Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Angelo Visser
  • Jongens Junior B - 200m - 24,99
Ziad Bouferrah
  • Jongens Junior B - 800m - 2:05,07
Angelo Visser
  • Jongens Junior B - 800m - 2:05,99
Daniël van de Merwe
  • Jongens Junior B - 110mH - 16,92
Ziad Bouferrah
  • Jongens Junior B - HSS - 11,27

Hoogtepunten

Daniël van de Merwe JJB 110mH
  • 16,92
  • Ziad Bouferrah JJB 800m
  • 2:05,07
  • Angelo Visser JJB 200m
  • 24,99
  • Sheralda Bottse MJB 800m
  • 2:40,10
  • Francis van Rookhuizen MJB Hoog
  • 1,40
  • Angelo Visser JJB 800m
  • 2:05,99
  • Julia Jongejeugd MJB HSS
  • 9,21
  • Zoë Riepen MJB Kogel
  • 9,14
  • Ziad Bouferrah JJB HSS
  • 11,27
  • Julia Jongejeugd MJB Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Daniël van de Merwe AV NEA-Volharding Jongens 13,16 -0.7 m/s--- 363
    Jos Nijenhuis AV NEA-Volharding Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Angelo Visser AV NEA-Volharding Jongens 24,99 -0.1 m/s25,00 558


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ziad Bouferrah AV NEA-Volharding Jongens 2:05,07 2:06,59 664
    3 Angelo Visser AV NEA-Volharding Jongens 2:05,99 2:07,12 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Daniël van de Merwe AV NEA-Volharding Jongens 16,92 -1.6 m/s16,00 667
    Raoul van de Laar AV NEA-Volharding Jongens DNS 16,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Jongens Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 4 45,00 745
    2 AV Hera Jongens (4x100m) AV Hera - JJB 4 46,00 688
    3 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJB 4 48,24 569
    4 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJB 4 48,78 541
    5 AV Edam Jongens (4x100m) AV Edam - JJB 4 49,06 528
    6 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJB 4 49,25 518
    7 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJB 4 49,30 516
    8 AV Hollandia Jongens Team 1 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 50,78 446
    9 AV Hollandia Jongens Team 2 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 52,16 384
    10 AV NOVA Jongens (4x100m) AV NOVA - JJB 4 54,54 286
    11 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJB 4 55,39 252
    12 AV Castricum Jongens (4x100m) AV Castricum - JJB 0 DNS 0
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Jongens (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJB 0 DNS 0
    12 AV Hylas Jongens (4x100m) AV Hylas - JJB 0 DNS 0
    12 AV Lycurgus Jongens Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 0 DNS 0
    12 AV Trias Jongens (4x100m) AV Trias - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Bjorn Bloemendaal AV NEA-Volharding Jongens 22,19 20,97 21,48 --- 22,19 --- 184


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Timothy Mulder AV NEA-Volharding Jongens --- 11,65 11,98 10,03 11,98 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Timothy Mulder AV NEA-Volharding Jongens 6,33 6,66 5,99 6,57 6,66 --- 191
    Jos Nijenhuis AV NEA-Volharding Jongens - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Bjorn Bloemendaal AV NEA-Volharding Jongens 1,30 --- 188


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Ziad Bouferrah AV NEA-Volharding Jongens 10,97 11,27 11,27 11,23 11,27 +0.9 m/s--- 486


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Lisa de Boer AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 14,08 +0.3 m/s13,30 495
    20 Amber van der Klei AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 15,33 -1.4 m/s14,00 0


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Sheralda Bottse AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 29,48 -2.5 m/s28,50 0
    17 Linda van der Klei AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 30,50 -2.4 m/s29,00 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Sheralda Bottse AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 2:40,10 2:42,57 568


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Mila Kuller AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 18,46 -0.7 m/s18,00 441
    16 Amber van der Klei AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 19,31 -0.7 m/s18,00 382
    18 Linda van der Klei AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 20,55 -0.7 m/s17,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 4 50,62 738
    2 KAV Holland Meisjes Team 1 (4x100m) KAV Holland - MJB 4 51,50 697
    3 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJB 4 54,06 585
    4 AV Hera Meisjes Team 1 (4x100m) AV Hera - MJB 4 54,83 553
    5 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJB 4 54,99 546
    5 AV Hollandia Meisjes (4x100m) AV Hollandia - MJB 4 54,99 546
    7 AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 4 55,61 521
    8 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJB 4 56,52 486
    9 AV Haarlem Meisjes (4x100m) AV Haarlem - MJB 4 58,00 431
    10 SV Noordkop Meisjes (4x100m) SV Noordkop - MJB 4 58,25 422
    11 AV Hera Meisjes Team 2 (4x100m) AV Hera - MJB 4 1:02,88 267
    12 AV Lycurgus Meisjes Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 0 DNS 0
    12 AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 0 DNS 0
    12 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJB 0 DNS 0
    12 KAV Holland Meisjes Team 2 (4x100m) KAV Holland - MJB 0 DNS 0
    12 SAV Meisjes (4x100m) SAV - MJB 4 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Mila Kuller AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 --- 21,67 21,11 23,03 23,03 --- 465
    18 Zoë Riepen AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 16,06 17,53 --- --- 17,53 --- 344


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Julia Jongejeugd AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 22,04 27,13 --- 26,31 27,13 --- 484
    8 Zoë Riepen AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 23,69 25,29 20,91 --- 25,29 --- 444
    17 Mila Kuller AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 --- 17,82 --- --- 17,82 --- 0
    19 Francis va...ookhuizen AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 --- --- 13,75 16,04 16,04 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Zoë Riepen AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 9,14 8,10 8,86 8,22 9,14 --- 530


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Julia Jongejeugd AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 1,45 --- 672
    11 Francis va...ookhuizen AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 1,40 --- 615


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Julia Jongejeugd AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 9,14 9,21 9,16 9,12 9,21 +1.4 m/s--- 546
    8 Francis va...ookhuizen AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 8,88 8,81 8,28 8,38 8,88 +0.0 m/s--- 505