Vereniging 'AV Hollandia' op 'Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Bas Meester
  • Jongens Junior B - 200m - 24,78
Bas Meester
  • Jongens Junior B - 110mH - 16,11
Tristan Sneekes
  • Jongens Junior B - HSS - 11,01
Britt Nederveen
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,30

Hoogtepunten

Salina de Git MJB 100m
  • 13,88
  • Britt Nederveen MJB HSS
  • 8,89
  • Salina de Git MJB 200m
  • 28,12
  • Bas Meester JJB 110mH
  • 16,11
  • Bas Meester JJB 200m
  • 24,78
  • Enzo Meerstra JJB 100m
  • 12,50
  • Melissa van Diepen MJB Hoog
  • 1,35
  • Tristan Sneekes JJB HSS
  • 11,01
  • Jim de Goes JJB Kogel
  • 9,85
  • Nyka Muijs MJB Kogel
  • 9,60
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    7 Enzo Meerstra Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 12,50 -0.3 m/s12,42 482
    16 Joël de Jong Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 14,36 -0.7 m/s--- 176


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    2 Bas Meester Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 24,78 -1.0 m/s--- 576
    13 Tim Alsema Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 28,18 -1.0 m/s--- 319
    15 Joël de Jong Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 30,97 -1.0 m/s--- 0
    Quinten van Delft Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    15 Tim Alsema Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 2:33,20 --- 299
    16 Jasper Houweling Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 2:33,28 --- 0
    Jim de Goes Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 DNS --- 0
    Quinten van Delft Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    2 Bas Meester Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 16,11 -2.0 m/s--- 739


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Jongens Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 4 45,00 745
    2 AV Hera Jongens (4x100m) AV Hera - JJB 4 46,00 688
    3 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJB 4 48,24 569
    4 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJB 4 48,78 541
    5 AV Edam Jongens (4x100m) AV Edam - JJB 4 49,06 528
    6 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJB 4 49,25 518
    7 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJB 4 49,30 516
    8 AV Hollandia Jongens Team 1 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 50,78 446
    9 AV Hollandia Jongens Team 2 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 52,16 384
    10 AV NOVA Jongens (4x100m) AV NOVA - JJB 4 54,54 286
    11 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJB 4 55,39 252
    12 AV Castricum Jongens (4x100m) AV Castricum - JJB 0 DNS 0
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Jongens (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJB 0 DNS 0
    12 AV Hylas Jongens (4x100m) AV Hylas - JJB 0 DNS 0
    12 AV Lycurgus Jongens Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 0 DNS 0
    12 AV Trias Jongens (4x100m) AV Trias - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    9 Jim de Goes Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 28,76 --- 308
    10 Kay Molier Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 27,51 --- 286


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    10 Jukka John Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 20,08 --- 225


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    8 Jim de Goes Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 9,85 --- 449
    14 Jasper Houweling Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 6,43 --- 170
    15 Jukka John Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 5,94 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    7 Enzo Meerstra Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 1,55 --- 444
    7 Tristan Sneekes Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 1,55 --- 0
    7 Kay Molier Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 1,55 --- 0
    7 Timothy Bennis Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 1,55 --- 444


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    3 Tristan Sneekes Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 11,01 +0.8 m/s--- 456
    6 Timothy Bennis Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 10,69 +1.5 m/s--- 419


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    4 Salina de Git Hollandia AV Hollandia Meisjes 13,88 +0.3 m/s--- 527
    11 Melissa van Diepen Hollandia AV Hollandia Meisjes 14,11 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    4 Salina de Git Hollandia AV Hollandia Meisjes 28,12 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    15 Carissa de Git Hollandia AV Hollandia Meisjes 2:54,73 --- 439


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    11 Britt Nederveen Hollandia AV Hollandia Meisjes 18,22 -1.3 m/s--- 458


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 4 50,62 738
    2 KAV Holland Meisjes Team 1 (4x100m) KAV Holland - MJB 4 51,50 697
    3 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJB 4 54,06 585
    4 AV Hera Meisjes Team 1 (4x100m) AV Hera - MJB 4 54,83 553
    5 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJB 4 54,99 546
    5 AV Hollandia Meisjes (4x100m) AV Hollandia - MJB 4 54,99 546
    7 AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 4 55,61 521
    8 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJB 4 56,52 486
    9 AV Haarlem Meisjes (4x100m) AV Haarlem - MJB 4 58,00 431
    10 SV Noordkop Meisjes (4x100m) SV Noordkop - MJB 4 58,25 422
    11 AV Hera Meisjes Team 2 (4x100m) AV Hera - MJB 4 1:02,88 267
    12 AV Lycurgus Meisjes Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 0 DNS 0
    12 AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 0 DNS 0
    12 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJB 0 DNS 0
    12 KAV Holland Meisjes Team 2 (4x100m) KAV Holland - MJB 0 DNS 0
    12 SAV Meisjes (4x100m) SAV - MJB 4 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    16 Nyka Muijs Hollandia AV Hollandia Meisjes 19,69 --- 393


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    11 Nyka Muijs Hollandia AV Hollandia Meisjes 21,23 --- 349


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    8 Nyka Muijs Hollandia AV Hollandia Meisjes 9,60 --- 562


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    15 Melissa van Diepen Hollandia AV Hollandia Meisjes 1,35 --- 550
    21 Carissa de Git Hollandia AV Hollandia Meisjes 1,10 --- 0


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    7 Britt Nederveen Hollandia AV Hollandia Meisjes 8,89 +0.9 m/s--- 506
    Niké Kwaad Hollandia AV Hollandia Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    3 Britt Nederveen Hollandia AV Hollandia Meisjes 2,30 --- 358