00,00 698
    8 Peter Jan Laverman AV Hylas Mannen 2:03,82 2:01,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Hugo Kleve AV Hylas Mannen 23:17,19 --- 133


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera Mannen (Zweedse) AV Hera - Msen 4 2:03,90 874
    2 DEM Mannen Team 1 (Zweedse) DEM - Msen 4 2:04,27 868
    3 AV Suomi Mannen (Zweedse) AV Suomi - Msen 4 2:05,13 854
    4 AV NOVA Mannen Team 1 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:05,29 851
    5 AV Edam Mannen (Zweedse) AV Edam - Msen 4 2:08,82 797
    6 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas - Msen 4 2:09,61 785
    7 SV Noordkop Mannen (Zweedse) SV Noordkop - Msen 4 2:11,85 753
    8 AV NOVA Mannen Team 2 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:14,23 720
    9 AV Hollandia Mannen (Zweedse) AV Hollandia - Msen 4 2:14,43 717
    10 Tempo AV Mannen (Zweedse) Tempo AV - Msen 4 2:14,57 715
    11 SAV Mannen (Zweedse) SAV - Msen 4 2:15,81 698
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (Zweedse) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 2:18,53 662
    13 AV Trias Mannen (Zweedse) AV Trias - Msen 4 2:21,79 621
    14 AV Atos Mannen (Zweedse) AV Atos - Msen 4 2:24,30 591
    15 AC Waterland Mannen (Zweedse) AC Waterland - Msen 4 2:27,10 558
    16 AKU / AV Startbaan Mannen (Zweedse) - Msen 0 DNS 0
    16 AV NOVA Mannen Team 3 (Zweedse) AV NOVA - Msen 0 DNS 0
    16 DEM Mannen Team 2 (Zweedse) DEM - Msen 4 DNS 0
    16 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    21 Jeroen de Wolf AV Hylas Mannen 21,33 19,75 21,26 20,49 21,33 --- 260
    Jorge Luis...zar Duany AV Hylas Mannen - - - - DNS --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    20 Jeroen de Wolf AV Hylas Mannen 8,02 7,84 8,01 7,71 8,02 --- 307
    Jorge Luis...zar Duany AV Hylas Mannen - - - - DNS --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Olav Mulder AV Hylas Mannen 1,60 --- 492


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    15 Luuk Veldman AV Hylas Mannen 9,86 9,91 10,22 10,15 10,22 -1.8 m/s--- 364
    Jeroen de Wolf AV Hylas Mannen X X NM --- 0