Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Gino van Wijk
  • Jongens Junior B - 100m - 11,40
Gino van Wijk
  • Jongens Junior B - 200m - 22,67
Fabian Pusceddu
  • Jongens Junior B - 800m - 2:03,99
Teun de Koning
  • Jongens Junior B - Discus - 43,08
Teun de Koning
  • Jongens Junior B - Kogel - 14,60
Joost van Deudekom
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,60
Levi van Diest
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,60
Levi van Diest
  • Jongens Junior B - HSS - 11,18
Pip Doesburg
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,95
Mara Cotterink
  • Meisjes Junior B - 200m - 26,02
Pip Doesburg
  • Meisjes Junior B - 200m - 26,85
Fee Eising
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:26,48
Mara Cotterink
  • Meisjes Junior B - 100mH - 15,61
Fabienne Muller
  • Meisjes Junior B - Discus - 33,34
Mara Cotterink
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,65
Inez Bouwen
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,60
Inez Bouwen
  • Meisjes Junior B - HSS - 10,08

Hoogtepunten

Gino van Wijk JJB 200m
  • 22,67
  • Teun de Koning JJB Discus
  • 43,08
  • Gino van Wijk JJB 100m
  • 11,40
  • Fabian Pusceddu JJB 800m
  • 2:03,99
  • Inez Bouwen MJB Hoog
  • 1,60
  • Mara Cotterink MJB Hoog
  • 1,65
  • Teun de Koning JJB Kogel
  • 14,60
  • Fabienne Muller MJB Kogel
  • 12,29
  • Mara Cotterink MJB 200m
  • 26,02
  • Fee Eising MJB 800m
  • 2:26,48
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Gino van Wijk AV Lycurgus Jongens Team 1 11,40 +0.0 m/s11,28 710
    10 Mees Tuijn AV Lycurgus Jongens Team 1 12,69 -0.3 m/s12,90 0


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Gino van Wijk AV Lycurgus Jongens Team 1 22,67 -0.1 m/s23,13 773
    7 Mees Tuijn AV Lycurgus Jongens Team 1 25,45 +0.2 m/s26,00 0


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Fabian Pusceddu AV Lycurgus Jongens Team 1 2:03,99 1:59,10 681
    5 Elliot Archer AV Lycurgus Jongens Team 2 2:08,56 2:10,00 610
    9 Seb Wals AV Lycurgus Jongens Team 1 2:18,25 2:15,00 0
    18 Raoul Lensen AV Lycurgus Jongens Team 2 2:39,36 2:25,00 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Harm Janssens AV Lycurgus Jongens Team 1 17,27 -1.6 m/s17,41 639
    6 Joost van Deudekom AV Lycurgus Jongens Team 1 17,54 -1.6 m/s17,39 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Jongens Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 4 45,00 745
    2 AV Hera Jongens (4x100m) AV Hera - JJB 4 46,00 688
    3 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJB 4 48,24 569
    4 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJB 4 48,78 541
    5 AV Edam Jongens (4x100m) AV Edam - JJB 4 49,06 528
    6 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJB 4 49,25 518
    7 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJB 4 49,30 516
    8 AV Hollandia Jongens Team 1 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 50,78 446
    9 AV Hollandia Jongens Team 2 (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 52,16 384
    10 AV NOVA Jongens (4x100m) AV NOVA - JJB 4 54,54 286
    11 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJB 4 55,39 252
    12 AV Castricum Jongens (4x100m) AV Castricum - JJB 0 DNS 0
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Jongens (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJB 0 DNS 0
    12 AV Hylas Jongens (4x100m) AV Hylas - JJB 0 DNS 0
    12 AV Lycurgus Jongens Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 0 DNS 0
    12 AV Trias Jongens (4x100m) AV Trias - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Sam van Dijk AV Lycurgus Jongens Team 1 --- --- 29,95 34,83 34,83 37,26 411


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Teun de Koning AV Lycurgus Jongens Team 1 40,63 --- 41,90 43,08 43,08 41,66 746
    4 Sam van Dijk AV Lycurgus Jongens Team 1 36,36 35,05 36,94 36,08 36,94 36,53 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Teun de Koning AV Lycurgus Jongens Team 1 12,86 13,54 14,60 13,57 14,60 13,26 765
    6 Sam van Dijk AV Lycurgus Jongens Team 1 9,92 10,30 10,33 10,85 10,85 9,70 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Joost van Deudekom AV Lycurgus Jongens Team 1 1,60 --- 0
    3 Levi van Diest AV Lycurgus Jongens Team 1 1,60 1,70 492


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Levi van Diest AV Lycurgus Jongens Team 1 11,18 --- --- --- 11,18 +0.5 m/s11,07 476


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Pip Doesburg AV Lycurgus Meisjes Team 1 12,95 +0.3 m/s12,90 685
    8 Anouk Haverkort AV Lycurgus Meisjes Team 1 14,05 -1.4 m/s13,78 0


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Mara Cotterink AV Lycurgus Meisjes Team 1 26,02 -2.5 m/s25,06 0
    2 Pip Doesburg AV Lycurgus Meisjes Team 1 26,85 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Fee Eising AV Lycurgus Meisjes Team 1 2:26,48 2:25,00 712
    4 Samantha Frinking AV Lycurgus Meisjes Team 1 2:27,77 2:26,00 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Mara Cotterink AV Lycurgus Meisjes Team 1 15,61 -0.7 m/s15,52 685
    7 Simone Winter AV Lycurgus Meisjes Team 1 17,43 -0.7 m/s16,62 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 4 50,62 738
    2 KAV Holland Meisjes Team 1 (4x100m) KAV Holland - MJB 4 51,50 697
    3 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJB 4 54,06 585
    4 AV Hera Meisjes Team 1 (4x100m) AV Hera - MJB 4 54,83 553
    5 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJB 4 54,99 546
    5 AV Hollandia Meisjes (4x100m) AV Hollandia - MJB 4 54,99 546
    7 AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 4 55,61 521
    8 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJB 4 56,52 486
    9 AV Haarlem Meisjes (4x100m) AV Haarlem - MJB 4 58,00 431
    10 SV Noordkop Meisjes (4x100m) SV Noordkop - MJB 4 58,25 422
    11 AV Hera Meisjes Team 2 (4x100m) AV Hera - MJB 4 1:02,88 267
    12 AV Lycurgus Meisjes Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 0 DNS 0
    12 AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 0 DNS 0
    12 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJB 0 DNS 0
    12 KAV Holland Meisjes Team 2 (4x100m) KAV Holland - MJB 0 DNS 0
    12 SAV Meisjes (4x100m) SAV - MJB 4 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Fabienne Muller AV Lycurgus Meisjes Team 1 24,47 30,63 28,56 28,29 30,63 30,00 610
    8 Charon Lak AV Lycurgus Meisjes Team 1 19,98 19,37 24,48 23,71 24,48 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Fabienne Muller AV Lycurgus Meisjes Team 1 28,04 33,34 30,72 --- 33,34 32,62 611
    20 Charon Lak AV Lycurgus Meisjes Team 1 15,81 --- --- --- 15,81 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Fabienne Muller AV Lycurgus Meisjes Team 1 10,35 11,36 --- 12,29 12,29 12,62 737
    7 Simone Winter AV Lycurgus Meisjes Team 1 9,77 9,88 9,53 9,89 9,89 9,89 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Mara Cotterink AV Lycurgus Meisjes Team 1 1,65 1,61 883
    3 Inez Bouwen AV Lycurgus Meisjes Team 1 1,60 1,61 0


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Inez Bouwen AV Lycurgus Meisjes Team 1 9,73 - 9,84 10,08 10,08 +0.6 m/s10,59 651