Vereniging 'AV DOKEV Anna Paulowna' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Peranavan Balasupramaniam Msen 100m
  • 12,11
  • Peranavan Balasupramaniam Msen 400m
  • 54,69
  • Alex Vaars Msen 200m
  • 25,63
  • Mika Brouwer Msen Hoog
  • 1,65
  • Laura Leijen Vsen Hoog
  • 1,40
  • Laura Leijen Vsen Discus
  • 28,35
  • Mika Brouwer Msen 100m
  • 12,08
  • Laura Leijen Vsen Kogel
  • 9,96
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Mika Brouwer AV DOKEV A...na Mannen 12,08 +1.2 m/s12,82 564
    15 Peranavan ...pramaniam AV DOKEV A...na Mannen 12,11 +1.5 m/s11,90 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Alex Vaars AV DOKEV A...na Mannen 25,63 +0.3 m/s25,00 505


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Peranavan ...pramaniam AV DOKEV A...na Mannen 54,69 54,51 613
    29 Ketharan ...pramaniam AV DOKEV A...na Mannen 1:03,57 1:00,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    28 Chris Eykelenboom AV DOKEV A...na Mannen 2:31,62 2:38,49 316


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Alex Vaars AV DOKEV A...na Mannen 21,27 +0.9 m/s19,10 378


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera Mannen (Zweedse) AV Hera - Msen 4 2:03,90 874
    2 DEM Mannen Team 1 (Zweedse) DEM - Msen 4 2:04,27 868
    3 AV Suomi Mannen (Zweedse) AV Suomi - Msen 4 2:05,13 854
    4 AV NOVA Mannen Team 1 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:05,29 851
    5 AV Edam Mannen (Zweedse) AV Edam - Msen 4 2:08,82 797
    6 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas - Msen 4 2:09,61 785
    7 SV Noordkop Mannen (Zweedse) SV Noordkop - Msen 4 2:11,85 753
    8 AV NOVA Mannen Team 2 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:14,23 720
    9 AV Hollandia Mannen (Zweedse) AV Hollandia - Msen 4 2:14,43 717
    10 Tempo AV Mannen (Zweedse) Tempo AV - Msen 4 2:14,57 715
    11 SAV Mannen (Zweedse) SAV - Msen 4 2:15,81 698
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (Zweedse) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 2:18,53 662
    13 AV Trias Mannen (Zweedse) AV Trias - Msen 4 2:21,79 621
    14 AV Atos Mannen (Zweedse) AV Atos - Msen 4 2:24,30 591
    15 AC Waterland Mannen (Zweedse) AC Waterland - Msen 4 2:27,10 558
    16 AKU / AV Startbaan Mannen (Zweedse) - Msen 0 DNS 0
    16 AV NOVA Mannen Team 3 (Zweedse) AV NOVA - Msen 0 DNS 0
    16 DEM Mannen Team 2 (Zweedse) DEM - Msen 4 DNS 0
    16 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    23 Chris Eykelenboom AV DOKEV A...na Mannen 17,54 19,12 19,12 20,00 198
    24 Ketharan ...pramaniam AV DOKEV A...na Mannen 16,17 14,79 17,44 18,04 18,04 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Herman Jansen AV DOKEV A...na Mannen 9,89 10,13 9,55 10,13 --- 470


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Mika Brouwer AV DOKEV A...na Mannen 1,65 --- 540


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    17 Chris Eykelenboom AV DOKEV A...na Mannen 9,38 9,31 9,94 10,01 10,01 -0.3 m/s10,84 339


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Laura Leijen AV DOKEV A...a Vrouwen 23,43 28,35 28,02 27,28 28,35 --- 510


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Laura Leijen AV DOKEV A...a Vrouwen 9,50 9,93 9,82 9,96 9,96 --- 587


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Laura Leijen AV DOKEV A...a Vrouwen 1,40 --- 615