Vereniging 'SV Noordkop' op 'Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lara Smits MJB Hoog
  • 1,45
  • Andrea Martens MJB HSS
  • 7,81
  • Suzanne de Wit MJB Hoog
  • 1,35
  • Cindy ten Have MJB 100m
  • 15,20
  • Suzanne de Wit MJB 100mH
  • 17,85
  •  

    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Cindy ten Have SV Noordkop Meisjes 15,20 -0.5 m/s--- 335


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Sandra Vermolen SV Noordkop Meisjes 37,80 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Sandra Vermolen SV Noordkop Meisjes 3:14,21 --- 297


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Suzanne de Wit SV Noordkop Meisjes 17,85 -1.3 m/s--- 486


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 4 50,62 738
    2 KAV Holland Meisjes Team 1 (4x100m) KAV Holland - MJB 4 51,50 697
    3 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJB 4 54,06 585
    4 AV Hera Meisjes Team 1 (4x100m) AV Hera - MJB 4 54,83 553
    5 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJB 4 54,99 546
    5 AV Hollandia Meisjes (4x100m) AV Hollandia - MJB 4 54,99 546
    7 AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 4 55,61 521
    8 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJB 4 56,52 486
    9 AV Haarlem Meisjes (4x100m) AV Haarlem - MJB 4 58,00 431
    10 SV Noordkop Meisjes (4x100m) SV Noordkop - MJB 4 58,25 422
    11 AV Hera Meisjes Team 2 (4x100m) AV Hera - MJB 4 1:02,88 267
    12 AV Lycurgus Meisjes Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 0 DNS 0
    12 AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 0 DNS 0
    12 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJB 0 DNS 0
    12 KAV Holland Meisjes Team 2 (4x100m) KAV Holland - MJB 0 DNS 0
    12 SAV Meisjes (4x100m) SAV - MJB 4 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    22 Sandra Vermolen SV Noordkop Meisjes 9,99 10,54 11,38 10,95 11,38 --- 183


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Cindy ten Have SV Noordkop Meisjes 19,53 20,30 20,30 --- 326


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    18 Andrea Martens SV Noordkop Meisjes 6,14 6,33 6,54 6,25 6,54 --- 330


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Lara Smits SV Noordkop Meisjes 1,45 --- 672
    15 Suzanne de Wit SV Noordkop Meisjes 1,35 --- 0


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Andrea Martens SV Noordkop Meisjes 7,81 7,69 7,58 7,34 7,81 -0.6 m/s--- 366


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Lara Smits SV Noordkop Meisjes 2,10 --- 276