Vereniging 'AV Hera' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Koen Hoedjes
  • Senioren mannen - 100m - 11,29
Romello Christiaan
  • Senioren mannen - 200m - 22,97
Ronald Dekker
  • Senioren mannen - 400m - 49,33
Jim Kruiver
  • Senioren mannen - 800m - 2:01,80
Ruud Beerepoot
  • Senioren mannen - 5000m - 16:15,03
Ronald Dekker
  • Senioren mannen - 110mH - 16,11
Sandy Lundgren
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,75
Sandy Lundgren
  • Senioren vrouwen - 200m - 26,81
Hanne Hofmans
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:26,58
Jessica Schilder
  • Senioren vrouwen - Discus - 42,63
Jessica Schilder
  • Senioren vrouwen - Kogel - 14,54
Marijke Langendijk
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Jessica Schilder Vsen Discus
  • 42,63
  • Sandy Lundgren Vsen 100m
  • 12,75
  • Jim Kruiver Msen 800m
  • 2:01,80
  • Koen Hoedjes Msen 100m
  • 11,29
  • Ronald Dekker Msen 400m
  • 49,33
  • Marijke Langendijk Vsen Hoog
  • 1,50
  • Hanne Hofmans Vsen 800m
  • 2:26,58
  • Jessica Schilder Vsen Kogel
  • 14,54
  • Ronald Dekker Msen 110mH
  • 16,11
  • Romello Christiaan Msen 200m
  • 22,97
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Koen Hoedjes AV Hera Mannen 11,29 +2.3 m/s11,29 735
    25 Thijs Helsloot AV Hera Mannen 12,64 +1.2 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Romello Christiaan AV Hera Mannen 22,97 +1.3 m/s23,13 743
    24 Thijs Helsloot AV Hera Mannen 26,44 +1.7 m/s--- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ronald Dekker AV Hera Mannen 49,33 49,93 836
    16 Bart Klaver AV Hera Mannen 56,04 55,19 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jim Kruiver AV Hera Mannen 2:01,80 2:05,00 717
    12 Lars Philipsen AV Hera Mannen 2:07,23 1:59,89 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Ruud Beerepoot AV Hera Mannen 16:15,03 16:45,15 687
    4 Pepijn Smilda AV Hera Mannen 16:23,23 15:12,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Ronald Dekker AV Hera Mannen 16,11 +1.1 m/s16,32 739


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera Mannen (Zweedse) AV Hera - Msen 4 2:03,90 874
    2 DEM Mannen Team 1 (Zweedse) DEM - Msen 4 2:04,27 868
    3 AV Suomi Mannen (Zweedse) AV Suomi - Msen 4 2:05,13 854
    4 AV NOVA Mannen Team 1 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:05,29 851
    5 AV Edam Mannen (Zweedse) AV Edam - Msen 4 2:08,82 797
    6 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas - Msen 4 2:09,61 785
    7 SV Noordkop Mannen (Zweedse) SV Noordkop - Msen 4 2:11,85 753
    8 AV NOVA Mannen Team 2 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:14,23 720
    9 AV Hollandia Mannen (Zweedse) AV Hollandia - Msen 4 2:14,43 717
    10 Tempo AV Mannen (Zweedse) Tempo AV - Msen 4 2:14,57 715
    11 SAV Mannen (Zweedse) SAV - Msen 4 2:15,81 698
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (Zweedse) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 2:18,53 662
    13 AV Trias Mannen (Zweedse) AV Trias - Msen 4 2:21,79 621
    14 AV Atos Mannen (Zweedse) AV Atos - Msen 4 2:24,30 591
    15 AC Waterland Mannen (Zweedse) AC Waterland - Msen 4 2:27,10 558
    16 AKU / AV Startbaan Mannen (Zweedse) - Msen 0 DNS 0
    16 AV NOVA Mannen Team 3 (Zweedse) AV NOVA - Msen 0 DNS 0
    16 DEM Mannen Team 2 (Zweedse) DEM - Msen 4 DNS 0
    16 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Robin Korving AV Hera Mannen 30,25 30,67 30,67 --- 489
    Sebastiaan Huijs AV Hera Mannen - - - - DNS --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Sebastiaan Huijs AV Hera Mannen 11,52 11,38 12,52 11,88 12,52 12,46 634
    Robin Korving AV Hera Mannen - - - - DNS --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Lars Hierck AV Hera Mannen 1,75 1,80 634


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Robin Korving AV Hera Mannen 11,30 10,94 11,30 -2.1 m/s--- 490
    16 Max Gruisinga AV Hera Mannen 10,07 10,00 10,05 10,07 -1.4 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 12,75 +2.6 m/s12,60 723


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 26,81 -0.4 m/s25,90 699
    7 Marijke Langendijk AV Hera Vrouwen 29,73 -0.4 m/s28,00 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Maud Feenstra AV Hera Vrouwen 1:08,05 1:03,50 557
    6 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 1:08,98 1:05,00 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Hanne Hofmans AV Hera Vrouwen 2:26,58 2:30,00 710


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Hanne Hofmans AV Hera Vrouwen DQ --- 0
    Selma Borst AV Hera Vrouwen DNS 11:20,00 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 18,58 +0.4 m/s18,37 432


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Vrouwen (Zweedse) AV Lycurgus - Vsen 4 2:25,77 932
    2 AV Trias Vrouwen (Zweedse) AV Trias - Vsen 4 2:32,70 850
    3 AV Hera Vrouwen (Zweedse) AV Hera - Vsen 4 2:39,75 774
    4 SV Noordkop Vrouwen (Zweedse) SV Noordkop - Vsen 4 2:45,23 720
    5 AV Suomi Vrouwen (Zweedse) AV Suomi - Vsen 4 2:48,02 694
    6 Phanos Vrouwen (Zweedse) Phanos - Vsen 4 2:50,20 674
    7 SAV Vrouwen (Zweedse) SAV - Vsen 4 2:52,06 657
    8 AC Waterland Vrouwen (Zweedse) AC Waterland - Vsen 0 DNS 0
    8 AKU / AV Startbaan Vrouwen (Zweedse) - Vsen 0 DNS 0
    8 AV Atos Vrouwen (Zweedse) AV Atos - Vsen 0 DNS 0
    8 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen (Zweedse) AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen 0 DNS 0
    8 DEM Vrouwen (Zweedse) DEM - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jessica Schilder AV Hera Vrouwen 40,58 42,63 42,63 44,77 781
    4 Robin Post AV Hera Vrouwen 31,13 33,11 31,78 32,53 33,11 33,00 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jessica Schilder AV Hera Vrouwen 13,63 14,34 13,99 14,54 14,54 16,24 869
    7 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 9,61 9,30 9,19 9,61 10,94 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Marijke Langendijk AV Hera Vrouwen 1,50 1,50 726


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 4,59 4,52 - - 4,59 +2.8 m/s4,60 576